!function(t,h,e,j,s,n){t.hj=t.hj||function(){(t.hj.q=t.hj.q||[]).push(arguments)},t._hjSettings={hjid:2313813,hjsv:6},s=h.getElementsByTagName("head")[0],(n=h.createElement("script")).async=1,n.src="https://static.hotjar.com/c/hotjar-"+t._hjSettings.hjid+".js?sv="+t._hjSettings.hjsv,s.appendChild(n)}(window,document);

Poszukiwanie pracownika

Dlaczego warto opublikować ogłoszenie na naszym portalu ogłoszeniowym?

2 kwietnia 2020

5 z 5

Ocena: 5 z 5 | 11 głosów

11 głosów

9 komentarzy

Dlaczego warto opublikować ogłoszenie na naszym portalu ogłoszeniowym?
Aby znaleźć pracownika, musisz przeprowadzić rekrutację. Zanim spotkasz się z pracownikami, powinieneś przejrzeć przesłane aplikacje. Nie obejdzie się zatem bez opublikowania oferty pracy. Może zrobisz to właśnie na tym lokalnym portalu?

W naszej bazie znajduje się 39 lokalnych portali z ofertami pracy. Na jednym z tych portali – być może właśnie na tym – znajdzie się twoje ogłoszenie. Co prawda, jego treści nie przygotujemy za ciebie, ale pomożemy ci wypromować ofertę i dotrzeć z nią do szerokiego grona osób poszukujących zatrudnienia. Sprawdź, co oferujemy naszym klientom.

Lokalne ogłoszenia – dlaczego warto?

Ofertę pracy możesz zamieścić nie tylko w internecie – możesz również w lokalnej prasie lub branżowym magazynie. W każdej chwili możesz też skorzystać z pomocy profesjonalistów, czyli agencji zatrudnienia. Jeżeli zdecydowałeś się przeprowadzić rekrutację we własnym zakresie, to najlepiej zrobisz, dodając ogłoszenie na jednym z portali ogłoszeniowych.

Twoja firma ma siedzibę w Świętochłowicach? Najlepiej zrobisz, szukając pracowników mieszkających w tym mieście lub okolicach. Zamiast zatem dodawać ogłoszenie na małych regionalnych stronach o niewielkim zasięgu, zdecyduj się na lokalną podstronę w Aplikuj.pl.

Publikacja ogłoszeń w Aplikuj.plWybierając nasz portal ogłoszeniowy, możesz sporo zyskać. Poza opublikowaniem Twojej oferty, możemy ją promować w mediach społecznościowych. Zajmujemy się również tworzeniem podstron, na których prezentujemy firmy naszych klientów. Posiadanie wizytówki firmy jest bardzo korzystne dla pracodawcy – podnosi jego wiarygodność w oczach osób poszukujących zatrudnienia.

Co przygotowaliśmy dla pracodawców?

Zdecydowałeś, że zamieścisz swoją ofertę pracy na naszym portalu z ogłoszeniami? W takim razie musisz wiedzieć, co przygotowaliśmy.

Naszym klientom proponujemy wykupienie jednorazowego dostępu lub abonamentu. Pierwsze rozwiązanie jest idealne dla drobnych przedsiębiorców sporadycznie poszukujących pracowników. Drugie rozwiązanie – w postaci abonamentu – jest dedykowane nie tylko średnim i dużym firmom, lecz także agencjom pracy.

Szczegóły dotyczące poszczególnych abonamentów i pakietów znajdziesz w zakładce: Cennik Aplikuj.pl.

Zalety rocznej współpracy z Aplikuj.pl

Pomożemy promować Twoje ogłoszenie!

Czy wiesz, że dzięki nam możesz znaleźć idealnego pracownika jeszcze szybciej? Wszystko dlatego, że naszym klientom proponujemy promocję opublikowanego ogłoszenia. Nasza oferta obejmuje:

  • zamieszczenia ogłoszenia w co najmniej 10 różnych miejscach w internecie (np. fora),
  • promocję ogłoszenia na Facebooku (tzw. post sponsorowany).

Pamiętaj też, że każdego dnia nasze portale z ogłoszeniami odwiedzają setki osób poszukujących zatrudnienia. Zamieszczenie oferty pracy na poczytnym portalu to najlepsze rozwiązanie – w ten sposób masz pewność, że na wskazany adres mailowy otrzymasz sporo aplikacji. Wśród tych z pewnością znajdziesz kandydatury osób, z którymi spotkasz się osobiście.

Zainteresowany? W takim razie stwórz swoje konto i dodaj pierwsze ogłoszenia. Przekonaj się, że warto.

Podziel się

9 komentarzy

Margareta

Margareta

Liczy się dotarcie do konkretnych osób i dlatego warto polegać na statystykach przecież to wszystko jest zawsze do sprawdzenia.
Zuzia

Zuzia

Dlaczego warto opublikować ogłoszenie na naszym portalu ogłoszeniowym? Myślę, że warto, bo oglądalność tego portalu jest bardzo duża. Tą drogą pracownicy znaleźli pracę i pracodawcy znaleźli właściwych kandydatów na określone stanowiska pracy.
Fiona

Fiona

Jeżeli jako pracodawca będę miał skuteczność z takich działań to z przyjemnością to wykorzystam. Na razie jest w fazie testów ale wygląda to obiecująco.
przedsiębiorca

przedsiębiorca

Ciekawe informacje w tym artykule. Skorzystam z Waszych porad. Opublikuję ogłoszenie na Waszym portalu ogłoszeniowym. Pozdrawiam wszystkich poszukujących pracy.
pimpf

pimpf

Ogłoszenia w wiodących serwisach z ogłoszeniami są ważne tym bardziej gdy korzysta z nich wiele ludzi co widać po statystykach odwiedzin i całej reszcie. Ma to wielkie znaczenie.
Grażyna

Grażyna

Możesz również skontaktować się z agencją rekrutacyjną, która pomoże Ci znaleźć pracę, zadzwonić do firmy i przejrzeć reklamy. Jednak w tym przypadku wnioskodawca płaci za usługi agencji od pierwszego wynagrodzenia.
Wisła

Wisła

Nadal jednak przyjemniej i bezpieczniej jest wysłać CV z danymi osobowymi do konkretnej osoby na określony adres e-mail, zadzwonić i wyjaśnić interesujące Cię pytania pod określonym numerem telefonu.
Mszana

Mszana

Bardzo ważne jest jasne zrozumienie, jakich wyników oczekujesz od nowej osoby? Jaką wartość dla klientów, pracowników, ciebie osobiście stworzy? Niestety, nawet przeciętny biznes nie zawsze zadaje to pytanie, otwierając stanowisko. Miejsce jednak odpowiednie.
obserwator

obserwator

Na lokalnym rynku ogłaszają się lokalne firmy, ale zdarzają się że właśnie z takiego lokalnego rynku mogą poszukiwać pracowników np. firmy oferujące pracę za granicą lub tymczasową.

Dodaj komentarz

Wszystkie pola muszą być prawidłowo wypełnione

Komentarz został dodany

Redakcja Aplikuj.pl zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób lub zawierających wulgarne słowa, adresy www oraz adesy e-mail i numery telefonów.

Na tej stronie korzystamy z plików cookie, aby zadbać o jak najlepsze doświadczenia naszych użytkowników.
Kontynuując po wyświetleniu tej wiadomości, potwierdzasz, że wyrażasz na to zgodę.