!function(t,h,e,j,s,n){t.hj=t.hj||function(){(t.hj.q=t.hj.q||[]).push(arguments)},t._hjSettings={hjid:2313813,hjsv:6},s=h.getElementsByTagName("head")[0],(n=h.createElement("script")).async=1,n.src="https://static.hotjar.com/c/hotjar-"+t._hjSettings.hjid+".js?sv="+t._hjSettings.hjsv,s.appendChild(n)}(window,document);

Poszukiwanie pracownika

Czy wiesz, że możesz promować swoją ofertę pracy?

7 marca 2022

4 z 5

Ocena: 4 z 5 | 7 głosów

7 głosów

6 komentarzy

Czy wiesz, że możesz promować swoją ofertę pracy?
Poszukując pracownika, warto wykorzystać wszystkie możliwości, aby go szybko znaleźć. Czy wiesz, że decydując się na współpracę z nami, możesz promować swoją ofertę, zwiększając tym samym szansę na znalezienie pracownika?

To właśnie pracownicy mają decydujący wpływ na rozwój każdej firmy. Jako osoba prowadząca działalność gospodarczą, z pewnością masz tego świadomość. Czy możesz sobie pozwolić na to, aby najlepszych w branży zatrudniła twoja konkurencja? Z pewnością nie. Właśnie dlatego tak ważne jest, abyś miał wiedzę na temat tego, jak promować swoją ofertę pracy.

Okazuje się, że dziś, gdy bezrobocie jest bardzo niskie, a specjaliści mówią o rynku pracy pracownika, nie wystarczy tylko zamieścić ogłoszenia o pracę – konieczne jest jeszcze jego promowanie. Dla ciebie, jako pracodawcy, wiąże się to z kosztami. Korzystając z naszej pomocy, możesz zoptymalizować koszty i jednocześnie zwiększyć szansę na znalezienie pracownika.


Co oferujemy?

Nie napiszemy za ciebie oferty pracy, ale umożliwimy jej opublikowanie na poczytnym, lokalnym portalu z ogłoszeniami. Jeżeli szukasz pracownika z Mysłowic lub okolic, to dobrze trafiłeś – ogłoszenie możesz umieścić na tym portalu, możesz również zdecydować się na 38 innych. Wszystkie to lokalne portale z ogłoszeniami o pracę.

Aby zamieścić ogłoszenie, będziesz musiał zapłacić. Takie rozwiązanie jest celowe – w ten sposób możemy ustrzec osoby poszukujące zatrudnienia przed oszustami wyłudzającymi dane osoby. Oszuści najczęściej zamieszczają fałszywe ogłoszenia na darmowych portalach – niewielu chce płacić za wystawienie oferty, której treść w zestawieniu z innymi będzie wydawać się podejrzana.


Cyklicznie szukasz pracowników? Wykup abonament

Mała firma przeprowadza rekrutację sporadycznie – wówczas, gdy potrzebuje pracownika. Inaczej jest w przypadku dużych firm, które poszukują pracowników cyklicznie. Twoja firma należy do tych drugich? Czas zatem rozważyć możliwość wykupienia abonamentu. Dzięki takiemu nie będziesz musiał płacić za każdorazowe wystawienie ogłoszenia. To oszczędność pieniędzy i czasu.
Jakie abonamenty przygotowaliśmy dla ciebie?

  • Abonament Podstawowy,
  • Abonament VIP, 
  • Abonament dla agencji pracy.

Wykupienie jednego z powyższych sprawi, że co miesiąc otrzymasz pewną pulę środków na publikowanie i promowanie ogłoszeń na naszym portalu. W przypadku Abonamentu VIP i dla agencji pracy ogłoszenia są publikowane w rozszerzonej formie graficznej. W ich ramach będziesz miał do wykorzystania również promocję w social media. Chcesz zapoznać się z kosztem poszczególnych abonamentów? Zrobisz to na stronie praca-myslowice.pl/cennik.

W przypadku Abonamentu VIP zdecydowaliśmy, że dodatkowo otrzymasz:

  • wsparcie indywidualnego opiekuna,
  • możliwość wysyłania ogłoszeń mailem,
  • natychmiastową publikację ogłoszeń (do 30 minut),
  • możliwość dodania dedykowanej grafiki.


Możemy również promować twoje ogłoszenie…

…w mediach społecznościowych. Z pewnością masz świadomość tego, jak popularnym kanałem informacji jest np. Facebook. Jeżeli zdecydujesz się na taką ofertę, to twoje ogłoszenie pojawi się w co najmniej 10 miejscach w internecie. Dodatkowo możemy również promować ogłoszenie na Facebooku (post sponsorowany).

Podziel się

6 komentarzy

Bernadeta

Bernadeta

No rozumiem, że wtedy ta oferta jest wyżej od innych i jest lepiej widoczna, ale ciekawe jak statystyki pokazują jej skuteczność?
Mormon

Mormon

Zawsze sądzę, że reklamowanie i widoczność oferty ma znaczenie i dotyczy to także całej sprzedaży, w ofertach pracy także widać jest to analogiczne i dobrze.
Bukowski

Bukowski

Stronę waszą podał mi kolega, co też prowadzi firmę. Mówił, że skorzystał z waszych ofert i jest zadowolony. Też będę potrzebował fachowców do danej dziedziny pracy. Dodam głoszenie nie tylko na tym portalu, ale z wasza pomocą co piszecie na na 38 innych również.
Solid

Solid

Zapytaj kolegów, rówieśników i znajomych (w końcu jesteśmy prawie wszystkimi pracownikami), które ogólne i specjalistyczne witryny wykorzystali lub wyszukaj opinie użytkowników online.
Tymek

Tymek

Każdy menedżer próbuje przeprowadzić proces rekrutacji tak szybko i sprawnie, jak to możliwe. W takich serwisach istnieją opcje płatne i bezpłatne. To jest w sumie dobre.
turtles

turtles

Każdy serwis z ogłoszeniami umożliwia opcje płatne jakie pozwalają wyróżnić ofertę o pracę. Tak jest przecież zresztą w ogóle w każdej sytuacji gdzie ktoś prowadzi usługi.

Dodaj komentarz

Wszystkie pola muszą być prawidłowo wypełnione

Komentarz został dodany

Redakcja Aplikuj.pl zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób lub zawierających wulgarne słowa, adresy www oraz adesy e-mail i numery telefonów.

Na tej stronie korzystamy z plików cookie, aby zadbać o jak najlepsze doświadczenia naszych użytkowników.
Kontynuując po wyświetleniu tej wiadomości, potwierdzasz, że wyrażasz na to zgodę.