Czy wiesz, że pomożemy ci znaleźć pracownika w Pszczynie?

Czy wiesz, że pomożemy ci znaleźć pracownika w Pszczynie?
Prowadzenie firmy wcale nie jest sprawą prostą – wiemy coś o tym. Właśnie dlatego pomagamy pracodawcom poszukującym pracowników. Dzięki nam twoje ogłoszenie dotrze do szerokiego grona potencjalnych pracowników.

Uznałeś, że twojej firmie przyda się kolejna para rąk? Aby znaleźć odpowiednią osobę, musisz zamieścić ogłoszenie. Skoro twoja firma działa lokalnie, to najlepiej zrobisz, decydując się na jeden z lokalnych portali ogłoszeniowych. Przykładem może być właśnie ten.
Aby opublikować ogłoszenie na tym portalu, musisz je najpierw stworzyć. Podpowiemy ci, jak oraz wskażemy, co jeszcze możemy dla ciebie zrobić, aby twoje ogłoszenie nie było jednym z wielu, ale wyróżniało się.

Dobre ogłoszenie o pracę, czyli jakie?

Czy wiesz, jak napisać ofertę pracy, aby zachęcić potencjalnych pracowników do odpowiedzenia na nie? Okazuje się, że wielu pracodawców nie ma o tym większego pojęcia, a świadczą o tym ogłoszenia, które można znaleźć w sieci. Skąpa ilość informacji w połączeniu z brakiem informacji o firmie sprawia, że najlepsi zrezygnują z wysłania swojej kandydatury. Dlaczego? Bo będą obawiać się o swoje dane zamieszczone w CV.

Dobre ogłoszenie o pracę to przede wszystkim takie ogłoszenie, w którym znajdują się informacje o:

  • Stanowisku pracy. Poinformuj osoby, które będą przeglądać ogłoszenie, o obowiązkach osoby, która zostanie wybrana w procesie rekrutacyjnym.
  • Wymaganiach pracodawcy. Czy wymagasz wykształcenia, doświadczenia czy może zarówno wykształcenia, jak i doświadczenia? Czy potencjalny pracownik powinien ukończyć specjalne kursy lub mieć prawo jazdy? Wszystkie te informacje powinny znaleźć się w ogłoszeniu, które opublikujesz.
  • Warunkach pracy. W ogłoszeniu powinny znaleźć się informacje o godzinach pracy, rodzaju umowy oraz wymiarze czasu pracy.
  • Tym, co firma oferuje potencjalnemu pracownikowi. Na co może liczyć pracownik, który zdecyduje się pracować dla ciebie? Czy twoi podwładni mają prawo do dodatkowych benefitów?

Napisanie dobrej oferty pracy nie jest sprawą prostą, ale z pewnością się opłaca. Im bardziej szczegółowe ono będzie, tym większa szansa, że zostanie zauważone przez osoby poszukujące zatrudnienia.

Dlaczego warto zamieścić ogłoszenie na naszym portalu?

Jako osoba zamierzająca zamieścić ogłoszenie o pracę, musisz mieć świadomość, że do wyboru masz portale o zasięgu ogólnopolskim i lokalne. Szukając pracownika z Pszczyny lub okolic, najlepiej zrobisz, decydując się na lokalnie działający portal z ogłoszeniami.
Aby twoje ogłoszenie dotarło do jak największej grupy osób poszukujących zatrudnienia, możesz zdać się na nas. W czym konkretnie ci pomożemy?

Po opublikowaniu oferty, możemy ją promować w mediach społecznościowych i na portalach lokalnych – wystarczy tylko, że zgłosisz taką chęć, a my zajmiemy się resztą. Możesz też zdecydować się na kampanię na Facebooku. Dzięki takim działaniom, szybko znajdziesz pracownika.

A może profil firmy?

Czy wiesz, że możemy stworzyć dla ciebie również profil twojej firmy? Mając taki profil, wyróżnisz się wśród innych pracodawców. Zawartość profilu to: opis firmy z galerią, indywidualnie stworzone zakładki, zdjęcie promujące, dane kontaktowe i mapa.
Więcej informacji o profilu firmy i cenach dodania ogłoszeń znajdziesz tutaj: http://www.praca-pszczyna.pl/cennik.

Oceń ten wpis
Czy wiesz, że pomożemy ci znaleźć pracownika w Pszczynie?
Ocena: 0, liczba głosów: 0

Opinie

Master
2019-12-05, 15:56
Ciekawy rynek jest w Pszczynie, ale w jaki sposób pomożecie? Przez płatne ogłoszenia czy w dotarciu w jakiś inny sposób do targetu konkretnych ludzi?
Karol G
2019-05-17, 08:15
Na pewno prowadzenie firmy, to sprawa niezbyt łatwa. Moja firma jak na razie przynosi zysk, ale będę potrzebował nowych pracowników, bo "rozszerzam" moją firmę. Skorzystam z waszych ofert i liczę, że dostanę wykwalifikowanych pracowników - specjalistów jakich będę potrzebował. Dobrze jest, że moja firma znajduje się blisko Pszczyny.
smiech
2019-05-02, 15:14
Możesz oczywiście zamieszczać linki do ofert pracy za darmo na swoich kanałach na Twitterze i stronach Facebooka, ale mogą one nie mieć funkcji śledzenia kandydatów, takich jak dołączanie CV i planowanie wywiadów.
Astra
2019-04-16, 12:14
Są tu duże szanse, że znajdziesz wielu znajomych, którzy są związani z twoją branżą których kręgu kontaktów są niezbędni specjaliści. Codziennie trzeba monitorować.
Praca
2019-04-06, 12:40
Pracodawcy w Pszczynie jeszcze ogłaszają się w innych lokalnych serwisach, ogłoszeń nie brakuje także lokalnej pracy oraz w radiu z Bielska-Białej oraz ze Śląska.
Redakcja Aplikuj.pl zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób lub zawierających słowa wulgarne.