!function(t,h,e,j,s,n){t.hj=t.hj||function(){(t.hj.q=t.hj.q||[]).push(arguments)},t._hjSettings={hjid:2313813,hjsv:6},s=h.getElementsByTagName("head")[0],(n=h.createElement("script")).async=1,n.src="https://static.hotjar.com/c/hotjar-"+t._hjSettings.hjid+".js?sv="+t._hjSettings.hjsv,s.appendChild(n)}(window,document);

Poszukiwanie pracownika

Dodajesz ofertę pracy? Sprawdź, co zrobić, aby nie zginęła w gąszczu innych

7 marca 2022

5 z 5

Ocena: 5 z 5 | 4 głosy

4 głosy

6 komentarzy

Dodajesz ofertę pracy? Sprawdź, co zrobić, aby nie zginęła w gąszczu innych
W sieci działa wiele portali ogłoszeniowych, które codziennie są odwiedzane przez użytkowników. Chcesz, aby twoja oferta pracy dotarła do szerokiego grona osób poszukujących zatrudnienia? W takim razie skorzystaj z naszej pomocy.

W poszukiwaniach pracowników pracodawców wspierają liczne podmioty. Wystarczy wskazać agencje zatrudnienia czy agencje headhunterskie – wszystkie działają na polskim rynku od wielu lat. Choć korzyści płynące z nawiązania współpracy z takimi podmiotami są naprawdę duże, to jednak nie wszyscy pracodawcy decydują się na takie rozwiązanie.

Należysz do grupy pracodawców, którzy chcą samodzielnie znaleźć pracownika? W takim razie musisz przygotować treść ogłoszenia o pracę, a następnie opublikować je na wybranym portalu z ogłoszeniami. Jaki portal wybrać? Jak sprawić, aby twoje ogłoszenie nie zginęło w gąszczu innych?


Portale z ogłoszeniami – jakie znajdziesz w sieci?

Skoro zdecydowałeś się znaleźć pracownika na własną rękę, musisz wiedzieć, jakie portale z ogłoszeniami znajdziesz w sieci. Podziału można dokonać, biorąc pod uwagę m.in. to, czy będziesz musiał uiścić opłatę za umieszczenie ogłoszenia. Ważny jest też zasięg – niektóre portale są ogólnopolskie, inne zaś działają wyłącznie lokalnie.

Lokalnym portalem z ogłoszeniami jest ten portal. Jeżeli szukasz pracownika z miejscowości Czeladź lub okolic, to zamieszczenie oferty właśnie tu będzie optymalnym rozwiązaniem. W ten sposób możesz sporo zyskać, przede wszystkim sprawisz, że twoja oferta będzie wiarygodna.

Chcesz zwiększyć zasięg zamieszczonego ogłoszenia? Wcale nie musisz dodawać takiego samego na jednym z ogólnopolskich portali z ogłoszeniami – możesz skorzystać z faktu, że jesteśmy w stanie pomóc ci wypromować twoją ofertę. W tym przypadku korzystamy z mediów społecznościowych.


Dlaczego warto promować ogłoszenie o pracę w social media?

Czy wiesz, ile użytkowników ma choćby Facebook? Czy twoja firma korzysta z możliwości, jakie dają social media w zakresie promocji oferowanych produktów lub usług? Jeżeli przekonałeś się o sile mediów społecznościowych, to dlaczego nie wykorzystać jej również w trakcie poszukiwania pracownika?

Zdecydowałeś się promować ogłoszenie w mediach społecznościowych? Nasza oferta w tym zakresie obejmuje umieszczenie twojego ogłoszenie w co najmniej 10 różnych miejscach w internecie (m.in. fora, grupy na Facebooku) i promowanie tego ogłoszenia (post sponsorowany).

 

Jak często szukasz pracownika?

Poszukiwania pracownika mogą być żmudne, są też kosztowne, jeżeli zdecydujesz się choćby na promowanie oferty w mediach społecznościowych. Skoro musisz liczyć się z kosztami i utratą czasu, to może dobrze, abyś miał pewność, że zrobiłeś wszystko, co mogłeś, aby znaleźć odpowiednią osobę, prawda?

Być może poszukujesz pracowników cyklicznie, gdyż twoja firma z miesiąca na miesiąc dynamicznie się rozrasta. W takiej sytuacji dobrze zrobisz, jeżeli zdecydujesz się, na abonament na naszym lokalnym portalu z ogłoszeniami. To optymalne rozwiązanie pod względem ekonomicznym – w ten sposób możesz zaoszczędzić sporo pieniędzy. Jesteś zainteresowany wykupieniem abonamentu? Aktualnie w ofercie posiadamy kilka opcji, a na stronie praca-czeladz.pl/cennik znajdziesz więcej informacji o nich.
 

Podziel się

6 komentarzy

Alicja

Alicja

Poradniki z tym związane pomagają dobrze zamieścić swoje ogłoszenie.
Katarzyna Zalewska

Katarzyna Zalewska

Jak wszędzie warto się wyróżniać. Ja klikam często na oferty dobrze widoczne i to chyba normalne jest. Pytanie jaka to jest kasa realnie by pozyskać dobrego pracownika.
Biegun D

Biegun D

W sieci istnieje bardzo wiele portali ogłoszeniowych. Również w gazetach można spotkać oferty związane z pracą. Nie tylko pracownicy poszukują pracę, ale pracodawcy również. Warto zapoznać się z artykułem umieszczonym na tej stronie.
Lambada

Lambada

Odwiedź kilka zalecanych witryn, aby zobaczyć, które z nich działają dla Ciebie. Nie ograniczaj się jednak tylko do największych i najbardziej znanych. Z pewnością pojawią się mniejsze niszowe miejsca pracy skoncentrowane na twoim obszarze geograficznym i sektorze zatrudnienia, które wskażą odpowiednie oferty pracy.
Marek

Marek

Lista obowiązków i cech, jasno określona na piśmie, pomoże ci znaleźć pracownika, który jest potrzebny, a także kompetentnie przeanalizować wszystkie zalety i wady konkretnego wnioskodawcy.
Małecki

Małecki

Dobre wyróżnienie ogłoszenia to podstawa. Wtedy się wie, że widzą je wszyscy zainteresowani. Podobnie sprawa wygląda z treścią. Nawet wyróżnione ogłoszenie źle napisane jest bez sensu.

Dodaj komentarz

Wszystkie pola muszą być prawidłowo wypełnione

Komentarz został dodany

Redakcja Aplikuj.pl zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób lub zawierających wulgarne słowa, adresy www oraz adesy e-mail i numery telefonów.

Na tej stronie korzystamy z plików cookie, aby zadbać o jak najlepsze doświadczenia naszych użytkowników.
Kontynuując po wyświetleniu tej wiadomości, potwierdzasz, że wyrażasz na to zgodę.