Prowadzisz firmę i potrzebujesz pracowników? Sprawdź, co możemy ci zaoferować?

Prowadzisz firmę i potrzebujesz pracowników? Sprawdź, co możemy ci zaoferować?
Stoisz na czele dużej firmy, która cyklicznie organizuje rekrutacje? Sprawdź, jak pomożemy ci w znalezieniu odpowiednich pracowników.

Aktualnie eksperci mówią o rynku pracy pracownika. Oznacza to, że ofert pracy jest więcej niż osób poszukujących zatrudnienia. Jeżeli doskonale wiesz, że to właśnie od osób zatrudnionych zależy powodzenie twojej firmy, to czas dowiedzieć się, jak pomożemy ci w znalezieniu najlepszych kandydatów. Przygotowana przez nas oferta jest kompleksowa, bo – poza możliwością dodania i promowania ogłoszenia – oferujemy ci również stworzenie wizytówki, dzięki której będziesz mógł potencjalnym pracownikom przybliżyć działalność swojej firmy.

39 portali z ogłoszeniami do twojej dyspozycji

Siedziba twojej firmy znajduje się w Rudzie Śląskiej? Zatem najlepiej zrobisz, jeżeli ofertę pracy umieścisz właśnie na tym portalu.
Oddziały twojej firmy znajdują się również w innych miejscowościach na terenie Śląska? Pamiętaj, że łącznie udostępniamy ci aż 39 portali z ogłoszeniami – przygotowana przez ciebie oferta może pojawić się na każdym z nich. To jednak nie wszystko – jesteśmy w stanie pomóc ci w wypromowaniu twojego ogłoszenia. W jaki sposób promujemy ogłoszenia?

Promocja ogłoszenia w mediach społecznościowych

Czy wiesz, jaką siłę mają media społecznościowe? Dzięki nim można dotrzeć do naprawdę szerokiego grona osób np. poszukujących zatrudnienia. Po opublikowaniu oferty na jednym z naszych portali, możemy zająć się jego promocją właśnie w mediach społecznościowych. Oferujemy:

  • Opublikowanie ogłoszenia w co najmniej 10 różnych miejscach w sieci (np. profile na Facebooku).
  • Promowanie ogłoszenia na Facebooku (post sponsorowany).

Po wykonaniu przez nas pracy, wysyłamy raport.

Pojedyncze ogłoszenie lub abonament

Czy wiesz, że korzystając z naszych usług, możesz zamieścić zarówno pojedyncze ogłoszenia, jak i wykupić abonament? Drugie rozwiązanie sprawdza się idealnie wówczas, gdy prowadzisz dużą firmę i ogłoszenia publikujesz cyklicznie. W takiej sytuacji wykupienie abonamentu jest rozwiązaniem ekonomicznym pod względem finansowym.

Wśród abonamentów, które oferujemy, znajdziesz m.in. Podstawowy, VIP i stworzony specjalnie z myślą o agencjach pracy. Poszczególne abonamenty różnią się ceną i tym, co oferujemy miesięcznie w ich ramach. Przykładowo zakupując Abonament Podstawowy, otrzymasz:

  • 600 zł na dodawanie ogłoszeń
  • 200 zł na wyróżnienie ogłoszeń

Wyróżnione ogłoszenia pojawiają się na samej górze listy, dzięki czemu osoby przeglądające portal, nie mogą ich przegapić.
Więcej informacji o abonamentach znajdziesz tutaj: http://www.praca-ruda.pl/cennik.

Czy wiesz, że pomożemy ci stworzyć twój profil? To doskonałe rozwiązanie, aby zaprezentować się wszystkim osobom poszukującym zatrudnienia.
Jeżeli chcesz, abyśmy przygotowali twój profil pracodawcy, to wystarczy, że uiścisz opłatę i prześlesz nam informacje o swojej firmie. Dzięki temu przygotujemy indywidualnie stworzone zakładki i opis firmy wraz z galerią. Dodatkowo całość wzbogacimy zdjęciem promującym. W twoim profilu znajdą się również dane kontaktowe i mapka.

Oceń ten wpis
Prowadzisz firmę i potrzebujesz pracowników? Sprawdź, co możemy ci zaoferować?
Ocena: 0, liczba głosów: 0

Opinie

High Tech Team
2019-12-05, 15:56
Zobaczymy jak to u was w porównaniu z konkurencją. Szukam możliwości aktywnego działania w social mediach w poszukiwaniu pracy i to mnie najbardziej interesuje w tym momencie.
Adrian L
2019-05-17, 08:11
Prowadzę formę i będę potrzebował nowych, ale specjalistów. Przeczytałem ten artykuł i skorzystam z Waszego portali, z waszych usług. Szkoda, że prędzej nie znałem Waszego portalu...
firmaX
2019-05-02, 15:13
Strony zamieszczające oferty pracy są wykorzystywane przez pracodawców do wyszukiwania kandydatów do pracy. Dla mnie jako pracodawcy to zawsze korzystne opcje.
Jolka
2019-04-16, 12:13
Jeśli duże firmy mogą sobie pozwolić na angaż lub rekrutację pracowników agencji, młodzi właściciele firm często mają ograniczony budżet na wyszukiwanie.
Oleksy
2019-04-06, 12:41
Dzisiaj rzeczywiście istnieje wiele możliwości dotarcia do określonej grupy pracowników. Firmy prowadzące takie serwisy polecają na promocję pakiety z bardzo ciekawymi możliwościami.
Redakcja Aplikuj.pl zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób lub zawierających słowa wulgarne.