Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ
OGŁOSZEŃ: 1098        SUBSKRYBUJE: 7144
Tematy, które interesują czytelników:  Porzucenie pracy, Urząd pracy, Franczyza w Polsce, Umowa o dzieło, Medycyna pracy

Szukasz pracownika w Brzeszczach? Zobacz jak możemy Ci pomóc

Szukasz pracownika w Brzeszczach? Zobacz jak możemy Ci pomóc

Czy wiesz, że z naszą pomocą możesz szybko znaleźć pracownika? Wszystko dlatego, że z myślą o naszych klientach przygotowaliśmy kompleksową ofertę.

Jak podaje GUS, z roku na rok rośnie liczba firm zatrudniających powyżej 10 osób. Być może twoja firma jeszcze nie zatrudnia jeszcze więcej niż 10 osób, ale w najbliższym czasie znów będziesz potrzebował kolejnej pary rąk do pracy. W takim razie musisz dowiedzieć się, jak napisać ofertę pracy, która przyciągnie chętnych oraz na których poczytnych portalach ją zamieścić. Jednym z nich jest ten.

Szukasz pracownika z miejscowości Brzeszcze lub okolic? W takim razie czas zamieścić ogłoszenie właśnie na tym portalu. Dodatkowo za naszym pośrednictwem możesz opublikować stworzoną ofertę w 38 innych miastach na terenie województwa śląskiego. Efekt? Dotrzesz do pracownika, którego poszukujesz.


Jak wygląda nasza oferta?

Jesteśmy elastyczni, dlatego zdecydowaliśmy się, że nasi klienci mogą zamieścić zarówno pojedyncze ogłoszenie, jak i wykupić jeden z trzech abonamentów. Wykupienie możliwości opublikowania jednej oferty to doskonałe rozwiązanie z punktu widzenia pracodawców, którzy mają ograniczone potrzeby kadrowe.

Prowadząc dużą firmę lub agencję zatrudnienia, z pewnością docenisz możliwość skorzystania z abonamentu. Przygotowaliśmy kilka propozycji: Podstawowy, VIP i Abonament dla agencji pracy. Różnią się one ceną i wysokością kwot, które będziesz co miesiąc otrzymywał na dodanie i promocję ogłoszeń.

Decydując się na abonament VIP czy dla agencji pracy, masz również pewność, że zadbamy o wygląd twoich ofert pracy – zostaną one przedstawione w rozszerzonej formie graficznej. Publikacja będzie odbywać się od 14 do 30 dni. Chcesz porównać poszczególne abonamenty? Zrobisz to na stronie: praca-brzeszcze.pl/cennik.

To Cię powinno też zainteresować: Jak stworzyć interesującą ofertę pracy?


Czy wiesz, jak szukamy pracownika dla ciebie?

Nasza oferta to znacznie więcej niż tylko możliwość dodania oferty pracy na wybranym portalu ogłoszeniowym – proponujemy również promowanie ogłoszenia w social mediach. Dziś to potężna narzędzie, które jest cenione jako źródło informacji, a wiele osób poszukujących zatrudnienia, sprawdza również ten kanał komunikacji.

Jeżeli chcesz dotrzeć do szerokiego grona osób, to powinieneś zdecydować się na takie rozwiązanie. Pamiętaj, że osoby poszukujące posady często korzystają z pomocy np. znajomych, informując ich o tym, że poszukują posady. Może się zatem zdarzyć, że informacja o tym, że poszukujesz ogłoszenia, dotrze poprzez social media nawet na drugi koniec kraju.


Pomagamy budować markę

Osoby poszukujące zatrudnienia muszą wykazać się czujnością – w sieci nie brakuje oszustów. Większość szuka pracy na lokalnych, renomowanych portalach z ogłoszeniami, a powody są bardzo prozaiczne. Po pierwsze w ten sposób można znaleźć pracę w najbliższej okolicy zamieszkania, po drugie można uniknąć wyłudzenia danych osobowych, które mogą zostać następnie odsprzedane i wykorzystane choćby przez firmy zajmujące się telesprzedażą.

Jeżeli chodzi o rzetelność, to pamiętaj, że potencjalny pracownik chce wiedzieć, dla kogo będzie pracował. Stąd też pomysł, aby tworzyć profile pracodawców. Dostarczając nam materiały i opłacając usługę, możesz być pewien, że przygotujemy dla ciebie profil. W ten sposób zaprezentujesz się potencjalnym pracownikom, nie będziesz dla nich też anonimowy – będziesz wyróżniać się wśród innych podmiotów poszukujących chętnych do pracy.

Zobacz inne porady dla pracodawców

Komentarze do wpisu

(brak komentarzy)
Redakcja Aplikuj.pl zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób lub zawierających słowa wulgarne.