Twoje wsparcie w rekrutacji

Praca PPU Concret w Tychach - dla fachowców z branży budowlanej

Praca PPU Concret w Tychach - dla fachowców z branży budowlanej
Setki pracowników, dziesiątki inwestycji, jeden cel – firma CONCRET z siedzibą w Tychach skupia się przede wszystkim na realizacji zleceń zgodnie z oczekiwaniami i wytycznymi klienta. Jeżeli szukasz dużego, wiarygodnego pracodawcy na Śląsku, a interesuje Cię branża budowlana, sprawdź, co ma do zaoferowania firma istniejąca od początku lat 90.

Przedsiębiorstwo Produkcyjne i Usługowe CONCRET reklamuje się sloganem „Budownictwo. Remonty. Inwestycje”, co dość precyzyjnie określa obszar działalności. Firma powstała prawie trzydzieści lat temu – w 1991 roku i choć z uwagi na lokalizację siedziby skupia się na świadczeniu usług na Śląsku, ma na koncie wiele udanych realizacji na terenie całego kraju, między innymi w Warszawie.

Atutem pracodawcy CONCRET sp. z o.o. jest synergia działań doświadczonej i wykwalifikowanej kadry kierowniczej i wyspecjalizowanych fachowców, którzy od lat doskonalą się w kompleksowych robotach budowlanych, inwestycyjnych i remontowych. W takim miejscu warto zbierać zawodowe szlify i rozwijać techniczne kompetencje, między innymi dzięki możliwości korzystania z zaawansowanego, nowoczesnego sprzętu.

Zakres działalności CONCRET Sp. z o.o.

Cenione nie tylko na terenie województwa śląskiego PPU CONCRET specjalizuje się w kompleksowej realizacji obiektów kubaturowych. Oznacza to, że jako pracownik tej firmy możesz nabyć doświadczenie we wznoszeniu i wykończeniach budynków:

  • użyteczności publicznej,
  • przemysłowych,
  • mieszkalnych,
  • sportowo-rekreacyjnych.

Oferta firmy CONCRET obejmuje głównie wskazane w ramach współpracy lub podwykonawstwa prace budowlane i remontowe. Realizacja może być też w pełni kompleksowa, w myśl zasady „inwestycja pod klucz”, od pierwszego do ostatniego etapu, zwłaszcza że specjaliści CONCRET chętnie podejmują się doradztwa technicznego i projektowania.

Nowoczesny dom zbudowany przez firmę CONCRET z Tychów

Dom jednorodzinny w kompleksie "Trzy Stawy" zbudowanym przez CONCRET sp. z o.o. Źródło: concret.com.pl

Każdy klient może liczyć na spersonalizowane podejście do problemów, wątpliwości i nade wszystko planów względem wybranej przestrzeni. Wsparcie obejmuje także kwestie formalne. Przy doświadczeniu systematycznie budowanym od 1991 roku pomoc w tym obszarze nie stanowi żadnego problemu.

Realizacje PPU CONCRET

Firma posiada duże portfolio obejmujące budownictwo przemysłowe. Przedsiębiorstwo CONCRET sprawdziło się w roli wykonawcy i podwykonawcy przy inwestycjach w hale, fabryki i magazyny zlokalizowane w takich miejscowościach jak Zabrze, Zawiercie, Tychy, Mikołów, Bieruń, Mysłowice, Imielin, Różanki, Gorzyce, Warszawa, Kosiny Bartosowe, Bukownia, Mosina, Skoczów czy Gliwice.

Warto wiedzieć!Wśród zadowolonych klientów firmy CONCRET z sektora przemysłowego można wskazać marki Elektrociepłownia Tychy, Virtu Production, Delphi, Medicare, Schneider Electric Energy, Stora Enso i wiele innych.

Z zawodowego punktu widzenia interesująca praca czeka także w segmencie budownictwa mieszkaniowego. Na tym polu CONCRET może pochwalić się takimi inwestycjami jak budowa:

  • budynku mieszkalnego w Tychach („Tarasy Kopernika”),
  • wielorodzinnego budynku mieszkalnego TBS Tychy,
  • czternastu szeregowych, jednorodzinnych budynków mieszkalnych przy ul. Trzy Stawy w Tychach.

