Czy wiesz, jakie korzyści płyną z opublikowania u nas oferty pracy?

Czy wiesz, jakie korzyści płyną z opublikowania u nas oferty pracy?
Osoby, które poszukują zatrudnienia rozpoczynają od przejrzenia portali z ogłoszeniami. Jeżeli jesteś pracodawcą, to właśnie na jednym z takich portali powinieneś zamieścić przygotowaną ofertę pracy. Sprawdź, jak ci w tym pomożemy.

Stworzyliśmy 39 portali z ogłoszeniami. W efekcie współpracują z nami pracodawcy i agencje zatrudnienia z całego województwa śląskiego. Być może również ty powinieneś rozważyć nawiązanie współpracy z nami. Jeżeli zdecydujesz się na taki krok, to możesz jedynie zyskać. Dlaczego? Prowadzone przez nas portale są poczytne, przygotowaliśmy również szeroką ofertę dodatkową, z której możesz skorzystać. Wszystko to pozwala nam stwierdzić, że kompleksowo pomagamy firmom w znalezieniu właściwych pracowników.


Więcej niż tylko opublikowanie ogłoszenia

Prowadząc biznes, musisz się wyróżniać, prawda? Podobnie jest wówczas, gdy poszukujesz pracownika – również powinieneś się wyróżnić. Zamieszczenie ogłoszenia to nie wszystko, co musisz zrobić. Ważne jest, aby odznaczać się. I właśnie to ci umożliwiamy. Jak możesz wyróżnić przygotowaną ofertę?

Proponujemy ci kilka możliwości. Możesz promować ogłoszenie – wówczas będzie ono publikowane na pierwszych pozycjach listy z ogłoszeniami. To jednak nie wszystko, bo możesz również powierzyć nam promowanie oferty pracy w social media. Tu masz dwie możliwości:

  • ogłoszenie może pojawić się w co najmniej 10 miejscach w internecie (np. fora, grupy na Facebooku),
  • możemy promować ogłoszenie na Facebooku (post sponsorowany).


Jak publikować ogłoszenia?

Jeżeli chcesz opublikować ofertę pracy, to masz kilka możliwością. Poszukujesz tylko jednej osoby do zespołu i wiesz, że w kolejnych miesiącach nikogo nie będziesz szukał? W takim razie wykup pojedyncze dodanie ogłoszenia. Cyklicznie będziesz poszukiwał pracowników do zespołu? Bardziej będzie ci się opłacać wykupić abonament. Przygotowaliśmy takie abonamenty, jak:

  • Podstawowy – oferty pracy są publikowane na okres od 14 do 30 dni w podstawowej formie graficznej. Co miesiąc otrzymasz też pewną pulę środków na ogłoszenia i ich wyróżnienie.
     
  • VIP – oferty pracy są publikowane na okres od 14 do 30 dni w rozszerzonej formie graficznej. Poza środkami na ogłoszenia i ich promowanie, każdego miesiąca otrzymasz też 2 promocje w Social Media do wykorzystania w ciągu roku.
  • Abonament dla agencji pracy. Pakiet ten różni się od pozostałych abonamentów większą ilości ofert sponsorowanych i wsparciem indywidualnego opiekuna.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się, ile kosztuje umieszczenie pojedynczej oferty, ile zaś wykupienie abonamentu, to więcej znajdziesz na stronie praca-jastrzebie.pl/cennik.


Możesz mieć też profil pracodawcy

Jeżeli będziesz chciał, to możesz wykupić również stworzenie profilu pracodawcy. Dzięki niemu będziesz mógł zaprezentować się osobom poszukującym zatrudnienia. Nie musisz samodzielnie przygotowywać treści takiego profilu – wystarczy, że dostarczysz nam materiały, a resztą zajmiemy się my.

Posiadając profil pracodawcy, będziesz mógł też budować swoją wiarygodność. To po prostu inwestycja. Czy inny portal ogłoszeniowy zaproponuje ci więcej?

Oceń ten wpis
Czy wiesz, jakie korzyści płyną z opublikowania u nas oferty pracy?
Ocena: 0, liczba głosów: 0

Opinie

Kazia
2019-12-17, 05:56
Dopowiem tylko- artykuł ok.
Kazio
2019-12-17, 05:55
Czy wiesz, jakie korzyści płyną z opublikowania u nas oferty pracy?
Nie wiedziałam, ale teraz wiem po przeczytaniu tego artykułu.
Leo21
2019-12-05, 16:03
Na papierze to wszystko fajnie wygląda, spróbuję z naszą firmą. Bo coraz więcej na ten temat czytam w zewnętrznych źródłach.
właściciel firmy ER
2019-05-17, 08:19
Skorzystam z Waszych ofert, bo potrzebuję pracowników doświadczonych.
Edek
2019-05-02, 15:20
Darmowe strony z ofertami pracy pozwalają pracodawcom na bezpłatne publikowanie miejsc pracy i skuteczne dotarcie do dużej grupy odbiorców. Ja korzystam.
Cem90
2019-04-16, 12:19
Aby szybko znaleźć pracowników w biurze, nie przesadzaj z trudną terminologią podczas pisania reklam. Dołącz tylko niezbędne i dobrze zdefiniowane kryteria.
zofia olecka
2019-04-06, 12:36
Wypromowana oferta pracy i dobrze skonstruowana pozwala z pewnością na dotarcie do większej ilości kandydatów oraz co najważniejsze, tych najbardziej konkretnych.
Redakcja Aplikuj.pl zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób lub zawierających słowa wulgarne.