!function(t,h,e,j,s,n){t.hj=t.hj||function(){(t.hj.q=t.hj.q||[]).push(arguments)},t._hjSettings={hjid:2313813,hjsv:6},s=h.getElementsByTagName("head")[0],(n=h.createElement("script")).async=1,n.src="https://static.hotjar.com/c/hotjar-"+t._hjSettings.hjid+".js?sv="+t._hjSettings.hjsv,s.appendChild(n)}(window,document);

Poszukiwanie pracownika

Dlaczego warto dodać ogłoszenie o pracę właśnie u nas?

7 marca 2022

5 z 5

Ocena: 5 z 5 | 3 głosy

3 głosy

6 komentarzy

Dlaczego warto dodać ogłoszenie o pracę właśnie u nas?
W twojej firmie zwolnił się etat i poszukujesz pracownika? Możesz zrobić to na własną rękę, możesz również nawiązać współpracę z agencją zatrudnienia. Jeżeli zdecydowałeś się samodzielnie znaleźć właściwą osobę, to pomożemy ci – wystarczy, że zamieścisz u nas ogłoszenie.

Gdybyś szukał zatrudnienia, to gdzie zajrzałbyś w pierwszej kolejności? Bardzo prawdopodobne, że właśnie do internetu. Na portalach z ogłoszeniami ofert prac codziennie poszukują tysiące osób z całej Polski. Skoro tak, to właśnie tam powinieneś dodać również przygotowane ogłoszenie. Wśród jakich portali możesz wybierać?

Podziału portali, na których możesz zamieścić swoje ogłoszenie, można dokonać w oparciu m.in. o zasięg. W ten sposób można wyróżnić ogólnopolskie i lokalne portale z ogłoszeniami. Poszukujesz pracownika z województwa śląskiego? Postaw zatem na lokalny portal z ogłoszeniami. Jednym z takich jest ten.


39 portali do twojej dyspozycji

Przygotowaną ofertę pracy możesz dodać właśnie na tym portalu z ogłoszeniami, możesz również zdecydować się opublikować ją również na pozostałych 38 portalach – łącznie do twojej dyspozycji jest 39 portali, które są codziennie odwiedzane przez tysiące osób.
Fakt, że umożliwiamy ci opublikowanie ogłoszenia, to nie wszystko – stworzymy dla ciebie również twój profil. Posiadanie takiego sprawi, że będziesz bardziej wiarygodny, a osoby, które zainteresują się twoją ofertą pracy, będą mogły od razu uzyskać o tobie więcej informacji, i to bez konieczności przeszukiwania internetu.


Profil pracodawcy – bo warto się wyróżnić

Jak działa profil pracodawcy? Zawiera on informacje o tobie. To my stworzymy twój profil na podstawie przesłanych przez ciebie materiałów. Koszt stworzenia profilu to jednorazowa opłata – z profilu będziesz korzystał przez 12 miesięcy. Co wchodzi w skład profilu pracodawcy? Zawartość to m.in.: zdjęcie promujące, indywidualnie stworzone zakładki, opis firmy z galerią oraz dane kontaktowe (wraz z mapą).


Zajmiemy się również promocją twojej oferty

Czy wiesz, że możesz wyróżnić swoje ogłoszenia, decydując się na wykupienie takiej opcji? Wówczas oferta będzie wyświetlana w pierwszej kolejności. To jednak nie wszystko, co ci proponujemy.

Jeżeli zdecydujesz się dodać ogłoszenie na tym portalu, to możesz liczyć również na to, że zajmiemy się jego promocją w social media.
Jak wygląda promowanie oferty w social media? Możemy podjąć działania w efekcie których oferta pojawi się dodatkowo w co najmniej 10 różnych miejscach w internecie, możemy również promować ogłoszenie na Facebooku (post sponsorowany). W pierwszym przypadku usługa jest wykonywana indywidualnie. Po wykonaniu przez nas pracy, otrzymasz również dokładny raport z linkami i zrzutami ekranów.


Pojedyncza oferta czy abonament?

Jeżeli chcesz z nami współpracować i zamieszczać ogłoszenia, to możesz wykupić dodanie pojedynczego ogłoszenia, możesz również zdecydować się na abonament: Podstawowy,  VIP i dla agencji pracy. W drugim przypadku co miesiąc będziesz dostawał pewną pulę środków, którą będziesz mógł wykorzystać, aby dodać przygotowane oferty.

Co będzie ci się bardziej opłacać pod względem finansowym? Z cennikiem możesz zapoznać się na stronie praca-mikolow.pl/cennik. Nie zwlekaj – skorzystaj z naszej oferty.

Podziel się

6 komentarzy

Nugat

Nugat

Warto korzystać z wszystkich możliwości by zamieścić skuteczne ogłoszenie o pracę. Każdy chce przecież na tym zyskać.
Ula2

Ula2

Wszystko zależy jaka jest skuteczność gwarantowana. jeżeli uda spodoba mi się to oczywiście będę zainteresowany abonamentem by to zrobić w sposób odpowiedni. Tak uważam z tym.
mistrz

mistrz

Nie wiedziałem, że u WAS można dać ogłoszenie. Też nie wiedziałem, że macie czy współpracujecie ponadto z 39 portali. W lipcu będę potrzebował pracowników )specjalistów...). Skontaktuję się z Wami.
kustorz

kustorz

Zapewniają również wskazówki do reklamowania i promowania otwartych miejsc pracy, aby przenieść je na szczyt wyników wyszukiwania osób poszukujących pracy.
Panda

Panda

Niekompetentny pracownik spowoduje wiele kłopotów i strat, a specjalista w swojej dziedzinie przyniesie firmie dobrobyt. Dlatego nie trzeba oszczędzać i śpieszyć się z rekrutacją.
Widol

Widol

Wyróżnianie swojej oferty pozwala w Polsce i nie tylko skorzystać z wielu możliwości by dotrzeć do kandydatów i tego którego chce się zatrudnić. Dobrze jest wiedzieć gdzie i jak szukać.

Dodaj komentarz

Wszystkie pola muszą być prawidłowo wypełnione

Komentarz został dodany

Redakcja Aplikuj.pl zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób lub zawierających wulgarne słowa, adresy www oraz adesy e-mail i numery telefonów.

Na tej stronie korzystamy z plików cookie, aby zadbać o jak najlepsze doświadczenia naszych użytkowników.
Kontynuując po wyświetleniu tej wiadomości, potwierdzasz, że wyrażasz na to zgodę.