Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ
OGŁOSZEŃ: 32115        SUBSKRYBUJE: 7461
Tematy, które interesują czytelników:  Sekretarka i asystentka, Badania okresowe, Zasady prawa pracy

Dlaczego warto opublikować ogłoszenie na naszym portalu ogłoszeniowym?

Dlaczego warto opublikować ogłoszenie na naszym portalu ogłoszeniowym?
Aby znaleźć pracownika, musisz przeprowadzić rekrutację. Zanim spotkasz się z pracownikami, powinieneś przejrzeć przesłane aplikacje. Nie obejdzie się zatem bez opublikowania oferty pracy. Może zrobisz to właśnie na tym lokalnym portalu?

W naszej bazie znajduje się 39 lokalnych portali z ofertami pracy. Na jednym z tych portali – być może właśnie na tym – znajdzie się twoje ogłoszenie. Co prawda, jego treści nie przygotujemy za ciebie, ale pomożemy ci wypromować ofertę i dotrzeć z nią do szerokiego grona osób poszukujących zatrudnienia. Sprawdź, co oferujemy naszym klientom.

Dlaczego właśnie lokalny portal z ogłoszeniami?

Ofertę pracy możesz zamieścić nie tylko w internecie – możesz również w lokalnej prasie lub branżowym magazynie. W każdej chwili możesz też skorzystać z pomocy profesjonalistów, czyli agencji zatrudnienia. Jeżeli zdecydowałeś się przeprowadzić rekrutację we własnym zakresie, to najlepiej zrobisz, dodając ogłoszenie na jednym z portali ogłoszeniowych.

Twoja firma ma siedzibę w Świętochłowicach? Najlepiej zrobisz, szukając pracowników mieszkających w tym mieście lub okolicach. Zamiast zatem dodawać ogłoszenie na ogólnopolskim portalu ogłoszeniowym, zdecyduj się na lokalny portal ogłoszeniowy.

Wybierając nasz portal ogłoszeniowy, możesz sporo zyskać. Poza opublikowaniem twojej oferty, możemy ją promować w mediach społecznościowych. Zajmujemy się również tworzeniem podstron, na których prezentujemy firmy naszych klientów. Posiadanie wizytówki firmy jest bardzo korzystne dla pracodawcy – podnosi jego wiarygodność w oczach osób poszukujących zatrudnienia.

Co przygotowaliśmy dla pracodawców?

Zdecydowałeś, że zamieścisz swoją ofertę pracy na naszym portalu z ogłoszeniami? W takim razie musisz wiedzieć, co przygotowaliśmy.

Naszym klientom proponujemy wykupienie jednorazowego dostępu lub abonamentu. Pierwsze rozwiązanie jest idealne dla drobnych przedsiębiorców sporadycznie poszukujących pracowników. Drugie rozwiązanie – w postaci abonamentu – jest dedykowane nie tylko średnim i dużym firmom, lecz także agencjom pracy.

Cennik i szczegóły dotyczące poszczególnych abonamentów znajdziesz tutaj: http://www.praca-swietochlowice.pl/cennik.

Możemy promować twoje ogłoszenie

Czy wiesz, że dzięki nam możesz znaleźć idealnego pracownika jeszcze szybciej? Wszystko dlatego, że naszym klientom proponujemy promocję opublikowanego ogłoszenia. Nasza oferta obejmuje:
• zamieszczenia ogłoszenia w co najmniej 10 różnych miejscach w internecie (np. fora),
• promocję ogłoszenia na Facebooku (tzw. post sponsorowany).

Pamiętaj też, że każdego dnia nasze portale z ogłoszeniami odwiedzają setki osób poszukujących zatrudnienia. Zamieszczenie oferty pracy na poczytnym portalu to najlepsze rozwiązanie – w ten sposób masz pewność, że na wskazany adres mailowy otrzymasz sporo aplikacji. Wśród tych z pewnością znajdziesz kandydatury osób, z którymi spotkasz się osobiście.

Zainteresowany? W takim razie stwórz swoje konto i dodaj pierwsze ogłoszenia. Przekonaj się, że warto.

Oceń ten wpis
Dlaczego warto opublikować ogłoszenie na naszym portalu ogłoszeniowym?
Ocena: 4.5, liczba głosów: 11

Zobacz inne porady

Opinie

(brak komentarzy)
Redakcja Aplikuj.pl zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób lub zawierających słowa wulgarne.