Czy wiesz, jak pomagamy pracodawcom znaleźć pracowników?

Czy wiesz, jak pomagamy pracodawcom znaleźć pracowników?
Prowadząc firmę, doskonale zdajemy sobie sprawę z wyzwań, przed którymi stoją pracodawcy. Czy wiesz, że oferujemy znacznie więcej niż tylko możliwość opublikowania ogłoszenia na jednym z portali ogłoszeniowych?

Posiadamy bazę 39 lokalnych portali, na których codziennie są publikowane dziesiątki ogłoszeń. Z miesiąca na miesiąc rośnie również liczba osób odwiedzających nasze portale. Jeżeli dodać do tego fakt, że nasze portale to lokalne serwisy z ogłoszeniami o pracę, to śmiało możemy cię zapewnić, że współpraca z nami po prostu się opłaca.

Działasz na terenie Śląska i szukasz pracownika? Poznaj naszą ofertę

Siedziba twojej firmy mieści się w Suchej Beskidzkiej? W takim razie najlepiej zrobisz, jeżeli zamieścić ofertę pracy na lokalnie działającym portalu z ogłoszeniami. Takim jest właśnie ten. Zamieszczając tu ogłoszenie, szybko dotrzesz do osób mieszkających w pobliżu siedziby firmy, a to oznacza, że zatrudniona przez ciebie osoba będzie dyspozycyjna i nie będzie miała kłopotu z dojazdem.

Poszukujesz pracowników od oddziałów zlokalizowanych w różnych miastach na Śląsku? Musisz wiedzieć, że możesz zamieścić ogłoszenie również na pozostałych 38 portalach ogłoszeniowych. Co ważne, ceny za opublikowanie oferty są przystępne.

Ile to kosztuje?

Częstotliwość organizowania rekrutacji w dużej mierze zależy od potrzeb firmy, czyli tego, jak szybko się ona rozwija. Po raz pierwszy szukasz współpracownika? W takim razie najlepszą opcją dla ciebie będzie opłacenie umieszczenia pojedynczego ogłoszenia.

Cyklicznie szukasz pracowników, bo twoja firma bardzo dynamicznie się rozwija? W takim razie zdecyduj się na jeden z oferowanych przez nas abonamentów. Dużym firmom, które często poszukując pracowników, proponujemy m.in.:
• Abonament podstawowy. Wykupując taki, co miesiąc otrzymasz 600 zł na dodawanie ogłoszeń i 200 zł na ich wyróżnienie.
• Abonament VIP. W ramach tego abonamentu otrzymasz miesięcznie 800 zł na dodawanie ogłoszeń, 400 zł na ich wyróżnianie i 2 promocje Social Media w ciągu roku.

Więcej o abonamentach przeczytasz na tej podstronie: http://www.praca-sucha.pl/cennik.

Czy wiesz, jakie korzyści płyną z budowania swojego wizerunku w sieci?

Prowadząc firmę, nie możesz sobie pozwolić na bycie anonimowym. Możesz pochwalić się sukcesami? Masz wielu klientów, co roku tworzysz kolejne miejsca pracy? Za swoją działalność wielokrotnie byłeś wyróżniany? W takim razie warto poinformować o tym osoby, które zastanawiają się, czy warto odpowiedzieć na twoją ofertę. Jak to zrobić?

Wszystkim naszym klientom proponujemy stworzenie profilu firmy. Korzystając z takiego, masz możliwość opowiedzieć o prowadzonym biznesie. Ponieważ wiemy, że pisanie o sobie może sprawić sporo kłopotów, wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów – przygotujemy im profil na podstawie otrzymanych materiałów.

Profil pracodawcy składa się z: opisu firmy wraz z galerią, indywidualnie stworzonych zakładek, zdjęcia promującego i danych kontaktowych.

Oceń ten wpis
Czy wiesz, jak pomagamy pracodawcom znaleźć pracowników?
Ocena: 0, liczba głosów: 0

Opinie

Vivian
2019-12-05, 15:51
Z punktu widzenia pracodawcy także liczy się skuteczność działań, bowiem rekrutacja nie jest prowadzona tak jak to kiedyś było jako element reklamy.
Dyrektor
2019-05-17, 07:59
Wpis na tym portalu i w tym artykule skłoni mnie, że skorzystam z niego. Nie wiedziałem, że posiadacie bazę 39 lokalnych portali. Najpierw zrobię profil firmy...
Majka
2019-05-02, 15:19
Korzystaj z tej witryny, aby wyszukiwać życiorysy, wysyłać oferty pracy i uruchamiać kampanie reklamowe typu pay-per-click, dzięki którym Twoja praca znajduje się na szczycie wyników wyszukiwania kandydatów.
Enea
2019-04-16, 12:08
Kiedy jasno zrozumiesz, kto i czego potrzebujesz, przyciągasz więcej odpowiednich kandydatów, dokładniej ocenisz, czy rozmówca rozwiąże zadania. Dobrze to wiedzieć.
Roman
2019-04-06, 13:23
Znalezienie dobrego pracownika ma znaczenie. Tak samo jak osoba szuka pracy chce znaleźć dobre miejsce zatrudnienia, to podobnie prcodawca nie chce zatrudniać złej osoby.
Redakcja Aplikuj.pl zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób lub zawierających słowa wulgarne.