Wiele doświadczenia pracownicy firmy nabywają także przy realizacji obiektów użyteczności publicznej. Spółka CONCRET podejmowała się do tej pory prac przy budowie lub rozbudowie skwerów, świątyń, przedszkoli, szkół, placów, banków, domów kultury czy bibliotek. Efekty można podziwiać nie tylko w Tychach, co sygnalizuje, że zatrudnienie w firmie CONCRET może wiązać się z wyjazdami w teren, czasem poza obszar województwa śląskiego.

Plac Baczyńskiego - Pasaż Kulturalny Andromeda w Tychach

Rewitalizacja Placu Baczyńskiego - Pasaż Kulturalny Andromeda w Tychach, wykonanie firma CONCRET. Źródło: concret.com

Z usług przedsiębiorstwa na przestrzeni lat korzystali także dealerzy samochodów – właściciele salonów marek Audi, Skoda, SEAT, Volkswagen i Opel. Firma zdobyła również referencje za prace przy tyskim lodowisku i hali sportowej oraz Bieruńskim Ośrodku Sportu i Rekreacji.

Praca w PPU CONCRET w Tychach

Informacje o aktualnie poszukiwanych pracownikach pojawiają się na stronie internetowej firmy: http://www.concret.com.pl/oferty_pracy.html. Warto śledzić również ogłoszenia o pracę w CONCRET sp. o.o. pojawiające się na popularnych portalach z ofertami pracy. Szczegóły są udzielane drogą telefoniczną – należy zadzwonić pod numer +48 32 329 11 90 (numer wewnętrzny 106).

Firma reklamuje się wśród potencjalnych kandydatów ofertą stałego zatrudnienia i atrakcyjnych zarobków. Zespół pracowników liczy około 300 osób. Poszukiwani są przede wszystkim budowlańcy i fachowcy, tacy jak murarze, cieśle i zbrojarze. Posiadając wyższe wykształcenie techniczne i budowlane, warto dowiedzieć się więcej na temat możliwości zdobycia zawodowych doświadczeń pośród kadry kierowniczej i projektowej.

Czy wiesz, że...To jedno z największych przedsiębiorstw z branży budowlanej na terenie Tychów i okolic. Sądząc po częstotliwości rekrutacji CONCRET Sp. z o.o. nie zmaga się ze zbyt wysoką rotacją pracowników, co świadczyć może o dobrych warunkach pracy i zadowoleniu zatrudnionych.

Jak skontaktować się z PPU CONCRET spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Podstawowe sposoby na kontakt ze spółką Concret to przesłanie wiadomości e-mail na adres biuro@concret.com.pl lub zadzwonienie pod numer +48 32 329 11 90.

Główna siedziba firmy:

ul. Fabryczna 10
43-100 Tychy
Województwo śląskie

Firma nie prowadzi komunikacji w kanałach social media, ale swoje oferty zatrudnienia publikuje niekiedy w popularnych portalach pracy, a także, jak wspomnieliśmy, na swojej stronie. Tam odsyła zainteresowanych do kontaktu bezpośredniego na wyżej wymienione dane.

Informacje gospodarcze o CONCRET Sp. z o.o.

W Krajowym Rejestrze Sądowym spółka widnieje od dziesięciu lat. Przedsiębiorstwo założone przez Zbigniewa Boczkowskiego od tego czasu z sukcesem wykonuje oraz rozwija swoje usługi i poszerza ofertę. Poniżej zamieszczamy najważniejsze informacje gospodarcze na temat firmy CONCRET dostępne w Krajowym Rejestrze Przedsiębiorców:

Nazwa PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNE I USŁUGOWE "CONCRET" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Województwo ŚLĄSKIE
Numer KRS 0000371946
NIP 6462901255
REGON 24179527000000 
Miejscowość TYCHY
Forma prawna SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Adres FARBYCZNA 10
Kod pocztowy 43-100
Data wpisu do Rejestru Przedsiębiorców 2010-11-30
Nazwa organu reprezentacji ZARZĄD
Członkowie reprezentacji BOCZKOWSKI ZBIGNIEW WALERIAN – PREZES ZARZĄDU
MĄCZKO GRZEGORZ MICHAŁ – WICEPREZES ZARZĄDU

 

Oceń ten wpis
Praca PPU Concret w Tychach - dla fachowców z branży budowlanej
Ocena: 0, liczba głosów: 0

Opinie

(brak komentarzy)
Redakcja Aplikuj.pl zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób lub zawierających słowa wulgarne.