Jak pomagamy pracodawcom z Dąbrowy Górniczej znaleźć pracowników?

Jak pomagamy pracodawcom z Dąbrowy Górniczej znaleźć pracowników?
Regularnie korzystasz z naszego serwisu? Musisz wiedzieć, że oferujemy znacznie więcej niż tylko możliwość zamieszczenia ogłoszenia na jednym z lokalnych portali ogłoszeniowych. Sprawdź, co jeszcze przygotowaliśmy dla ciebie.

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że potrzeby naszych klientów są zróżnicowane. Właśnie z tego względu proponujemy zamieszczenie pojedynczej oferty lub wykupienie jednego z trzech abonamentów. To jednak nie wszystko, co proponujemy również tobie. Sprawdź, dlaczego warto z nami współpracować.


Aż 39 lokalnych portali ze Śląska

Publikowanie ogłoszeń na lokalnych portalach z ogłoszeniami o pracę sprawia, że docierają one do pracowników z danego województwa czy nawet miasta. Taka oferta pracy nie ginie w gąszczu innych. My umożliwiamy ci opublikowanie twojego ogłoszenia o pracę na jednym z 39 portali. Wszystkie to lokalne portale z ogłoszeniami, których treść dociera do mieszkańców województwa śląskiego.

Poza możliwością opublikowania ogłoszenia, proponujemy również jego:

  • polecenie – przy ofercie pojawia się specjalny znaczek „Polecana”,
  • wyróżnienie – taka oferta znajduje się na początku listy z ogłoszeniami.

Korzystając z powyższych rozwiązań, zyskujesz pewność, że twoja oferta zostanie zauważona przez osoby poszukujące zatrudnienia.


Profil pracodawcy – a co to takiego?

Czy wiesz, że osoby poszukujące zatrudnienia najczęściej sprawdzają informacje o firmie w sieci? Może warto postawić na profil pracodawcy? Pomożemy ci taki stworzyć. Informacja o nim pojawi się tuż przy twojej ofercie pracy, a każdy zainteresowany będzie mógł zapoznać się twoją działalnością.

Jeżeli zdecydujesz się na profil pracodawcy, to musisz wiedzieć, że nie będziesz musiał sam go tworzyć. Zrobimy to za ciebie – wystarczy tylko, że prześlesz nam informacja i zdjęcia. Po przygotowaniu twojego profilu, prześlemy ci go do wgądu i akceptacji.


Czy jest ci potrzebny abonament?

Sporadycznie poszukujesz nowych pracowników? Z ekonomicznego punktu widzenia najlepiej będzie, jeżeli wykupisz możliwość dodania jednego ogłoszenia. Cyklicznie szukasz nowych rąk do pracy? Abonament może ci się opłacać.

Z myślą o pracodawcach zainteresowanych abonamentem, przygotowaliśmy trzy ofert z rozszerzeniami:

  • • Abonament Podstawowy
  • • Abonament VIP
  • • Abonament dla agencji pracy

W ramach każdego abonamentu otrzymasz co miesiąc kwoty na ogłoszenia i ich promocję. Wykupienie Abonamentu VIP oznacza również możliwość korzystania z pomocy indywidualnego opiekuna. Ogłoszenia, które będziesz chciał opublikować, będziesz mógł przesłać mailem, otrzymasz również gwarancję, że zostaną one opublikowane w ciągu 30 minut.

Jeżeli będziesz chciał, możesz również skorzystać z dodatkowych możliwości promowania ogłoszeń – proponujemy promocję ofert pracy w mediach społecznościowych, m.in. na Facebooku. To dobre rozwiązanie, gdy zależy ci, aby o twojej ofercie dowiedziało się jak najwięcej osób.

Zainteresowany przygotowaną przez nas ofertą? Z pozostałymi możliwościami i cennikiem zapoznasz się na stronie: praca-dabrowa.pl/cennik.

Oceń ten wpis
Jak pomagamy pracodawcom z Dąbrowy Górniczej znaleźć pracowników?
Ocena: 0, liczba głosów: 0

Opinie

Fiołek
2019-12-05, 16:17
Jakby na to nie patrzeć Dąbrowa Górnicza jest duża objętościowo i wiele tam zakładów jest jeszcze czasów Gierka. Miejsce do pracowania całkiem całkiem.
Lucjan
2019-05-17, 09:12
Przydatne informacje. Skorzystam z Waszych ofert- konkretnie z tego portalu. Być może również za Waszym pośrednictwem z 39 lokalnych portali ze Śląska. Jaki abonament wykupię, to się jeszcze z księgowa moją zastanowimy.
jolka
2019-05-02, 15:24
Pracodawcy zamieszczają ogłoszenia o pracy na własnych stronach internetowych, w internetowych agencjach rekrutacyjnych i na dedykowanych stronach internetowych.
gamba
2019-04-16, 12:28
Macie tu miejsce szefowie ;) Teraz musisz określić wszystkie kryteria, które musi spełnić wnioskodawca. Najpierw sam określ, czego potrzebujesz, aby znaleźć pracownika, aby spełniał wszystkie oczekiwania i przynosił korzyści firmie.
Sa 232
2019-04-06, 13:09
Często dobrym wyjściem na poszukiwania dobrych pracowników jest zlecenie specjalistom realizacji tych działań. W Dąbrowie Górniczej jak widać są takie możliwości w tym zakresie.
Redakcja Aplikuj.pl zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób lub zawierających słowa wulgarne.