Chcesz zatrudnić pracownika z Jaworzna? Pomożemy ci do niego dotrzeć!

Chcesz zatrudnić pracownika z Jaworzna? Pomożemy ci do niego dotrzeć!
Szukasz programisty, świetnego księgowego, a może analityka? Czy wiesz, że osoby specjalizujące się w tych branżach mogą przebierać w ogłoszeniach o pracę? Z ich punktu widzenia to bardzo dobra wiadomość, zaś z twojego – jako pracodawcy – niekoniecznie.

Jak się okazuje, znalezienie wysokiej klasy specjalisty wcale nie jest łatwe. Kłopot z tym mają przede wszystkim pracodawcy, którzy prowadzą biznes w niewielkim mieście. Siedziba twojej firmy znajduje się w jednym z mniejszych miejscowości położonych na terenie województwa śląskiego? W takim razie musisz wiedzieć, jak dotrzeć do osób potencjalnie zainteresowanych pracą dla ciebie. Możemy ci w tym pomóc.


Jak szukać pracownika, aby go znaleźć?

Jako pracodawca poszukujący pracownika, musisz stworzyć ogłoszenie. To pierwszy krok. Ogłoszenie powinno być tak skonstruowane, aby zachęcało do przesłania CV. Nie wystarczy, że wypunktujesz swoje oczekiwania – ważna jest również sekcja, w której opiszesz, jakie korzyści płyną z wykonywania pracy dla ciebie. Warto podać kwotę wynagrodzenia. 

Posiadając treść ogłoszenia, możesz zamieścić ofertę na jednym z naszych portali. Jeżeli poszukujesz pracownika z Jaworzna lub okolic, to ten portal będzie właściwy. Dobrze jednak, abyś miał świadomość, że za naszym pośrednictwem możesz opublikować ogłoszenie w 39 miastach. To bardzo dobre rozwiązanie, jeżeli zależy ci na szybkim znalezieniu pracownika i, co ważne, chcesz zamieścić ogłoszenie na lokalnych portalach z ogłoszeniami.


Co jeszcze możemy dla ciebie zrobić?

Chcesz, aby twoja oferta została dostrzeżona? W takim razie zdecyduj się na nasze propozycje. Naszym klientom proponujemy m.in. wyróżnienie i polecenie opublikowanej oferty. Wykupując jedną z tych opcji, możesz liczyć, że twoje ogłoszenia zostanie wyróżnione graficznie – trudno będzie go nie zauważyć.

To jednak nie wszystko, co możemy dla ciebie zrobić. Korzystając z naszych usług, możesz liczyć, że zajmiemy się promocją twojego ogłoszenia w social media. Takie rozwiązanie to doskonały sposób, aby dotrzeć do szerokiego grona internautów. Pamiętaj, że wiele osób przesyła sobie informacje o ciekawych ofertach pracy np. przez Facebooka.

Jeżeli korzystasz z naszych usług regularnie, przemyśl wykupienie jednego z kilku abonamentów: Podstawowy, VIP i dla agencji pracy, a każdy z nich ma jeszcze dodatkowo rozszerzenie. Takie rozwiązanie pozwoli ci zaoszczędzić sporo pieniędzy. Więcej informacji znajdziesz na stronie: praca-jaworzno.pl/cennik

 

Profil pracodawcy – czy warto się zdecydować na taki?

Chcesz zwiększyć swoją wiarygodność? Zależy ci na utrwalaniu swojej marki? Zrobisz to, decydując się na profil pracodawcy. W ramach tej usługi stworzymy dla ciebie profil. Poza informacjami o prowadzonej przez ciebie działalności, możesz również stworzyć zakładki według twoich oczekiwań, np. „klienci” (poinformujesz tam o firmach, z którymi współpracowałeś lub współpracujesz).

Profil pracodawcy to również zdjęcia. Możesz zamieścić fotografie przyszłego miejsca pracy jednej z osób, która odpowie na twoje ogłoszenie? Może to dobry sposób, aby wyróżnić się wśród firm będących twoją konkurencją? Z pewnością zdajesz sobie sprawę z tego, że za sukcesem każdego podmiotu działającego na rynku stoją oddani pracownicy.


 

Oceń ten wpis
Chcesz zatrudnić pracownika z Jaworzna? Pomożemy ci do niego dotrzeć!
Ocena: 0, liczba głosów: 0

Opinie

Hiacynt
2019-12-05, 16:09
W Jaworznie praca nawet całkiem fajna jest w sektorze usług. Wiele firm jest także w najbliższej okolicy. W sumie mi tam nie zależy czy pracować mam w Mysłowicach, Sosnowcu czy Jaworznie bo blisko wszędzie.
Wasil K
2019-05-17, 09:09
Trafiłem przez przypadek na Waszą stronę. Jestem zadowolony, bo macie bardzo fajne oferty. Skorzystam na pewno z Waszych usług.
Tomik
2019-05-02, 15:21
Nadal istnieje wiele bezpłatnych tablic ofert pracy lub tablic ogłoszeń z bezpłatną opcją wysyłania, które mogą przynieść Ci świetnych kandydatów. Takie miejsca są sprawdzone.
Diana
2019-04-16, 12:18
Określ listę niezbędnych umiejętności i cech osobistych potencjalnego kandydata. Lista ta będzie działać jako plan kompetentnego i zrozumiałego ogłoszenia o wakacie oraz podstawa do przesłuchania wnioskodawcy.
Jacek
2019-04-06, 13:21
Pracodawcy dobrze, że mają także możliwości z dotarciem do ogłoszenia. Często bowiem otrzymują podczas rekrutacji kandydatury, jednak nie są to takie które chcieli by posiadać by móc z nich wybrać.
Redakcja Aplikuj.pl zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób lub zawierających słowa wulgarne.