Gdy chcesz znaleźć szybko pracownika w Chrzanowie... Jak możemy ci pomóc?

Gdy chcesz znaleźć szybko pracownika w Chrzanowie... Jak możemy ci pomóc?
Poszukujesz pracownika? Musisz zatem wiedzieć, że podstawą jest stworzenie oferty. W drugiej kolejności musi ona dotrzeć do osób poszukujących zatrudnienia. W tym pomożemy właśnie my.

Jesteś pracodawcą z Chrzanowa? Być może miałeś już okazję zamieścić ofertę pracy w naszym serwisie. Musisz jednak wiedzieć, że zamieszczenie oferty to nie wszystko – możemy ci również pomóc w dotarciu do jak największej liczby potencjalnych pracowników. Zainteresowany? Zatem sprawdź naszą ofertę.


Profil pracodawcy – jakie korzyści płyną z posiadania takiego?

Słyszałeś, że swojego czasu na Facebooku powstały grupy zatytułowane „czarna lista pracodawców”? Profil pracodawcy to sposób, abyś zaprezentował się potencjalnym pracownikom. Ponieważ wiemy, że najtrudniej jest pisać o sobie, pomożemy ci. Wystarczy, że dostarczysz nam podstawowe informacje o swojej działalności, a my zajmiemy się resztą.

Co składa się na profil pracodawcy? To m.in.:

  • zdjęcie promujące,
  • indywidualnie stworzone zakładki – takie rozwiązanie gwarantuje, że będziesz mógł przedstawić np. swoje produkty, poinformować o tym, co oferujesz lub pochwalić się, dla jakich klientów pracowałeś,
  • opis firmy wraz z galerią,
  • dane kontaktowe i mapka.

Zanim stworzony dla ciebie profil pracodawcy trafi na stronę, dostaniesz wgląd do stworzonej treści. Jak zatem widzisz, będziesz mógł zaprezentować się szerokiemu gronu osób – wszystkim, którzy aktualnie poszukują zatrudnienia. To również dobry sposób na utrwalanie swojej marki wśród klientów.


Promocja ogłoszenia w social media – dlaczego warto się zdecydować?

Dziś wiele osób kontaktuje się ze swoimi znajomymi, korzystając m.in. z social mediów. Świetnym przykładem jest Facebook. Jeżeli szukasz specjalistów z wąskiej dziedziny lub z bardzo wysokimi kwalifikacjami, to dobrze, abyś zainteresował się tym kanałem, poszukując odpowiedniej osoby. Również w tym zakresie możemy ci pomóc.

Wszystkim zainteresowanym pracodawcom proponujemy skorzystanie z możliwości promowania swojego ogłoszenia w social media. Gwarantujemy, że twoje ogłoszenie pojawi się w co najmniej 10 miejscach w sieci (np. nasze profile na Facebooku). Dodatkowo możemy zamieścić dla ciebie post sponsorowany na Facebooku. Dzięki takiemu również zwiększysz szansę na znalezienie pracownika.


39 portali do twojej dyspozycji

Prowadzisz działalność gospodarczą na terenie województwa śląskiego? Czy wiesz, że ogłoszenie możesz zamieścić nie tylko na portalu Praca-chrzanow.info? Korzystając z naszej pomocy, możesz znaleźć pracownika również z innych miast – proponujemy ci publikację ogłoszenia aż na 39 portalach (różne miasta z województwa śląskiego).

Ponieważ zamieszczasz ogłoszenia bardzo często zastanawiasz się, czy mógłbyś skorzystać z tej usługi po bardziej atrakcyjnych cenach? Musisz wiedzieć, że również z myślą o tobie stworzyliśmy kilka abonamentów, m.in. Podstawowy, VIP i dla agencji pracy.
Jesteś zainteresowany cennikiem? Chcesz poznać korzyści płynące ze skorzystania z jednego z abonamentów? W takim razie zajrzyj na stronę: praca-chrzanow.info/cennik

Oceń ten wpis
Gdy chcesz znaleźć szybko pracownika w Chrzanowie... Jak możemy ci pomóc?
Ocena: 0, liczba głosów: 0

Opinie

Teodor
2019-12-05, 16:18
Małopolska zachodnia wraz z granicznymi terenami śląska itp. to bardzo duży teraz na szukanie pracy. Jednak najważniejsza jest widoczność wszystkich ofert oraz ich skuteczność. Warto zawsze o tym pamiętać.
Lupa L
2019-05-17, 09:14
Polecam wszystkim pracodawcą, aby skorzystali przy znalezienie pracowników z tego portalu. Przeczytajcie i przeanalizujcie ten artykuł.
Panda
2019-05-02, 15:23
Internet szybko stał się narzędziem do rekrutacji, ponieważ pozwala dotrzeć do szerszego grona odbiorców niż drukować reklamy w krótkim czasie i za ułamek ceny.
Kama2
2019-04-16, 12:22
Aby znaleźć skutecznego pracownika, musisz być pewien kompetencji osób, które prowadzą wywiad. Przypuśćmy, że każdy z ankieterów ma swoje własne zadania: pierwszy polega na ocenie profesjonalizmu wnioskodawcy, drugi na umiejętnościach.
Kapral
2019-04-06, 13:07
Jeżeli pracodawca jest nastawiony konkretnie na miasto takie jak Chrzanów powinien szukać wszystkich lokalnych możliwości. Serwisy z ogłoszeniami pozwalają jednak doskonale trafiać w określone miejsce.
Redakcja Aplikuj.pl zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób lub zawierających słowa wulgarne.