Dlaczego warto skorzystać z naszych usług, poszukując pracownika?

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług, poszukując pracownika?
Poszukiwanie pracownika zawsze zaczyna się od stworzenia ogłoszenia. Jak je przygotować i sprawić, aby zostało przeczytane przez wiele osób poszukujących pracy? Stworzyliśmy kilka rozwiązań, z których możesz skorzystać, aby szybko znaleźć właściwą osobę.

Nie każdy, zwłaszcza mikro- lub mały przedsiębiorca, może sobie pozwolić na współpracę z agencją zatrudnienia. Takie podmioty oferują profesjonalną i kompleksową obsługę firm, gdy mowa o sprawach kadrowych. Stawki są jednak na tyle wysokie, że niewielkie firmy najczęściej starają się znaleźć pracownika we własnym zakresie.

Twoja firma dynamicznie się rozwija i w związku z tym poszukujesz pierwszego pracownika? A może masz już pewne doświadczenie w zatrudnianiu? W każdym przypadku musisz sporządzić ogłoszenie, a następnie umieścić je na jednym z portali ogłoszeniowych.
Jakie informacje podać w ogłoszeniu?

Przygotowując treść ogłoszenia, musisz pamiętać, aby zawrzeć najważniejsze informacje o oferowanym stanowisku pracy. Osoby poszukujące zatrudnienia zwracają uwagę na:

  • Zakres obowiązków. Napisz, czym będzie zajmować się osoba przez ciebie zatrudniona. Pamiętaj, że podanie stanowiska nie zawsze jest wystarczające, bo zdarza się, że osoby pracujące na tym samym stanowisku wykonują różne zadania.
  • Wymiar czasu pracy. Poszukujesz pracownika na cały czy może jedynie na część etatu? Podaj taką informację w ogłoszeniu.
  • Rodzaj umowy. W ustawach znajdują się szczegółowe wytyczne dotyczące tego, kiedy pracodawca powinien wręczyć umowę o pracę. Jeżeli nie będziesz zatrudniać na podstawie umowy o pracę, to poinformuj o tym fakcie osoby zainteresowane.

Pozostaje oczywiście kwestia wynagrodzenia i informacji o firmie. Nie w każdym ogłoszeniu można znaleźć wzmiankę o oferowanym wynagrodzeniu. Jeżeli nie chcesz takiej podawać, to nie musisz. Warto jednak, abyś w ogłoszeniu poświęcił choć kilka zdań swojej firmie. W ten sposób spowodujesz, że oferta będzie sprawiać wrażenie wiarygodnej.

Jak możemy ci pomóc?

Umieszczając ogłoszenie na jednym z naszych portali, możesz dotrzeć do szerokiego grona osób poszukujących pracy, a mieszkających w Piekarach Śląskich lub okolicznych miejscowościach.
Poza umieszczeniem pojedynczego ogłoszenia, możesz też zdecydować się na jego promocję. To doskonały sposób, aby dotrzeć do jeszcze większego grona osób poszukujących pracy. Jeżeli wiesz, że w najbliższym czasie będziesz szukał kolejnego pracownika, ale na inne stanowisko, to – zamiast przepłacać – zdecyduj się na jeden z oferowanych przez nas abonamentów. Niewielkim firmom, które w ciągu roku dodają do 30 ogłoszeń, proponujemy Abonament Podstawowy.

Wykupienie abonamentu to rozwiązanie korzystne pod względem ekonomicznym, ale nie jedyna propozycja, jaką mamy dla pracodawców.
Jeżeli ze swoim ogłoszeniem chcesz dotrzeć do bardzo szerokiego grona potencjalnych kandydatów, to proponujemy wykupienie kampanii na Facebooku. Post jest publikowany na fanpage’u na stałe, a dodatkowo pojawia się jako oferta sponsorowana przez okres 10 dni.

Dodatkowo twoje ogłoszenie możemy promować w mediach społecznościowych i na innych lokalnych portalach z ogłoszeniami (łącznie do twojej dyspozycji jest 39 portali).
Chcesz wiedzieć więcej o możliwości promowania ogłoszeń? Zajrzyj tutaj: http://www.praca-piekary.pl/cennik.

A może profil firmy?

Czy wiesz, jak ważne jest promowanie swojej firmy? Skoro prowadzisz biznes, to z pewnością wiesz. Czas rekrutacji również możesz wykorzystać, aby wzmocnić wizerunek swojej firmy – wystarczy tylko, że zdecydujesz się na profil pracodawcy na naszym portalu.
To my zadbamy o wygląd twojego profilu pracodawcy – wystarczy, że przekażesz nam materiały o swojej firmie. Mając taki profil, obok twojego ogłoszenia będzie wyświetlać się ikona z napisem „Profil firmy”. W efekcie każdy potencjalny pracownik będzie mógł się zapoznać z informacjami o twojej firmie.

Oceń ten wpis
Dlaczego warto skorzystać z naszych usług, poszukując pracownika?
Ocena: 0, liczba głosów: 0

Opinie

Mania
2019-12-05, 16:02
Pracownicy dobrze wiedzą co jest skuteczne. Fajnie by było porównać oferty wiodących portali i zestawić na podstawie opinii użytkowników oraz dane skuteczności.
Łukasz
2019-05-17, 08:17
Artykuł bardzo przydatny. Dobrze, że trafiłem na tę stronę. Przeanalizujemy Wasze oferty i z pewnością się z Wami skontaktujemy.
assa
2019-05-02, 15:18
LinkedIn to triumwirat profesjonalnej sieci społecznościowej, narzędzia łowieckiego i tablicy ogłoszeń. LinkedIn ma 300 milionów członków i może pochwalić się największą potencjalną pulą kandydatów.
Hiena
2019-04-16, 12:20
Po ogłoszeniu i przeprowadzeniu rozmowy z menedżerami linku, w którym musisz znaleźć pracownika, możesz rozpocząć wybór kandydatów. Przede wszystkim warto zapoznać się z ich CV zgodnie z listą kryteriów.
Homer
2019-04-06, 12:39
Wszyscy szukający pracy w Piekarach Śląskich dzięki temu znajdą dedykowane miejsce. TO także przyda się wszystkim chcącym zamieścić takie ogłoszone. Lepiej jest dla każdego.
Redakcja Aplikuj.pl zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób lub zawierających słowa wulgarne.