Szukasz pracownika w Brzeszczach? Zobacz jak możemy Ci pomóc

Szukasz pracownika w Brzeszczach? Zobacz jak możemy Ci pomóc
Czy wiesz, że z naszą pomocą możesz szybko znaleźć pracownika? Wszystko dlatego, że z myślą o naszych klientach przygotowaliśmy kompleksową ofertę.

Jak podaje GUS, z roku na rok rośnie liczba firm zatrudniających powyżej 10 osób. Być może twoja firma jeszcze nie zatrudnia jeszcze więcej niż 10 osób, ale w najbliższym czasie znów będziesz potrzebował kolejnej pary rąk do pracy. W takim razie musisz dowiedzieć się, jak napisać ofertę pracy, która przyciągnie chętnych oraz na których poczytnych portalach ją zamieścić. Jednym z nich jest ten.

Szukasz pracownika z miejscowości Brzeszcze lub okolic? W takim razie czas zamieścić ogłoszenie właśnie na tym portalu. Dodatkowo za naszym pośrednictwem możesz opublikować stworzoną ofertę w 38 innych miastach na terenie województwa śląskiego. Efekt? Dotrzesz do pracownika, którego poszukujesz.


Jak wygląda nasza oferta?

Jesteśmy elastyczni, dlatego zdecydowaliśmy się, że nasi klienci mogą zamieścić zarówno pojedyncze ogłoszenie, jak i wykupić jeden z trzech abonamentów. Wykupienie możliwości opublikowania jednej oferty to doskonałe rozwiązanie z punktu widzenia pracodawców, którzy mają ograniczone potrzeby kadrowe.

Prowadząc dużą firmę lub agencję zatrudnienia, z pewnością docenisz możliwość skorzystania z abonamentu. Przygotowaliśmy kilka propozycji: Podstawowy, VIP i Abonament dla agencji pracy. Różnią się one ceną i wysokością kwot, które będziesz co miesiąc otrzymywał na dodanie i promocję ogłoszeń.

Decydując się na abonament VIP czy dla agencji pracy, masz również pewność, że zadbamy o wygląd twoich ofert pracy – zostaną one przedstawione w rozszerzonej formie graficznej. Publikacja będzie odbywać się od 14 do 30 dni. Chcesz porównać poszczególne abonamenty? Zrobisz to na stronie: praca-brzeszcze.pl/cennik.


Czy wiesz, jak szukamy pracownika dla ciebie?

Nasza oferta to znacznie więcej niż tylko możliwość dodania oferty pracy na wybranym portalu ogłoszeniowym – proponujemy również promowanie ogłoszenia w social mediach. Dziś to potężna narzędzie, które jest cenione jako źródło informacji, a wiele osób poszukujących zatrudnienia, sprawdza również ten kanał komunikacji.

Jeżeli chcesz dotrzeć do szerokiego grona osób, to powinieneś zdecydować się na takie rozwiązanie. Pamiętaj, że osoby poszukujące posady często korzystają z pomocy np. znajomych, informując ich o tym, że poszukują posady. Może się zatem zdarzyć, że informacja o tym, że poszukujesz ogłoszenia, dotrze poprzez social media nawet na drugi koniec kraju.


Pomagamy budować markę

Osoby poszukujące zatrudnienia muszą wykazać się czujnością – w sieci nie brakuje oszustów. Większość szuka pracy na lokalnych, renomowanych portalach z ogłoszeniami, a powody są bardzo prozaiczne. Po pierwsze w ten sposób można znaleźć pracę w najbliższej okolicy zamieszkania, po drugie można uniknąć wyłudzenia danych osobowych, które mogą zostać następnie odsprzedane i wykorzystane choćby przez firmy zajmujące się telesprzedażą.

Jeżeli chodzi o rzetelność, to pamiętaj, że potencjalny pracownik chce wiedzieć, dla kogo będzie pracował. Stąd też pomysł, aby tworzyć profile pracodawców. Dostarczając nam materiały i opłacając usługę, możesz być pewien, że przygotujemy dla ciebie profil. W ten sposób zaprezentujesz się potencjalnym pracownikom, nie będziesz dla nich też anonimowy – będziesz wyróżniać się wśród innych podmiotów poszukujących chętnych do pracy.

Oceń ten wpis
Szukasz pracownika w Brzeszczach? Zobacz jak możemy Ci pomóc
Ocena: 0, liczba głosów: 0

Opinie

Magic
2019-12-05, 16:23
Jak widać sporo jest już firm w bazie czyli korzystają z takich ofert. Pytanie tylko ile kosztuje w stosunku do znalezienia pracownika taka kampania. Muszę się nad tym zastanowić.
Bodzio
2019-05-17, 09:27
Wierzę, że z Waszą pomocą szybko znajdę pracownika takiego, jakiego potrzebuję.
media
2019-05-02, 15:27
Oferty pracy są reklamowane we wszelkiego rodzaju publikacjach, od dzienników krajowych po lokalne gazety i biuletyny. Takie serwisy jak aplikuj także są konkretne.
Doom1
2019-04-16, 12:26
Jeśli organizacja nadal musi znaleźć pracownika do pracy, szczegółowy opis jego obowiązków jest główną sprawą, którą należy wskazać we wniosku. W tym samym akapicie konieczne jest podanie informacji o możliwych podróżach służbowych.
Ludwik
2019-04-06, 13:00
Małopolski rynek pracy to jedno, ważne w Brzeszczach, że to byłe województwo bielskie i akurat pogranicze województw. Tutaj trzeba dotrzeć z ofertą dla mieszkańców śląska i małopolski.
Redakcja Aplikuj.pl zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób lub zawierających słowa wulgarne.