Poszukiwanie pracownika

Dlaczego warto opublikować ogłoszenie na naszym portalu ogłoszeniowym?

20 grudnia 2022

5 z 5

Ocena: 5 z 5 | 11 głosów

11 głosów

20 komentarzy
Dlaczego warto opublikować ogłoszenie na naszym portalu ogłoszeniowym?
Aby znaleźć pracownika, musisz przeprowadzić rekrutację. Zanim spotkasz się z pracownikami, powinieneś przejrzeć przesłane aplikacje. Nie obejdzie się zatem bez opublikowania oferty pracy. Może zrobisz to właśnie na tym lokalnym portalu?

W naszej bazie znajduje się 5682 lokalnych portali z ofertami pracy. Na jednym z tych portali – być może właśnie na tym – znajdzie się twoje ogłoszenie. Co prawda, jego treści nie przygotujemy za ciebie, ale pomożemy ci wypromować ofertę i dotrzeć z nią do szerokiego grona osób poszukujących zatrudnienia. Sprawdź, co oferujemy naszym klientom.

Lokalne ogłoszenia – dlaczego warto?

Ofertę pracy możesz zamieścić nie tylko w internecie – możesz również w lokalnej prasie lub branżowym magazynie. W każdej chwili możesz też skorzystać z pomocy profesjonalistów, czyli agencji zatrudnienia. Jeżeli zdecydowałeś się przeprowadzić rekrutację we własnym zakresie, to najlepiej zrobisz, dodając ogłoszenie na jednym z portali ogłoszeniowych.

Twoja firma ma siedzibę w Świętochłowicach? Najlepiej zrobisz, szukając pracowników mieszkających w tym mieście lub okolicach. Zamiast zatem dodawać ogłoszenie na małych regionalnych stronach o niewielkim zasięgu, zdecyduj się na lokalną podstronę w Aplikuj.pl.

Szukasz pracy?

Wychowawca/ Wychowawczyni

Centrum Opiekuńczo- Wychowawcze " Nadzieja"

  • Mysłowice
  • 4 800-5 300 zł / mc
Dodana

Wędliniarz/masarz/rzeźnik

Schiever Polska

  • Zielona Góra
Dodana
Dodana

Restauracja Dworek Mikołaj zatrudni KUCHARZA/KUCHARKE z doświadczeniem

Restauracja Dworek Mikołaj Katarzyna Paśnik

  • Wadowice
Dodana

Wybierając nasz portal ogłoszeniowy, możesz sporo zyskać. Poza opublikowaniem Twojej oferty możemy ją promować w mediach społecznościowych. Zajmujemy się również tworzeniem podstron, na których prezentujemy firmy naszych klientów. Posiadanie wizytówki firmy jest bardzo korzystne dla pracodawcy – podnosi jego wiarygodność w oczach osób poszukujących zatrudnienia.

Co przygotowaliśmy dla pracodawców?

Zdecydowałeś, że zamieścisz swoją ofertę pracy na naszym portalu z ogłoszeniami? W takim razie musisz wiedzieć, co przygotowaliśmy.

Naszym klientom proponujemy wykupienie jednorazowego dostępu lub abonamentu. Pierwsze rozwiązanie jest idealne dla drobnych przedsiębiorców sporadycznie poszukujących pracowników. Drugie rozwiązanie – w postaci abonamentu – jest dedykowane nie tylko średnim i dużym firmom, lecz także agencjom pracy.

Szczegóły dotyczące poszczególnych abonamentów i pakietów znajdziesz w zakładce: Cennik Aplikuj.pl.

Zalety rocznej współpracy z Aplikuj.pl

Pomożemy promować Twoje ogłoszenie!

Czy wiesz, że dzięki nam możesz znaleźć idealnego pracownika jeszcze szybciej? Wszystko dlatego, że naszym klientom proponujemy promocję opublikowanego ogłoszenia. Nasza oferta obejmuje:

  • promocję ogłoszenia na Facebooku (tzw. post sponsorowany).

Pamiętaj też, że każdego dnia nasze portale z ogłoszeniami odwiedzają setki osób poszukujących zatrudnienia. Zamieszczenie oferty pracy na poczytnym portalu to najlepsze rozwiązanie – w ten sposób masz pewność, że na wskazany adres mailowy otrzymasz sporo aplikacji. Wśród tych z pewnością znajdziesz kandydatury osób, z którymi spotkasz się osobiście.

Zainteresowany? W takim razie stwórz swoje konto i dodaj pierwsze ogłoszenia. Przekonaj się, że warto.

Autor

Artykuł został opracowany i zmodyfikowany przez kilku autorów. Poniżej podajemy dane redaktora lub autora, który dokonał ostatniej modyfikacji.

Ewa Sztuczka-Mazur

Social Media Manager

Social Media Manager w branży HR, autorka tekstów, copywriterka, specjalistka Facebook ADS, wokalistka i pszczelarka.
Obecnie w Aplikuj.pl odpowiedzialna głównie za treści z obszaru miękkiego HR oraz prawa pracy.

