Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ
OGŁOSZEŃ: 32115        SUBSKRYBUJE: 7461
Tematy, które interesują czytelników:  PIP, Kompetencje miękkie i twarde

Dodajesz ofertę pracy? Sprawdź, co zrobić, aby nie zginęła w gąszczu innych

Dodajesz ofertę pracy? Sprawdź, co zrobić, aby nie zginęła w gąszczu innych
W sieci działa wiele portali ogłoszeniowych, które codziennie są odwiedzane przez użytkowników. Chcesz, aby twoja oferta pracy dotarła do szerokiego grona osób poszukujących zatrudnienia? W takim razie skorzystaj z naszej pomocy.

W poszukiwaniach pracowników pracodawców wspierają liczne podmioty. Wystarczy wskazać agencje zatrudnienia czy agencje headhunterskie – wszystkie działają na polskim rynku od wielu lat. Choć korzyści płynące z nawiązania współpracy z takimi podmiotami są naprawdę duże, to jednak nie wszyscy pracodawcy decydują się na takie rozwiązanie.

Należysz do grupy pracodawców, którzy chcą samodzielnie znaleźć pracownika? W takim razie musisz przygotować treść ogłoszenia o pracę, a następnie opublikować je na wybranym portalu z ogłoszeniami. Jaki portal wybrać? Jak sprawić, aby twoje ogłoszenie nie zginęło w gąszczu innych?


Portale z ogłoszeniami – jakie znajdziesz w sieci?

Skoro zdecydowałeś się znaleźć pracownika na własną rękę, musisz wiedzieć, jakie portale z ogłoszeniami znajdziesz w sieci. Podziału można dokonać, biorąc pod uwagę m.in. to, czy będziesz musiał uiścić opłatę za umieszczenie ogłoszenia. Ważny jest też zasięg – niektóre portale są ogólnopolskie, inne zaś działają wyłącznie lokalnie.

Lokalnym portalem z ogłoszeniami jest ten portal. Jeżeli szukasz pracownika z miejscowości Czeladź lub okolic, to zamieszczenie oferty właśnie tu będzie optymalnym rozwiązaniem. W ten sposób możesz sporo zyskać, przede wszystkim sprawisz, że twoja oferta będzie wiarygodna.

Chcesz zwiększyć zasięg zamieszczonego ogłoszenia? Wcale nie musisz dodawać takiego samego na jednym z ogólnopolskich portali z ogłoszeniami – możesz skorzystać z faktu, że jesteśmy w stanie pomóc ci wypromować twoją ofertę. W tym przypadku korzystamy z mediów społecznościowych.


Dlaczego warto promować ogłoszenie o pracę w social media?

Czy wiesz, ile użytkowników ma choćby Facebook? Czy twoja firma korzysta z możliwości, jakie dają social media w zakresie promocji oferowanych produktów lub usług? Jeżeli przekonałeś się o sile mediów społecznościowych, to dlaczego nie wykorzystać jej również w trakcie poszukiwania pracownika?

Zdecydowałeś się promować ogłoszenie w mediach społecznościowych? Nasza oferta w tym zakresie obejmuje umieszczenie twojego ogłoszenie w co najmniej 10 różnych miejscach w internecie (m.in. fora, grupy na Facebooku) i promowanie tego ogłoszenia (post sponsorowany).

 

Jak często szukasz pracownika?

Poszukiwania pracownika mogą być żmudne, są też kosztowne, jeżeli zdecydujesz się choćby na promowanie oferty w mediach społecznościowych. Skoro musisz liczyć się z kosztami i utratą czasu, to może dobrze, abyś miał pewność, że zrobiłeś wszystko, co mogłeś, aby znaleźć odpowiednią osobę, prawda?

Być może poszukujesz pracowników cyklicznie, gdyż twoja firma z miesiąca na miesiąc dynamicznie się rozrasta. W takiej sytuacji dobrze zrobisz, jeżeli zdecydujesz się, na abonament na naszym lokalnym portalu z ogłoszeniami. To optymalne rozwiązanie pod względem ekonomicznym – w ten sposób możesz zaoszczędzić sporo pieniędzy. Jesteś zainteresowany wykupieniem abonamentu? Aktualnie w ofercie posiadamy kilka opcji, a na stronie praca-czeladz.pl/cennik znajdziesz więcej informacji o nich.
 

Oceń ten wpis
Dodajesz ofertę pracy? Sprawdź, co zrobić, aby nie zginęła w gąszczu innych
Ocena: 5.0, liczba głosów: 4

Zobacz inne porady

Opinie

(brak komentarzy)
Redakcja Aplikuj.pl zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób lub zawierających słowa wulgarne.