Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ
OGŁOSZEŃ: 30662        SUBSKRYBUJE: 7500
Tematy, które interesują czytelników:  Aneks do umowy, Zwolnienie lekarskie, CV dla ucznia

Czy wiesz, jak pomagamy pracodawcom znaleźć pracowników?

Czy wiesz, jak pomagamy pracodawcom znaleźć pracowników?
Prowadząc firmę, doskonale zdajemy sobie sprawę z wyzwań, przed którymi stoją pracodawcy. Czy wiesz, że oferujemy znacznie więcej niż tylko możliwość opublikowania ogłoszenia na jednym z portali ogłoszeniowych?

Posiadamy bazę 39 lokalnych portali, na których codziennie są publikowane dziesiątki ogłoszeń. Z miesiąca na miesiąc rośnie również liczba osób odwiedzających nasze portale. Jeżeli dodać do tego fakt, że nasze portale to lokalne serwisy z ogłoszeniami o pracę, to śmiało możemy cię zapewnić, że współpraca z nami po prostu się opłaca.

Działasz na terenie Śląska i szukasz pracownika? Poznaj naszą ofertę

Siedziba twojej firmy mieści się w Suchej Beskidzkiej? W takim razie najlepiej zrobisz, jeżeli zamieścić ofertę pracy na lokalnie działającym portalu z ogłoszeniami. Takim jest właśnie ten. Zamieszczając tu ogłoszenie, szybko dotrzesz do osób mieszkających w pobliżu siedziby firmy, a to oznacza, że zatrudniona przez ciebie osoba będzie dyspozycyjna i nie będzie miała kłopotu z dojazdem.

Poszukujesz pracowników od oddziałów zlokalizowanych w różnych miastach na Śląsku? Musisz wiedzieć, że możesz zamieścić ogłoszenie również na pozostałych 38 portalach ogłoszeniowych. Co ważne, ceny za opublikowanie oferty są przystępne.

Ile to kosztuje?

Częstotliwość organizowania rekrutacji w dużej mierze zależy od potrzeb firmy, czyli tego, jak szybko się ona rozwija. Po raz pierwszy szukasz współpracownika? W takim razie najlepszą opcją dla ciebie będzie opłacenie umieszczenia pojedynczego ogłoszenia.

Cyklicznie szukasz pracowników, bo twoja firma bardzo dynamicznie się rozwija? W takim razie zdecyduj się na jeden z oferowanych przez nas abonamentów. Dużym firmom, które często poszukując pracowników, proponujemy m.in.:
• Abonament podstawowy. Wykupując taki, co miesiąc otrzymasz 600 zł na dodawanie ogłoszeń i 200 zł na ich wyróżnienie.
• Abonament VIP. W ramach tego abonamentu otrzymasz miesięcznie 800 zł na dodawanie ogłoszeń, 400 zł na ich wyróżnianie i 2 promocje Social Media w ciągu roku.

Więcej o abonamentach przeczytasz na tej podstronie: http://www.praca-sucha.pl/cennik.

Czy wiesz, jakie korzyści płyną z budowania swojego wizerunku w sieci?

Prowadząc firmę, nie możesz sobie pozwolić na bycie anonimowym. Możesz pochwalić się sukcesami? Masz wielu klientów, co roku tworzysz kolejne miejsca pracy? Za swoją działalność wielokrotnie byłeś wyróżniany? W takim razie warto poinformować o tym osoby, które zastanawiają się, czy warto odpowiedzieć na twoją ofertę. Jak to zrobić?

Wszystkim naszym klientom proponujemy stworzenie profilu firmy. Korzystając z takiego, masz możliwość opowiedzieć o prowadzonym biznesie. Ponieważ wiemy, że pisanie o sobie może sprawić sporo kłopotów, wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów – przygotujemy im profil na podstawie otrzymanych materiałów.

Profil pracodawcy składa się z: opisu firmy wraz z galerią, indywidualnie stworzonych zakładek, zdjęcia promującego i danych kontaktowych.

Oceń ten wpis
Czy wiesz, jak pomagamy pracodawcom znaleźć pracowników?
Ocena: 5.0, liczba głosów: 26

Zobacz inne porady

Opinie

(brak komentarzy)
Redakcja Aplikuj.pl zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób lub zawierających słowa wulgarne.