20 komentarzy

Radosław

Radosław

Bardzo korzystne jest to, że na Aplikuj.pl mogę promować moją firmę i pozyskiwać nowych klientów. To świetne rozwiązanie dla małych i średnich przedsiębiorstw.
Rajca

Rajca

Znalezienie oferty pracy na Aplikuj.pl jest bardzo łatwe i intuicyjne. Dzięki temu nie tracę czasu na przeglądanie niepotrzebnych ofert.
Szymon Waligóra

Szymon Waligóra

Szukanie pracy może być naprawdę męczące, dlatego cieszy mnie to, że na Aplikuj.pl mogę znaleźć wiele ofert pracy w moim regionie. To z pewnością ułatwia moje poszukiwania.
stan

stan

Bardzo cieszy mnie oferta abonamentów Aplikuj.pl. Dzięki temu mogę w łatwy sposób pozyskiwać nowych pracowników dla mojej firmy.
aaaa

aaaa

Właśnie tworzę konto na Aplikuj.pl i dodaję pierwsze ogłoszenia. Mam nadzieję, że uda mi się znaleźć interesującą pracę w moim regionie.
Kamila Jontek

Kamila Jontek

Bardzo fajne jest to, że Aplikuj.pl proponuje promocję opublikowanego ogłoszenia. To świetne rozwiązanie dla pracodawców, którzy chcą szybciej znaleźć kandydatów na swoje stanowiska.
Jamajka

Jamajka

Nie miałem pojęcia, że można tak łatwo zamieścić ofertę pracy w lokalnej prasie lub magazynie branżowym. Bardzo przydatna informacja, z pewnością skorzystam z tego rozwiązania w przyszłości.
Zofia

Zofia

Cieszę się, że na Aplikuj.pl mogę stworzyć wizytówkę mojej firmy i promować naszą ofertę pracy. To z pewnością wpływa na wiarygodność i prestiż przedsiębiorstwa, a także daje szansę na znalezienie idealnego kandydata.
Homer

Homer

Myślę, że zamieszczanie ofert pracy na lokalnych portalach jest korzystne nie tylko dla pracodawców, ale również dla osób szukających pracy. Wysyłanie aplikacji na ogłoszenia z całego kraju jest mniej efektywne, niż wybieranie ofert z interesującego nas regionu.
prywaciarz

prywaciarz

Bardzo cieszy mnie to, że istnieją takie lokalne portale ogłoszeniowe jak Aplikuj.pl. Dzięki nim mogę łatwiej znaleźć oferty pracy w miastach, w których szukam pracy.
kapitał pożyczki do 10 mln zł z bardzo elastycznym

kapitał pożyczki do 10 mln zł z bardzo elastycznym

kapitał pożyczki do 10 mln zł z bardzo elastycznym oprocentowaniem, skontaktuj się z nami teraz, jeśli potrzebujesz szybkiej pożyczki, kwota pożyczki od 5000 zł do 10 mln zł, skorzystaj z oferty skontaktuj się z nimi przez e-mail: @gmail.com WhatsApp+
Margareta

Margareta

Liczy się dotarcie do konkretnych osób i dlatego warto polegać na statystykach przecież to wszystko jest zawsze do sprawdzenia.
Zuzia

Zuzia

Dlaczego warto opublikować ogłoszenie na naszym portalu ogłoszeniowym? Myślę, że warto, bo oglądalność tego portalu jest bardzo duża. Tą drogą pracownicy znaleźli pracę i pracodawcy znaleźli właściwych kandydatów na określone stanowiska pracy.
Fiona

Fiona

Jeżeli jako pracodawca będę miał skuteczność z takich działań to z przyjemnością to wykorzystam. Na razie jest w fazie testów ale wygląda to obiecująco.
przedsiębiorca

przedsiębiorca

Ciekawe informacje w tym artykule. Skorzystam z Waszych porad. Opublikuję ogłoszenie na Waszym portalu ogłoszeniowym. Pozdrawiam wszystkich poszukujących pracy.
pimpf

pimpf

Ogłoszenia w wiodących serwisach z ogłoszeniami są ważne tym bardziej gdy korzysta z nich wiele ludzi co widać po statystykach odwiedzin i całej reszcie. Ma to wielkie znaczenie.
Grażyna

Grażyna

Możesz również skontaktować się z agencją rekrutacyjną, która pomoże Ci znaleźć pracę, zadzwonić do firmy i przejrzeć reklamy. Jednak w tym przypadku wnioskodawca płaci za usługi agencji od pierwszego wynagrodzenia.
Wisła

Wisła

Nadal jednak przyjemniej i bezpieczniej jest wysłać CV z danymi osobowymi do konkretnej osoby na określony adres e-mail, zadzwonić i wyjaśnić interesujące Cię pytania pod określonym numerem telefonu.
Mszana

Mszana

Bardzo ważne jest jasne zrozumienie, jakich wyników oczekujesz od nowej osoby? Jaką wartość dla klientów, pracowników, ciebie osobiście stworzy? Niestety, nawet przeciętny biznes nie zawsze zadaje to pytanie, otwierając stanowisko. Miejsce jednak odpowiednie.
obserwator

obserwator

Na lokalnym rynku ogłaszają się lokalne firmy, ale zdarzają się że właśnie z takiego lokalnego rynku mogą poszukiwać pracowników np. firmy oferujące pracę za granicą lub tymczasową.

Dodaj komentarz

Wszystkie pola muszą być prawidłowo wypełnione

Komentarz został dodany

Redakcja Aplikuj.pl zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób lub zawierających wulgarne słowa, adresy www oraz adesy e-mail i numery telefonów.