!function(t,h,e,j,s,n){t.hj=t.hj||function(){(t.hj.q=t.hj.q||[]).push(arguments)},t._hjSettings={hjid:2313813,hjsv:6},s=h.getElementsByTagName("head")[0],(n=h.createElement("script")).async=1,n.src="https://static.hotjar.com/c/hotjar-"+t._hjSettings.hjid+".js?sv="+t._hjSettings.hjsv,s.appendChild(n)}(window,document);

Poszukiwanie pracownika

Szukasz pracownika w Andrychowie? Sprawdź, co przygotowaliśmy dla ciebie

7 marca 2022

4 z 5

Ocena: 4 z 5 | 16 głosów

16 głosów

6 komentarzy

Szukasz pracownika w Andrychowie? Sprawdź, co przygotowaliśmy dla ciebie
Doskonale wiemy, że znalezienie pracownika wcale nie jest sprawą prostą. Abyś dotarł ze swoją ofertą do specjalistów, proponujemy ci skorzystania z naszej pomocy. Sprawdź, ile możesz zyskać.

Aktualnie to właśnie internet jest podstawowym źródłem wiedzy. Wykorzystują go również osoby poszukujące zatrudnienia. Jeżeli cyklicznie zamieszczasz ogłoszenia w sieci to może czas się dowiedzieć, co możesz zrobić, aby znaleźć osobę, która swoją wiedzą wspomoże cię w codziennej pracy?


Oferta pracy – jak sporządzić taką, która zachęci do wysłania CV?

Prowadzisz firmę na terenie Andrychowa? Poszukujesz pracownika i chcesz opublikować ogłoszenie o pracę na tym portalu? Musisz wiedzieć, że podstawową sprawą jest stworzenie oferty pracy. Aby była ona interesująca z punktu widzenia potencjalnego pracownika, pamiętaj, żeby:

  • Precyzyjnie określić swoje wymagania. Czy wiesz, że pisząc, że szukasz np. programisty, możesz otrzymać CV od osób posiadających różne doświadczenie i znających różne języki? Konieczne jest zatem dokładne określenie, czego wymagasz od osoby, którą zatrudnisz.
     
  • Poinformować o warunkach współpracy. W treści ogłoszenia powinieneś napisać, czy poszukujesz pracownika na cały etat, czy też na jego część. Chcesz zatrudnić w oparciu o umowę o pracę czy może z uwagi na charakter pracy, zdecydowałeś się na umowę cywilnoprawną?
     
  • Przedstawić swoją ofertę. Musisz wiedzieć, że dziś wynagrodzenie to za mało. Jeżeli szukasz specjalisty, może się okazać, że koniecznością będzie zaoferowanie cyklicznych premii czy możliwości rozwoju się. Oferujesz więcej niż inni? Koniecznie o tym napisz!


Gdzie opublikować ofertę pracy?

Przygotowaną ofertę pracy możesz opublikować na tym serwisie, możesz również – za naszym pośrednictwem – zdecydować się na 39 miast. Jeżeli poszukujesz pracowników cyklicznie, to optymalnym pod względem ekonomicznym rozwiązaniem, będzie skorzystanie z naszej oferty w zakresie abonamentów.

Jeżeli chodzi o abonamenty, to przygotowaliśmy kilka propozycji: Podstawowy, VIP i dla agencji pracy. Różnią się one ilością ofert, które będziesz mógł wystawić w ciągu miesiąca. W przypadku Abonamentu VIP i dla agencji pracy możesz również liczyć na pomoc indywidualnego opiekuna. Chcesz dowiedzieć się więcej o abonamentach, które oferujemy? W takim razie koniecznie zajrzyj na stronę praca-andrychow.pl/cennik.


Więcej niż publikacja ogłoszenia

Czy wiesz, że oferujemy ci znacznie więcej niż tylko publikację przygotowanej przez ciebie oferty? Chcąc zwiększyć swoje szanse na znalezienie pracownika, możesz również zdecydować się m.in. na promocję ogłoszenia lub jego polecenie. Takie sposoby wyróżnienia oferty działania – jest ona zauważalna dla szerokiej grupy osób poszukujących zatrudnienia.

Dobrym pomysłem może być również skorzystanie z naszej oferty w zakresie stworzenia profilu pracodawcy. Po otrzymaniu od ciebie niezbędnych informacji, będziemy w stanie stworzyć dla ciebie profil, z którego zainteresowani dowiedzą się m.in. o twoich osiągnięciach czy twojej dotychczasowej działalności.

Podziel się

6 komentarzy

Juhas

Juhas

Dedykowane serwisy skupiające oferty z danego miasta mają znaczenie dla wystawców odbiorców.
Bryka

Bryka

Ogłoszenia rzeczywiście w Andrychowie i okolicy pojawiają się zatem jest zapotrzebowanie z obu stron. Teraz tylko sprawdzić jak to wygląda z powiadomieniami i odpowiedziami.
Czesiek

Czesiek

Doskonale wiem, że znalezienie odpowiedniego pracownika, na konkretne stanowisko pracy nie jest takie łatwe. Skorzystał z usługi z waszego portalu.
panik

panik

Wszystkie przyzwoite miejsca pracy mają obecnie bardzo skuteczne filtry, które pozwalają zawęzić poszukiwania pracy na podstawie lokalizacji, wynagrodzenia, sektora, zestawu umiejętności… nazwij to.
Ahmed

Ahmed

Kiedy twoja firma musi znaleźć pracownika, powinieneś zwrócić uwagę na konsultacje z menedżerami firmy dotyczące wymagań dla nowego pracownika, a także na temat tego, jakie cechy powinien posiadać i jakie są jego główne obowiązki.
Goliath

Goliath

Spoko wiedzieć, ja nawet z punktu widzenia osoby szukającej pracę zerknę teraz co do zaoferowania mają ci co wyróżniają wszystkie swoje oferty ogłoszenia o pracę w Andrychowie.

Dodaj komentarz

Wszystkie pola muszą być prawidłowo wypełnione

Komentarz został dodany

Redakcja Aplikuj.pl zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób lub zawierających wulgarne słowa, adresy www oraz adesy e-mail i numery telefonów.

Na tej stronie korzystamy z plików cookie, aby zadbać o jak najlepsze doświadczenia naszych użytkowników.
Kontynuując po wyświetleniu tej wiadomości, potwierdzasz, że wyrażasz na to zgodę.