!function(t,h,e,j,s,n){t.hj=t.hj||function(){(t.hj.q=t.hj.q||[]).push(arguments)},t._hjSettings={hjid:2313813,hjsv:6},s=h.getElementsByTagName("head")[0],(n=h.createElement("script")).async=1,n.src="https://static.hotjar.com/c/hotjar-"+t._hjSettings.hjid+".js?sv="+t._hjSettings.hjsv,s.appendChild(n)}(window,document);

Poszukiwanie pracownika

Ogłoszenia, ogłoszenia... Czy wiesz, jak sprawić, aby twoje zostało zauważone?

7 marca 2022

5 z 5

Ocena: 5 z 5 | 17 głosów

17 głosów

6 komentarzy

Ogłoszenia, ogłoszenia... Czy wiesz, jak sprawić, aby twoje zostało zauważone?
Jeżeli w twojej firmie jest potrzebny specjalista, to musisz wiedzieć, jak go znaleźć. Zamieszczenie ogłoszenia na jednym z poczytnych portali z ogłoszeniami nie zawsze wystarczy. Sprawdź, jak możemy ci pomóc w poszukiwaniach.

Prowadzisz działalność gospodarczą, zatem z pewnością wiesz, że reklama to postawa – dzięki niej twoja firma jest rozpoznawalna. Aby znaleźć pracownika, również musisz sprawić, aby twoje ogłoszenie dotarło do jak najszerszego grona osób poszukujących zatrudnienia. Nie jest to takie proste, jak się wydaje. Jeżeli nie masz doświadczenia w promowaniu ofert pracy, to najlepiej zrobisz, korzystając z pomocy specjalistów, czyli nas.

Gdy ogłoszenie jest gotowe…

…to czas je opublikować. Prowadzisz działalność gospodarczą w Siemianowicach Śląskich? W takim razie najlepiej zrobisz, jeżeli zdecydujesz się opublikować ogłoszenie na lokalnym portalu ogłoszeniowym. W ten sposób dotrzesz do mieszkańców tego miasta.

Dodanie ogłoszenia na tym portalu kosztuje zaledwie 20 zł, a jego wyróżnienie 10 zł za dzień. Dzięki wyróżnieniu, twoja oferta będzie wyświetlać się wysoko na liście ogłoszeń.

Wiesz, że w najbliższym czasie będziesz potrzebował kolejnych pracowników? W takim razie lepszym rozwiązaniem będzie zakup abonamentu. Z uwagi na zapotrzebowanie osób zainteresowanych, proponujemy następujące abonamenty:
• Podstawowy i Podstawowy +, czyli abonamenty, które idealnie sprawdzą się w przypadku niewielkich firm, które rocznie dodają do 30 ogłoszeń.
• VIP i VIP+, czyli abonamenty, które zostały stworzone z myślą o większych przedsiębiorstwach publikujących więcej ogłoszeń niż 30 rocznie.
• Dla agencji pracy i Dla agencji pracy VIP – agencje zatrudnienia mają jeszcze większe potrzeby niż pracodawcy, bo zajmują się przeprowadzaniem rekrutacji dla wielu klientów.

Więcej informacji o abonamentach i obowiązujących cennikach znajdziesz tutaj: http://www.praca-siemianowice.pl/cennik.

Dodaj i promuj ogłoszenie

Czy wiesz, że dodanie ogłoszenia, to nie wszystko, co ci oferujemy? Jeżeli z jego treścią chcesz dotrzeć do szerokiego grona osób, to zdecyduj się na jego promowanie. Oferujemy ci promocję ogłoszenia w mediach społecznościowych.
Wystarczy tylko, że po opublikowaniu oferty pracy zgłosisz chęć jego promocji – zajmiemy się tym, a z przeprowadzonych prac prześlemy ci raport (maksymalnie w ciągu 2 dni roboczych).

Wyróżnij się – zdecyduj się na profil firmy

W najbliższym czasie planujesz dodać wiele ofert pracy? W takim razie dobrze zrobisz, inwestując w profil firmy. Fakt posiadania takiego profilu zostanie odnotowany przy opublikowanej ofercie. W efekcie potencjalny pracownik będzie mógł zapoznać się z twoją wizytówką.
Zawartość profilu pracodawcy to: opis firmy wraz z galerią, indywidualnie stworzone zakładki, zdjęcie promujące oraz dane kontaktowe wraz z mapą.

Ponieważ doskonale wiemy, że najtrudniej się zaprezentować, to nie musisz męczyć się, tworząc treść profilu – zrobimy to za ciebie, wystarczy tylko, że dostarczysz nam niezbędne informacje. Z profilem i dobrze napisanym ogłoszeniem szybko znajdziesz właściwą osobę.

Podziel się

6 komentarzy

Oliwia

Oliwia

Aby przyciągnąć talenty technologiczne, musisz mówić ich językiem. Zamiast używać przypadkowych, bezsensownych słówek.
Jerzy

Jerzy

W tym aspekcie także jest konkurencja. Trzeba zauważyć, że widoczność ogłoszeń to jedno a z kolei wybranie konkretnych aplikacji to drugie. Czasami dobrze to powierzyć specjalistom.
Lidia

Lidia

Warto widzę skorzystać z Waszych ofert. Pracodawcy powinni zapoznać się z tym artykułem.
Pelikan

Pelikan

Ponieważ prawdopodobnie nie będziesz chciał reklamować się tylko na jednej tablicy ogłoszeń, będziesz potrzebować łatwego sposobu publikowania w wielu witrynach, aby znaleźć najlepszych kandydatów.
Eureka

Eureka

Jak znaleźć dobrych pracowników? Jak wiadomo, wszyscy pracodawcy stoją przed tym trudnym zadaniem. Rzeczywiście, pytanie jest dość skomplikowane. Rynek pracy nie zawsze przynosi pożądane rezultaty w krótkim czasie.
Mariusz K.

Mariusz K.

Dzisiaj wiele jest miejsc gdzie ogłoszenia można przeczytać. Ja zawsze konkretnie sprawdzam pracodawców po ogłoszeniu. Dzisiaj jest wiele kombinacji pod tym względem.

Dodaj komentarz

Wszystkie pola muszą być prawidłowo wypełnione

Komentarz został dodany

Redakcja Aplikuj.pl zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób lub zawierających wulgarne słowa, adresy www oraz adesy e-mail i numery telefonów.

Na tej stronie korzystamy z plików cookie, aby zadbać o jak najlepsze doświadczenia naszych użytkowników.
Kontynuując po wyświetleniu tej wiadomości, potwierdzasz, że wyrażasz na to zgodę.