Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ
OGŁOSZEŃ: 1113        SUBSKRYBUJE: 7110
Tematy, które interesują czytelników:  Wypowiedzenie umowy zlecenia, Katalog zawodów, Co zabrać na rozmowę

Gdy chcesz znaleźć szybko pracownika w Chrzanowie... Jak możemy ci pomóc?

Gdy chcesz znaleźć szybko pracownika w Chrzanowie... Jak możemy ci pomóc?

Poszukujesz pracownika? Musisz zatem wiedzieć, że podstawą jest stworzenie oferty. W drugiej kolejności musi ona dotrzeć do osób poszukujących zatrudnienia. W tym pomożemy właśnie my.

Jesteś pracodawcą z Chrzanowa? Być może miałeś już okazję zamieścić ofertę pracy w naszym serwisie. Musisz jednak wiedzieć, że zamieszczenie oferty to nie wszystko – możemy ci również pomóc w dotarciu do jak największej liczby potencjalnych pracowników. Zainteresowany? Zatem sprawdź naszą ofertę.


Profil pracodawcy – jakie korzyści płyną z posiadania takiego?

Słyszałeś, że swojego czasu na Facebooku powstały grupy zatytułowane „czarna lista pracodawców”? Profil pracodawcy to sposób, abyś zaprezentował się potencjalnym pracownikom. Ponieważ wiemy, że najtrudniej jest pisać o sobie, pomożemy ci. Wystarczy, że dostarczysz nam podstawowe informacje o swojej działalności, a my zajmiemy się resztą.

Co składa się na profil pracodawcy? To m.in.:

  • zdjęcie promujące,
  • indywidualnie stworzone zakładki – takie rozwiązanie gwarantuje, że będziesz mógł przedstawić np. swoje produkty, poinformować o tym, co oferujesz lub pochwalić się, dla jakich klientów pracowałeś,
  • opis firmy wraz z galerią,
  • dane kontaktowe i mapka.

Zanim stworzony dla ciebie profil pracodawcy trafi na stronę, dostaniesz wgląd do stworzonej treści. Jak zatem widzisz, będziesz mógł zaprezentować się szerokiemu gronu osób – wszystkim, którzy aktualnie poszukują zatrudnienia. To również dobry sposób na utrwalanie swojej marki wśród klientów.


Promocja ogłoszenia w social media – dlaczego warto się zdecydować?

Dziś wiele osób kontaktuje się ze swoimi znajomymi, korzystając m.in. z social mediów. Świetnym przykładem jest Facebook. Jeżeli szukasz specjalistów z wąskiej dziedziny lub z bardzo wysokimi kwalifikacjami, to dobrze, abyś zainteresował się tym kanałem, poszukując odpowiedniej osoby. Również w tym zakresie możemy ci pomóc.

Wszystkim zainteresowanym pracodawcom proponujemy skorzystanie z możliwości promowania swojego ogłoszenia w social media. Gwarantujemy, że twoje ogłoszenie pojawi się w co najmniej 10 miejscach w sieci (np. nasze profile na Facebooku). Dodatkowo możemy zamieścić dla ciebie post sponsorowany na Facebooku. Dzięki takiemu również zwiększysz szansę na znalezienie pracownika.

To Cię powinno też zainteresować: Jak stworzyć interesującą ofertę pracy?


39 portali do twojej dyspozycji

Prowadzisz działalność gospodarczą na terenie województwa śląskiego? Czy wiesz, że ogłoszenie możesz zamieścić nie tylko na portalu Praca-chrzanow.info? Korzystając z naszej pomocy, możesz znaleźć pracownika również z innych miast – proponujemy ci publikację ogłoszenia aż na 39 portalach (różne miasta z województwa śląskiego).

Ponieważ zamieszczasz ogłoszenia bardzo często zastanawiasz się, czy mógłbyś skorzystać z tej usługi po bardziej atrakcyjnych cenach? Musisz wiedzieć, że również z myślą o tobie stworzyliśmy kilka abonamentów, m.in. Podstawowy, VIP i dla agencji pracy.
Jesteś zainteresowany cennikiem? Chcesz poznać korzyści płynące ze skorzystania z jednego z abonamentów? W takim razie zajrzyj na stronę: praca-chrzanow.info/cennik

Zobacz inne porady dla pracodawców

Komentarze do wpisu

(brak komentarzy)
Redakcja Aplikuj.pl zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób lub zawierających słowa wulgarne.