!function(t,h,e,j,s,n){t.hj=t.hj||function(){(t.hj.q=t.hj.q||[]).push(arguments)},t._hjSettings={hjid:2313813,hjsv:6},s=h.getElementsByTagName("head")[0],(n=h.createElement("script")).async=1,n.src="https://static.hotjar.com/c/hotjar-"+t._hjSettings.hjid+".js?sv="+t._hjSettings.hjsv,s.appendChild(n)}(window,document);

Poszukiwanie pracownika

Czy wiesz, jak pomagamy pracodawcom znaleźć pracowników?

7 marca 2022

5 z 5

Ocena: 5 z 5 | 26 głosów

26 głosów

6 komentarzy

Czy wiesz, jak pomagamy pracodawcom znaleźć pracowników?
Prowadząc firmę, doskonale zdajemy sobie sprawę z wyzwań, przed którymi stoją pracodawcy. Czy wiesz, że oferujemy znacznie więcej niż tylko możliwość opublikowania ogłoszenia na jednym z portali ogłoszeniowych?

Posiadamy bazę 39 lokalnych portali, na których codziennie są publikowane dziesiątki ogłoszeń. Z miesiąca na miesiąc rośnie również liczba osób odwiedzających nasze portale. Jeżeli dodać do tego fakt, że nasze portale to lokalne serwisy z ogłoszeniami o pracę, to śmiało możemy cię zapewnić, że współpraca z nami po prostu się opłaca.

Działasz na terenie Śląska i szukasz pracownika? Poznaj naszą ofertę

Siedziba twojej firmy mieści się w Suchej Beskidzkiej? W takim razie najlepiej zrobisz, jeżeli zamieścić ofertę pracy na lokalnie działającym portalu z ogłoszeniami. Takim jest właśnie ten. Zamieszczając tu ogłoszenie, szybko dotrzesz do osób mieszkających w pobliżu siedziby firmy, a to oznacza, że zatrudniona przez ciebie osoba będzie dyspozycyjna i nie będzie miała kłopotu z dojazdem.

Poszukujesz pracowników od oddziałów zlokalizowanych w różnych miastach na Śląsku? Musisz wiedzieć, że możesz zamieścić ogłoszenie również na pozostałych 38 portalach ogłoszeniowych. Co ważne, ceny za opublikowanie oferty są przystępne.

Ile to kosztuje?

Częstotliwość organizowania rekrutacji w dużej mierze zależy od potrzeb firmy, czyli tego, jak szybko się ona rozwija. Po raz pierwszy szukasz współpracownika? W takim razie najlepszą opcją dla ciebie będzie opłacenie umieszczenia pojedynczego ogłoszenia.

Cyklicznie szukasz pracowników, bo twoja firma bardzo dynamicznie się rozwija? W takim razie zdecyduj się na jeden z oferowanych przez nas abonamentów. Dużym firmom, które często poszukując pracowników, proponujemy m.in.:
• Abonament podstawowy. Wykupując taki, co miesiąc otrzymasz 600 zł na dodawanie ogłoszeń i 200 zł na ich wyróżnienie.
• Abonament VIP. W ramach tego abonamentu otrzymasz miesięcznie 800 zł na dodawanie ogłoszeń, 400 zł na ich wyróżnianie i 2 promocje Social Media w ciągu roku.

Więcej o abonamentach przeczytasz na tej podstronie: http://www.praca-sucha.pl/cennik.

Czy wiesz, jakie korzyści płyną z budowania swojego wizerunku w sieci?

Prowadząc firmę, nie możesz sobie pozwolić na bycie anonimowym. Możesz pochwalić się sukcesami? Masz wielu klientów, co roku tworzysz kolejne miejsca pracy? Za swoją działalność wielokrotnie byłeś wyróżniany? W takim razie warto poinformować o tym osoby, które zastanawiają się, czy warto odpowiedzieć na twoją ofertę. Jak to zrobić?

Wszystkim naszym klientom proponujemy stworzenie profilu firmy. Korzystając z takiego, masz możliwość opowiedzieć o prowadzonym biznesie. Ponieważ wiemy, że pisanie o sobie może sprawić sporo kłopotów, wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów – przygotujemy im profil na podstawie otrzymanych materiałów.

Profil pracodawcy składa się z: opisu firmy wraz z galerią, indywidualnie stworzonych zakładek, zdjęcia promującego i danych kontaktowych.

Podziel się

6 komentarzy

Luis22

Luis22

Kluczem jest tutaj zachowanie jak największej przejrzystości. Najważniejsze są konkretne informacje i takie potrzebują pracodawcy by pozyskać kadry.
Vivian

Vivian

Z punktu widzenia pracodawcy także liczy się skuteczność działań, bowiem rekrutacja nie jest prowadzona tak jak to kiedyś było jako element reklamy.
Dyrektor

Dyrektor

Wpis na tym portalu i w tym artykule skłoni mnie, że skorzystam z niego. Nie wiedziałem, że posiadacie bazę 39 lokalnych portali. Najpierw zrobię profil firmy...
Majka

Majka

Korzystaj z tej witryny, aby wyszukiwać życiorysy, wysyłać oferty pracy i uruchamiać kampanie reklamowe typu pay-per-click, dzięki którym Twoja praca znajduje się na szczycie wyników wyszukiwania kandydatów.
Enea

Enea

Kiedy jasno zrozumiesz, kto i czego potrzebujesz, przyciągasz więcej odpowiednich kandydatów, dokładniej ocenisz, czy rozmówca rozwiąże zadania. Dobrze to wiedzieć.
Roman

Roman

Znalezienie dobrego pracownika ma znaczenie. Tak samo jak osoba szuka pracy chce znaleźć dobre miejsce zatrudnienia, to podobnie prcodawca nie chce zatrudniać złej osoby.

Dodaj komentarz

Wszystkie pola muszą być prawidłowo wypełnione

Komentarz został dodany

Redakcja Aplikuj.pl zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób lub zawierających wulgarne słowa, adresy www oraz adesy e-mail i numery telefonów.

Na tej stronie korzystamy z plików cookie, aby zadbać o jak najlepsze doświadczenia naszych użytkowników.
Kontynuując po wyświetleniu tej wiadomości, potwierdzasz, że wyrażasz na to zgodę.