Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ
OGŁOSZEŃ: 23534        SUBSKRYBUJE: 6956
Tematy, które interesują czytelników:  Umowa zlecenie róznice, Dokumenty aplikacyjne, Urlop wychowawczy, Wczasy pod gruszą, Rozmowa kwalifikacyjna pytania, Umowa na okres próbny

Szukasz pracownika w Tychach? Sprawdź, co oferujemy

Szukasz pracownika w Tychach? Sprawdź, co oferujemy
Prowadzenie rekrutacji często oznacza dezorganizację pracy w firmie. Jeżeli chcesz tego uniknąć, to konieczne jest zamieszczenie w sieci precyzyjnie napisanego ogłoszenia.

Czy wiesz, że to, czyje aplikacje spłyną na twoją skrzynkę pocztową w dużej mierze zależy od tego, w jaki sposób przygotujesz ofertę pracy? Jeżeli nie będzie ona wystarczająco szczegółowa, to musisz się spodziewać, że odpowie wiele osób poszukujących zatrudnienia. W efekcie ty będziesz mieć więcej pracy – będziesz musiał przejrzeć dokumenty aplikacyjne wszystkich kandydatów, a następnie wybrać tych, którzy spełniają twoje oczekiwania. Chcesz tego uniknąć? Zatem napisz ofertę pracy, w której precyzyjnie wskażesz kogo poszukujesz, a następnie zamieść ją na poczytnym portalu ogłoszeniowym.

Jakie informacje zamieścić w ogłoszeniu?

Dobre ogłoszenie to takie, w którym kandydat znajdzie informacje zarówno o stanowisku, wymaganiach pracodawcy, godzinach pracy, jak i wymiarze czasu pracy. W ofercie pracy nie powinno też zabraknąć informacji o tym, co oferuje pracodawca. Dziś, gdy mowa o rynku pracy pracownika, dodatkowe benefity wprowadza wiele firm.

Z powyższego wynika, że przygotowana przez ciebie oferta powinna być dość obszerna. Pamiętaj, że długa oferta pracy może odstraszyć, ale – w przypadku stanowisk, na których jest wymagana wiedza, doświadczenie czy znajomość języków obcych – nie ma innej możliwości.

Lokalny kontra ogólnopolski portal ogłoszeniowy

Po przygotowaniu oferty pracy pojawia się pytanie, gdzie je zamieścić. Do wyboru masz ogólnopolskie i lokalne portale ogłoszeniowe. Przykładem tego drugiego portalu jest ten, na którym aktualnie przebywasz.

Prowadzisz firmę działającą lokalnie, która nie ma oddziałów w innych miastach? W takim razie nie ma sensu, abyś przepłacał – dodaj ogłoszenie na jednym z lokalnych portali ogłoszeniowych. Zwróć jednak uwagę na to, czy i ile musisz płacić.

Dodanie ogłoszenia na tym portalu kosztuje 40 zł, a miesięcznie może go zobaczyć nawet 100 tys. osób. Właśnie tyle odwiedzin mamy co miesiąc.

Nawiąż współpracę z nami, sprawdź korzyści

Czy wiesz, jakie korzyści płyną ze współpracy z nami? Po pierwsze twoje ogłoszenie może dotrzeć do szerokiego grona osób, a po drugie pomożemy ci stworzyć wizerunek w sieci. Jak z pewnością wiesz, ten ma znaczenie i zależy od niego, czy pracownicy będą chcieli dla ciebie pracować.

Korzystając z naszego portalu (ogółem do twojej dyspozycji jest 39 lokalnych portali z ogłoszeniami), możesz dodać pojedyncze ogłoszenie lub wykupić abonament. Drugie rozwiązanie jest bardzo korzystne z punktu widzenia firm, które nowych pracowników rekrutują często.

Chcesz wiedzieć więcej o abonamentach i sprawdzić, co oferujemy w ich ramach? W takim razie przyjedź tutaj: http://www.praca-tychy.info/cennik.

Pamiętaj, że oferujemy znacznie więcej niż tylko umieszczenie ogłoszenia na poczytnym, lokalnym portalu z ogłoszeniami – możemy też zająć się promocją twojego ogłoszenia w mediach społecznościowych. To świetne rozwiązanie, jeżeli ze swoją ofertą chcesz dotrzeć do wysokiej klasy specjalistów.

Jak zadbamy o twój wizerunek w sieci?

Czy wiesz, że po przesłaniu informacji o twojej firmie, stworzymy profil twojej firmy, który będzie wyświetlał się na naszym portalu? Takie rozwiązanie to konkretne korzyści – możesz zaprezentować kandydatom swoją firmę, opowiedzieć o jej początkach czy przedstawić cele, do których dążysz.
Zainteresowany? Nawiąż z nami współpracę i przekonaj się, ile możesz zyskać.

Oceń ten wpis
Szukasz pracownika w Tychach? Sprawdź, co oferujemy
Ocena: 3.5, liczba głosów: 8

Zobacz inne porady

Opinie

(brak komentarzy)
Redakcja Aplikuj.pl zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób lub zawierających słowa wulgarne.