Jak skutecznie szukać pracownika? Sprawdź naszą ofertę!

Jak skutecznie szukać pracownika? Sprawdź naszą ofertę!
Czy wiesz, że pomagamy naszym klientom znaleźć pracownika? Nasze portale ogłoszeniowe codziennie są przeglądane przez tysiące czytelników, a dodatkowo z myślą o pracodawcach przygotowaliśmy atrakcyjną ofertę – zapoznaj się z nią.

Dobre ogłoszenie o pracę to nie wszystko – liczy się jeszcze miejsce jego opublikowania. W sieci działa wiele portali z ogłoszeniami, ale nie wszystkie cieszą się dużą popularnością. Dlaczego? Część jest bezpłatna, a to oznacza, że każdy może opublikować przygotowaną ofertę pracy. Z tego też względu osoby poszukujące zatrudnienia często poszukują pracy na portalach płatnych – w ten sposób mają pewność, że ogłoszenie zostało dodane przez podmiot, który faktycznie poszukuje pracownika.

Twoja firma ma siedzibę na terenie województwa śląskiego? Szukasz pracownika mieszkającego w Bytomiu lub okolicach? W takim razie mamy dla ciebie dobrą wiadomość – możesz znaleźć potrzebnego ci specjalistę, korzystając z naszej pomocy.


Jedno czy wiele ogłoszeń o pracę?

Twoje potrzeby kadrowe zmieniają się z czasem, a my to doskonale rozumiemy. Właśnie z tego względu naszym klientom oferujemy wybór między pojedynczym ogłoszeniem a zakupem abonamentu. Pierwsze rozwiązanie świetnie sprawdza się, gdy dopiero rozwijasz swoją firmę i potrzebujesz raptem jednego pracownika. Jeżeli do twojej firmy z dnia na dzień spływa więcej zamówień, to z pewnością cyklicznie poszukujesz nowych osób zainteresowanych pracą. W takiej sytuacji ekonomiczniej będzie skorzystać z jednego z przygotowanych przez nas abonamentów.


Jakie abonamenty przygotowaliśmy z myślą o naszych klientach? Aktualnie proponujemy:

  • Podstawowy. Ten abonament pozwala publikować ogłoszenia na okres od 14 do 30 dni. Po uiszczeniu jednorazowej opłaty, przez 12 miesięcy będziesz otrzymywał kwoty, które będziesz mógł wykorzystać na dodanie i promocję ogłoszeń.
     
  • VIP. Podobnie, jak w przypadku podstawowego płacisz raz, a następnie przez 12 miesięcy otrzymujesz pulę środków, która możesz wykorzystać na dodanie i promocję ogłoszeń. Dodatkowo w ramach tego abonamentu dajemy ci 2 promocje Social Media do wykorzystania w ciągu roku. Ogłoszenia są publikowane w rozszerzonej formie graficznej.
     
  • Abonament dla agencji pracy - jest przeznaczony dla największych klientów, w tym również agencji zatrudnienia – to rozszerzona wersja Abonamentu VIP. Dodatkowo będziesz mógł kontaktować się z przypisanym opiekunem i mailowo wysyłać ogłoszenia, które następnie zostaną opublikowane w ciągu 30 minut.


Tylko na portalu z ogłoszeniami?

Bacznie śledzimy trendy, jeżeli chodzi o HR. W ostatnim czasie narzędziem cieszącym się ogromnym zainteresowaniem internautów są media społecznościowe, np. Facebook. Osoby poszukujące pracy często dzielą się taką informacją ze znajomymi, licząc, że ci przekażą im wiadomości o aktualnie organizowanych rekrutacjach, jeżeli takie zauważą.

Wykorzystując powyższy trend, zdecydowaliśmy się oferować naszym klientom promowanie ich ofert pracy również w mediach społecznościowych. Usługa jest odpłata, a w jej ramach przedstawimy ci również raport z wykonanej pracy.


Czy jesteś już w sieci?

Duże firmy mają łatwiej, jeżeli chodzi o znalezienie pracownika. Osoby poszukujące zatrudnienia najczęściej same się do nich zgłaszają, pozostawiając swojej CV np. w recepcji. Małe firmy są w gorszej sytuacji, bo nie tylko nie mają jeszcze wyrobionej marki, lecz także często nie mogą przebić oferty dużej firmy pod względem finansowym.

Musisz wiedzieć, że możesz swoją ofertę przygotować bardzo dokładnie, ale i tak być zawiedziony odzewem. Jeżeli potencjalni pracodawcy nie znajdą o tobie informacji w sieci, to mogą nie zdecydować się wysłać do ciebie dokumentów aplikacyjnych. Właśnie z tego względu powinieneś zainwestować w profil pracodawcy. Dostarczając nam niezbędne materiały, możesz być pewien, że zadbamy o twoją widoczność w internecie.


Sprawdź nasz cennik: praca-bytom.info/cennik i nawiąż z nami współpracę.

Oceń ten wpis
Jak skutecznie szukać pracownika? Sprawdź naszą ofertę!
Ocena: 0, liczba głosów: 0

Opinie

Ludwik
2019-12-05, 16:22
Szukam pracy zawsze korzystając z różnych źródeł i teraz zastanawiam się czy nie lepsze od powielania ich jest zainwestowanie w jakaś płatną formę reklam pod względem ogłoszeń by było to bardziej skuteczne.
Zeon
2019-05-17, 09:26
Jak skutecznie szukać pracownika - fajnie ujęliście w tym artykule.
Chrobacza
2019-05-02, 15:28
W zależności od rodzaju pracy, do której masz zamiar dążyć, Twój lokalny serwis jest ok. Na przykład dobre są portale filtrujące miejsce pracodawcy i wszystkie inne.
Dukat
2019-04-16, 12:25
Przygotowanie wniosku personalnego powinno rozpocząć się od jasnego określenia wszystkich obowiązków kandydata na dane stanowisko. Ogłoszenie musi być profesjonalne.
Chwastek
2019-04-06, 13:01
Dobrze nakreślona strategia poszukiwania pracowników i rekrutacja zawsze zda rezultat. Dzisiaj łatwiej jest to zaplanować, ale trzeba pomyśleć jak zrobić to lepiej od konkurencji.
Redakcja Aplikuj.pl zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób lub zawierających słowa wulgarne.