Rekrutacja - czy wiesz, jak możesz się wyróżnić wśród innych pracodawców z Oświęcimia?

Rekrutacja - czy wiesz, jak możesz się wyróżnić wśród innych pracodawców z Oświęcimia?
Każdy proces rekrutacyjny zaczyna się od przygotowania ogłoszenia i jego opublikowania. To jednak nie zawsze wystarcza, aby oferta została zauważona. Sprawdź, z jakich rozwiązań możesz skorzystać, współpracując z nami.

Przygotowanie dobrej oferty pracy to prawdziwa sztuka. Zwłaszcza dziś, gdy bezrobocie jest niskie, to pracodawcy muszą zabiegać o pracowników. Właśnie z tego względu nie możesz sobie pozwolić na to, aby twoja oferta pracy zgubiła się w gąszczu innych. Doskonale wiemy, jak możesz się wyróżnić – skorzystaj z przygotowanych przez nas propozycji.


Gdzie szukasz pracownika?

Większość firm działa lokalnie – to właśnie w siedzibie firmy pracę wykonują zatrudnieni. Na rynku są również takie podmioty, które dynamicznie się rozwijają i w związku z tym tworzą filie lub oddziały w miastach w całej Polsce. Jeżeli siedziba twojej firmy znajduje się w województwie śląskim lub właśnie tam otwierasz oddział i w związku z tym poszukujesz pracowników, to zamieszczenie ogłoszenia na tym portalu będzie dobrym rozwiązaniem.

Portal Praca-oswiecin.pl to lokalny portal z ogłoszeniami o pracę. Za naszym pośrednictwem możesz również opublikować ogłoszenie w jednym z 38 pozostałych portali. Ale to nie wszystko, gdyż widoczną dla osób poszukujących zatrudnienia ofertę możesz również wyróżnić lub wykupić opcję jej polecania. W efekcie ogłoszenie zostanie wyróżnione graficznie i trudno będzie go nie zauważyć.


Czy jesteś widoczny w sieci?

Jak pokazują statystyki, nie wszystkie firmy posiadają stronę internetową. Jeżeli jeszcze nie zainwestowałeś w wirtualną wizytówkę, to musisz zdawać sobie sprawę z tego, że potencjalni pracodawcy nie są w stanie znaleźć informacji o tobie. W takiej sytuacji rozwiązaniem może być proponowana przez nas opcja w postaci profilu pracodawcy.

Jesteśmy w stanie stworzyć dla ciebie profesjonalną wizytówkę. Wystarczy, że prześlesz nam podstawowe informacje o swojej działalności, a my przygotujemy twój profil. Informacja o tym, że posiadasz w taki profil, zostanie wyświetlona tuż obok oferty pracy. W efekcie osoby, które zainteresują się twoim ogłoszeniem, będą miały również możliwość dowiedzieć się więcej o tobie i twojej działalności.


Często poszukujesz pracownika? Nie musisz przepłacać!

Czy wiesz, że poszukując pracowników cyklicznie, wcale nie musisz wydawać fortuny na ogłoszenia? W takiej sytuacji najlepiej zrobisz, jeżeli wykupisz abonament. Z myślą o naszych klientach przygotowaliśmy abonamenty: Podstawowy, VIP i dla agencji pracy, a każdy z nich ma dodatkowo rozszerzenie.

Niezależnie od tego, na który abonament się zdecydujesz, co miesiąc otrzymasz pewną pulę środków, którą będziesz mógł wykorzystać na dodanie i promocję ogłoszeń. W przypadku Abonamentu VIP, uzyskasz również indywidualnego opiekuna, a twoje oferty będą publikowane na portalach w ciągu 30 minut. Chcesz zapoznać się ze szczegółowym porównaniem abonamentów? Możesz to zrobić na stronie praca-oswiecim.pl/cennik.


Gramy do jednej bramki!

Jako pracodawca powinieneś wiedzieć, że pomożemy ci w dotarciu do potencjalnych pracowników. Jedna z naszych usług polega na promowaniu ofert w mediach społecznościowych. Takie rozwiązanie pozwala dotrzeć do wielu osób, bo post – jeżeli sobie tego zażyczysz – może być sponsorowany.

Informacje o świeżych ofertach pracy cyklicznie rozsyłamy również do osób, które zapisały się na nasz newsletter. Korzystając z naszej oferty, masz naprawdę ogromną możliwość szybkiego znalezienie pracownika.

Oceń ten wpis
Rekrutacja - czy wiesz, jak możesz się wyróżnić wśród innych pracodawców z Oświęcimia?
Ocena: 0, liczba głosów: 0

Opinie

Graża
2019-12-05, 16:06
Dobrze wiedzieć, muszę spróbować przetestować wasze rozwiązania. Ciekawe czy są podobne jak do wiodących serwisów tego typu. Zobaczę z przyjemnością.
wł. Andrzej
2019-05-17, 08:32
Wiem, że w moim mieście wielu pracodawców poszukuje pracowników, ale doświadczonych. Skorzystam z tego portalu, który mi zlecił właściciel firmy, któremu wyszukaliście wyśmienitych pracowników.
Amant
2019-05-02, 15:22
Porozmawiaj ze wszystkimi najlepszymi pracownikami i zapytaj ich, kim byli najlepsi ludzie, z którymi pracowali, i gdzie pracują teraz ci ludzie. Skontaktuj się z ich byłymi ulubionymi współpracownikami i zrób z nich oferty, a zasadniczo możesz powielić najlepszych pracowników.
Werka
2019-04-16, 12:18
Aby znaleźć skutecznego pracownika, opisz szczegółowo wakat (zawrzyj w opisie pełną listę obowiązków, dokładny harmonogram pracy, warunki). Niezwykle ważne jest określenie najważniejszych wymagań dla wnioskodawcy, które będą miały zasadnicze znaczenie dla wyboru.
Lam Wam29
2019-04-06, 13:21
Nawet dość ludzkie są ceny tych ogłoszeń. Według mnie wyróżniona oferta także dodaje prestiżu firmie, która na taką formę promocji się zdecydowała i to chyba jest dobre.
Redakcja Aplikuj.pl zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób lub zawierających słowa wulgarne.