Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ
OGŁOSZEŃ: 1098        SUBSKRYBUJE: 7144
Tematy, które interesują czytelników:  Kara porządkowa, Jak napisać wypowiedzenie, Wykształcenie w CV

Rekrutacja - czy wiesz, jak możesz się wyróżnić wśród innych pracodawców z Oświęcimia?

Rekrutacja - czy wiesz, jak możesz się wyróżnić wśród innych pracodawców z Oświęcimia?

Każdy proces rekrutacyjny zaczyna się od przygotowania ogłoszenia i jego opublikowania. To jednak nie zawsze wystarcza, aby oferta została zauważona. Sprawdź, z jakich rozwiązań możesz skorzystać, współpracując z nami.

Przygotowanie dobrej oferty pracy to prawdziwa sztuka. Zwłaszcza dziś, gdy bezrobocie jest niskie, to pracodawcy muszą zabiegać o pracowników. Właśnie z tego względu nie możesz sobie pozwolić na to, aby twoja oferta pracy zgubiła się w gąszczu innych. Doskonale wiemy, jak możesz się wyróżnić – skorzystaj z przygotowanych przez nas propozycji.


Gdzie szukasz pracownika?

Większość firm działa lokalnie – to właśnie w siedzibie firmy pracę wykonują zatrudnieni. Na rynku są również takie podmioty, które dynamicznie się rozwijają i w związku z tym tworzą filie lub oddziały w miastach w całej Polsce. Jeżeli siedziba twojej firmy znajduje się w województwie śląskim lub właśnie tam otwierasz oddział i w związku z tym poszukujesz pracowników, to zamieszczenie ogłoszenia na tym portalu będzie dobrym rozwiązaniem.

Portal Praca-oswiecin.pl to lokalny portal z ogłoszeniami o pracę. Za naszym pośrednictwem możesz również opublikować ogłoszenie w jednym z 38 pozostałych portali. Ale to nie wszystko, gdyż widoczną dla osób poszukujących zatrudnienia ofertę możesz również wyróżnić lub wykupić opcję jej polecania. W efekcie ogłoszenie zostanie wyróżnione graficznie i trudno będzie go nie zauważyć.


Czy jesteś widoczny w sieci?

Jak pokazują statystyki, nie wszystkie firmy posiadają stronę internetową. Jeżeli jeszcze nie zainwestowałeś w wirtualną wizytówkę, to musisz zdawać sobie sprawę z tego, że potencjalni pracodawcy nie są w stanie znaleźć informacji o tobie. W takiej sytuacji rozwiązaniem może być proponowana przez nas opcja w postaci profilu pracodawcy.

Jesteśmy w stanie stworzyć dla ciebie profesjonalną wizytówkę. Wystarczy, że prześlesz nam podstawowe informacje o swojej działalności, a my przygotujemy twój profil. Informacja o tym, że posiadasz w taki profil, zostanie wyświetlona tuż obok oferty pracy. W efekcie osoby, które zainteresują się twoim ogłoszeniem, będą miały również możliwość dowiedzieć się więcej o tobie i twojej działalności.

To Cię powinno też zainteresować: Jak stworzyć interesującą ofertę pracy?


Często poszukujesz pracownika? Nie musisz przepłacać!

Czy wiesz, że poszukując pracowników cyklicznie, wcale nie musisz wydawać fortuny na ogłoszenia? W takiej sytuacji najlepiej zrobisz, jeżeli wykupisz abonament. Z myślą o naszych klientach przygotowaliśmy abonamenty: Podstawowy, VIP i dla agencji pracy, a każdy z nich ma dodatkowo rozszerzenie.

Niezależnie od tego, na który abonament się zdecydujesz, co miesiąc otrzymasz pewną pulę środków, którą będziesz mógł wykorzystać na dodanie i promocję ogłoszeń. W przypadku Abonamentu VIP, uzyskasz również indywidualnego opiekuna, a twoje oferty będą publikowane na portalach w ciągu 30 minut. Chcesz zapoznać się ze szczegółowym porównaniem abonamentów? Możesz to zrobić na stronie praca-oswiecim.pl/cennik.


Gramy do jednej bramki!

Jako pracodawca powinieneś wiedzieć, że pomożemy ci w dotarciu do potencjalnych pracowników. Jedna z naszych usług polega na promowaniu ofert w mediach społecznościowych. Takie rozwiązanie pozwala dotrzeć do wielu osób, bo post – jeżeli sobie tego zażyczysz – może być sponsorowany.

Informacje o świeżych ofertach pracy cyklicznie rozsyłamy również do osób, które zapisały się na nasz newsletter. Korzystając z naszej oferty, masz naprawdę ogromną możliwość szybkiego znalezienie pracownika.

Zobacz inne porady dla pracodawców

Komentarze do wpisu

(brak komentarzy)
Redakcja Aplikuj.pl zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób lub zawierających słowa wulgarne.