Dlaczego warto dodać ogłoszenie o pracę właśnie u nas?

Dlaczego warto dodać ogłoszenie o pracę właśnie u nas?
W twojej firmie zwolnił się etat i poszukujesz pracownika? Możesz zrobić to na własną rękę, możesz również nawiązać współpracę z agencją zatrudnienia. Jeżeli zdecydowałeś się samodzielnie znaleźć właściwą osobę, to pomożemy ci – wystarczy, że zamieścisz u nas ogłoszenie.

Gdybyś szukał zatrudnienia, to gdzie zajrzałbyś w pierwszej kolejności? Bardzo prawdopodobne, że właśnie do internetu. Na portalach z ogłoszeniami ofert prac codziennie poszukują tysiące osób z całej Polski. Skoro tak, to właśnie tam powinieneś dodać również przygotowane ogłoszenie. Wśród jakich portali możesz wybierać?

Podziału portali, na których możesz zamieścić swoje ogłoszenie, można dokonać w oparciu m.in. o zasięg. W ten sposób można wyróżnić ogólnopolskie i lokalne portale z ogłoszeniami. Poszukujesz pracownika z województwa śląskiego? Postaw zatem na lokalny portal z ogłoszeniami. Jednym z takich jest ten.


39 portali do twojej dyspozycji

Przygotowaną ofertę pracy możesz dodać właśnie na tym portalu z ogłoszeniami, możesz również zdecydować się opublikować ją również na pozostałych 38 portalach – łącznie do twojej dyspozycji jest 39 portali, które są codziennie odwiedzane przez tysiące osób.
Fakt, że umożliwiamy ci opublikowanie ogłoszenia, to nie wszystko – stworzymy dla ciebie również twój profil. Posiadanie takiego sprawi, że będziesz bardziej wiarygodny, a osoby, które zainteresują się twoją ofertą pracy, będą mogły od razu uzyskać o tobie więcej informacji, i to bez konieczności przeszukiwania internetu.


Profil pracodawcy – bo warto się wyróżnić

Jak działa profil pracodawcy? Zawiera on informacje o tobie. To my stworzymy twój profil na podstawie przesłanych przez ciebie materiałów. Koszt stworzenia profilu to jednorazowa opłata – z profilu będziesz korzystał przez 12 miesięcy. Co wchodzi w skład profilu pracodawcy? Zawartość to m.in.: zdjęcie promujące, indywidualnie stworzone zakładki, opis firmy z galerią oraz dane kontaktowe (wraz z mapą).


Zajmiemy się również promocją twojej oferty

Czy wiesz, że możesz wyróżnić swoje ogłoszenia, decydując się na wykupienie takiej opcji? Wówczas oferta będzie wyświetlana w pierwszej kolejności. To jednak nie wszystko, co ci proponujemy.

Jeżeli zdecydujesz się dodać ogłoszenie na tym portalu, to możesz liczyć również na to, że zajmiemy się jego promocją w social media.
Jak wygląda promowanie oferty w social media? Możemy podjąć działania w efekcie których oferta pojawi się dodatkowo w co najmniej 10 różnych miejscach w internecie, możemy również promować ogłoszenie na Facebooku (post sponsorowany). W pierwszym przypadku usługa jest wykonywana indywidualnie. Po wykonaniu przez nas pracy, otrzymasz również dokładny raport z linkami i zrzutami ekranów.


Pojedyncza oferta czy abonament?

Jeżeli chcesz z nami współpracować i zamieszczać ogłoszenia, to możesz wykupić dodanie pojedynczego ogłoszenia, możesz również zdecydować się na abonament: Podstawowy,  VIP i dla agencji pracy. W drugim przypadku co miesiąc będziesz dostawał pewną pulę środków, którą będziesz mógł wykorzystać, aby dodać przygotowane oferty.

Co będzie ci się bardziej opłacać pod względem finansowym? Z cennikiem możesz zapoznać się na stronie praca-mikolow.pl/cennik. Nie zwlekaj – skorzystaj z naszej oferty.

Oceń ten wpis
Dlaczego warto dodać ogłoszenie o pracę właśnie u nas?
Ocena: 0, liczba głosów: 0

Opinie

Ula2
2019-12-05, 16:04
Wszystko zależy jaka jest skuteczność gwarantowana. jeżeli uda spodoba mi się to oczywiście będę zainteresowany abonamentem by to zrobić w sposób odpowiedni. Tak uważam z tym.
mistrz
2019-05-17, 08:22
Nie wiedziałem, że u WAS można dać ogłoszenie. Też nie wiedziałem, że macie czy współpracujecie ponadto z 39 portali. W lipcu będę potrzebował pracowników )specjalistów...). Skontaktuję się z Wami.
kustorz
2019-05-02, 15:13
Zapewniają również wskazówki do reklamowania i promowania otwartych miejsc pracy, aby przenieść je na szczyt wyników wyszukiwania osób poszukujących pracy.
Panda
2019-04-16, 12:17
Niekompetentny pracownik spowoduje wiele kłopotów i strat, a specjalista w swojej dziedzinie przyniesie firmie dobrobyt. Dlatego nie trzeba oszczędzać i śpieszyć się z rekrutacją.
Widol
2019-04-06, 12:35
Wyróżnianie swojej oferty pozwala w Polsce i nie tylko skorzystać z wielu możliwości by dotrzeć do kandydatów i tego którego chce się zatrudnić. Dobrze jest wiedzieć gdzie i jak szukać.
Redakcja Aplikuj.pl zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób lub zawierających słowa wulgarne.