!function(t,h,e,j,s,n){t.hj=t.hj||function(){(t.hj.q=t.hj.q||[]).push(arguments)},t._hjSettings={hjid:2313813,hjsv:6},s=h.getElementsByTagName("head")[0],(n=h.createElement("script")).async=1,n.src="https://static.hotjar.com/c/hotjar-"+t._hjSettings.hjid+".js?sv="+t._hjSettings.hjsv,s.appendChild(n)}(window,document);

Poszukiwanie pracownika

Szukasz pracownika w Tychach? Sprawdź, co oferujemy

7 marca 2022

4 z 5

Ocena: 4 z 5 | 8 głosów

8 głosów

6 komentarzy

Szukasz pracownika w Tychach? Sprawdź, co oferujemy
Prowadzenie rekrutacji często oznacza dezorganizację pracy w firmie. Jeżeli chcesz tego uniknąć, to konieczne jest zamieszczenie w sieci precyzyjnie napisanego ogłoszenia.

Czy wiesz, że to, czyje aplikacje spłyną na twoją skrzynkę pocztową w dużej mierze zależy od tego, w jaki sposób przygotujesz ofertę pracy? Jeżeli nie będzie ona wystarczająco szczegółowa, to musisz się spodziewać, że odpowie wiele osób poszukujących zatrudnienia. W efekcie ty będziesz mieć więcej pracy – będziesz musiał przejrzeć dokumenty aplikacyjne wszystkich kandydatów, a następnie wybrać tych, którzy spełniają twoje oczekiwania. Chcesz tego uniknąć? Zatem napisz ofertę pracy, w której precyzyjnie wskażesz kogo poszukujesz, a następnie zamieść ją na poczytnym portalu ogłoszeniowym.

Jakie informacje zamieścić w ogłoszeniu?

Dobre ogłoszenie to takie, w którym kandydat znajdzie informacje zarówno o stanowisku, wymaganiach pracodawcy, godzinach pracy, jak i wymiarze czasu pracy. W ofercie pracy nie powinno też zabraknąć informacji o tym, co oferuje pracodawca. Dziś, gdy mowa o rynku pracy pracownika, dodatkowe benefity wprowadza wiele firm.

Z powyższego wynika, że przygotowana przez ciebie oferta powinna być dość obszerna. Pamiętaj, że długa oferta pracy może odstraszyć, ale – w przypadku stanowisk, na których jest wymagana wiedza, doświadczenie czy znajomość języków obcych – nie ma innej możliwości.

Lokalny kontra ogólnopolski portal ogłoszeniowy

Po przygotowaniu oferty pracy pojawia się pytanie, gdzie je zamieścić. Do wyboru masz ogólnopolskie i lokalne portale ogłoszeniowe. Przykładem tego drugiego portalu jest ten, na którym aktualnie przebywasz.

Prowadzisz firmę działającą lokalnie, która nie ma oddziałów w innych miastach? W takim razie nie ma sensu, abyś przepłacał – dodaj ogłoszenie na jednym z lokalnych portali ogłoszeniowych. Zwróć jednak uwagę na to, czy i ile musisz płacić.

Dodanie ogłoszenia na tym portalu kosztuje 40 zł, a miesięcznie może go zobaczyć nawet 100 tys. osób. Właśnie tyle odwiedzin mamy co miesiąc.

Nawiąż współpracę z nami, sprawdź korzyści

Czy wiesz, jakie korzyści płyną ze współpracy z nami? Po pierwsze twoje ogłoszenie może dotrzeć do szerokiego grona osób, a po drugie pomożemy ci stworzyć wizerunek w sieci. Jak z pewnością wiesz, ten ma znaczenie i zależy od niego, czy pracownicy będą chcieli dla ciebie pracować.

Korzystając z naszego portalu (ogółem do twojej dyspozycji jest 39 lokalnych portali z ogłoszeniami), możesz dodać pojedyncze ogłoszenie lub wykupić abonament. Drugie rozwiązanie jest bardzo korzystne z punktu widzenia firm, które nowych pracowników rekrutują często.

Chcesz wiedzieć więcej o abonamentach i sprawdzić, co oferujemy w ich ramach? W takim razie przyjedź tutaj: http://www.praca-tychy.info/cennik.

Pamiętaj, że oferujemy znacznie więcej niż tylko umieszczenie ogłoszenia na poczytnym, lokalnym portalu z ogłoszeniami – możemy też zająć się promocją twojego ogłoszenia w mediach społecznościowych. To świetne rozwiązanie, jeżeli ze swoją ofertą chcesz dotrzeć do wysokiej klasy specjalistów.

Jak zadbamy o twój wizerunek w sieci?

Czy wiesz, że po przesłaniu informacji o twojej firmie, stworzymy profil twojej firmy, który będzie wyświetlał się na naszym portalu? Takie rozwiązanie to konkretne korzyści – możesz zaprezentować kandydatom swoją firmę, opowiedzieć o jej początkach czy przedstawić cele, do których dążysz.
Zainteresowany? Nawiąż z nami współpracę i przekonaj się, ile możesz zyskać.

Podziel się

6 komentarzy

wojtek

wojtek

Wiele jest stąd ofert. Najważniejsze by był to pracownik, który przyznaje się do błędów i uczy się na nich, jest atutem każdej firmy.
aligator

aligator

Ofert w Tychach jest sporo ale to akurat nie dziwne bo dotyczy też okolicznych miejscowości. Gorzej jest jak widzę na Podlasiu, właśnie problemy są w regionach, a nike takim 3city czy warszawie.
Dyngus

Dyngus

Przygotuj się na rozmowę kwalifikacyjną. Nigdy nie powinieneś iść na rozmowę o pracę bez uprzedniego przygotowania się na nią, nawet jeśli jest to coś, co uważasz za niewdzięczną, podstawową pracę, o której myślisz, że nie może się nie udać.
Tyszanin

Tyszanin

Ponadto istnieje możliwość pracy zdalnej - przez Internet. Teraz ten rodzaj zarobków staje się coraz bardziej popularny. Naprawdę można zarabiać pieniądze siedząc w domu przy komputerze.
Sztok22

Sztok22

Z własnego doświadczenia wiem, że nawet po otrzymaniu zaproszenia na rozmowę z osobą rekrutującą lub kierownikiem działu kadr, nie znasz ogólnej kwoty wynagrodzenia itp.
Volin

Volin

Wyróżnione oferty są widoczne. Tak działa specyfika ludzi, którzy przeglądają oferty, że zwracają przede wszystkim większą uwagą na pierwszym miejscu na takie ogłoszenia.

Dodaj komentarz

Wszystkie pola muszą być prawidłowo wypełnione

Komentarz został dodany

Redakcja Aplikuj.pl zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób lub zawierających wulgarne słowa, adresy www oraz adesy e-mail i numery telefonów.

Na tej stronie korzystamy z plików cookie, aby zadbać o jak najlepsze doświadczenia naszych użytkowników.
Kontynuując po wyświetleniu tej wiadomości, potwierdzasz, że wyrażasz na to zgodę.