Szukasz pracownika? Dzięki nam wyróżnisz się wśród pracodawców!

Szukasz pracownika? Dzięki nam wyróżnisz się wśród pracodawców!
Poszukujesz pracownika? Musisz wiedzieć, że ten proces nie musi być żmudny – wystarczy tylko, że zdecydujesz się na naszą ofertę. Sprawdź, jak wyróżnić się wśród pracodawców.

Jak podaje m.in. GUS, na polskim rynku z roku na rok przybywa Ukraińców, którzy znajdują zatrudnienie nie tylko w rolnictwie. Fakt, że polscy przedsiębiorcy coraz częściej muszą szukać pracowników poza granicami kraju oznacza, że polska gospodarka ma się całkiem dobrze. Pokazuje to również wskaźnik bezrobocia, który jest najniższy od wielu lat.

Szukasz pracownika z Bielska-Białej lub okolic i nie możesz go znaleźć? Zamieść ofertę pracy na naszym portalu. Możesz jedynie zyskać, bo postaramy się, aby twoje ogłoszenie dotarło do jak najszerszego grona odbiorców.


Trzy pakiety – który wybierzesz?

Z myślą o pracodawcach przygotowaliśmy trzy abonamenty, z których mogą oni skorzystać:

  • Podstawowy. Uiszczenie jednorazowej opłaty w wysokości 1 000 zł sprawi, że przez 12 miesięcy będziesz co miesiąc otrzymywać 600 zł na ogłoszenia i 200 zł na ich promowanie. Jeśli masz większe potrzeby mamy dla ciebie abonament Podstawowy+ albo VIP. 
     
  • VIP. Po uiszczeniu jednorazowej opłaty w wysokości 2 000 zł, przez 12 miesięcy otrzymasz 800 zł na ogłoszenia, 400 zł na ich promowanie i 2 promocje Social Media w ciągu roku. Większe możliwości oferuje abonament VIP+. 
     
  • Abonament dla agencji pracy. Ten abonament kosztuje 500 zł miesięcznie, a w jego ramach będziesz otrzymywał co miesiąc aż 5 000 zł na ogłoszenia. Promowanie i większą kwotę na publikację ofert możesz otrzymać w wyższej opcji tego abonamentu - Abonament dla agencji pracy VIP. 

Jeżeli nie interesuje cię abonament, bo chcesz zamieścić tylko jedno ogłoszenie, to również masz taką możliwość. Koszt związane z zamieszczeniem takiej oferty znajdziesz na stronie: praca.bielsko.pl/cennik. Pamiętaj też, że ogłoszenie może pojawić się w 39 miastach.


Przedstaw się, buduj swoją markę

Czy wiesz, jak ważne jest budowanie wiarygodności? Czy wiesz, że osoby, które poszukują zatrudnienia, najczęściej sprawdzają potencjalnego pracodawcę w internecie przed wysłaniem dokumentów aplikacyjnych? Właśnie z tego względu powinieneś zadbać o swój pozytywny wizerunek. Również w tym ci pomożemy. Jak?

Ponieważ wiemy, jak ważne jest dla pracodawców budowanie pozytywnego wizerunku, zdecydowaliśmy się pomóc stworzyć zainteresowanym profil pracodawcy. Ten przygotowujemy na podstawie podesłanych przez klienta materiałów. Zawartość profilu to: zdjęcie promujące, indywidualnie stworzone zakładki, opis firmy wraz z galerią i dane kontraktowe wraz z mapką. Przykładowy profil pracodawcy możesz zobaczyć pod adresem: praca.bielsko.pl/eaton

Jeżeli skorzystasz z naszej oferty w tym zakresie, to masz szansę przedstawić się wszystkim zainteresowanym pracą właśnie dla ciebie. W ten sposób możesz jedynie zyskać – możesz swoją ofertą zainteresować osoby poszukujące zatrudnienia.


Promocja ogłoszenia w social media? To również zrobimy!

Czy zdajesz sobie sprawę, jak wielką siłę mają social media? Jeżeli tak, to z pewnością myślałeś o tym, aby wykorzystać je podczas poszukiwania pracowników. Dziś nie musisz samodzielnie kłopotać się z rozsyłaniem informacji o zamieszczonej ofercie pracy – zrobimy to za ciebie.

Jesteś zainteresowany? Chcesz skorzystać z naszej oferty? Zapraszamy do kontaktu, podczas którego ustalimy, jaki zasięg cię interesuje. Po dwóch 2 roboczych (licząc od dnia ustalenia szczegółów) przedstawimy ci dokładny raport wraz z linkami i zrzutami ekranów. Współpraca z nami odbywa się na przejrzystych warunkach.

Oceń ten wpis
Szukasz pracownika? Dzięki nam wyróżnisz się wśród pracodawców!
Ocena: 0, liczba głosów: 0

Opinie

Wanbi
2019-12-05, 16:23
My nie mamy jako tako działu HR by tam specjaliści działali i od lat udaje nam się współpracować na tej podstawie. Sądzę, że jest to przyszłość obecnych internetowych metod szukania kadr.
Stefko
2019-05-17, 09:30
Każdemu pracodawcy zależy na tym, aby miał świetnych pracowników. Poszukując pracowników warto dać ogłoszenie w portalu takim, który wyszuka pracowników takich, jakich się potrzebuje. Liczę na ten portal. Ktoś mi go polecił.
Dorian
2019-05-02, 15:26
Reklamy prasowe nie są bynajmniej martwe, nawet jeśli siedzenie przy stole kuchennym wściekle ozdabiające gazety pierścieniami atramentu to już przeszłość. Tu też można się ogłaszać.
Wiga
2019-04-16, 12:27
Kierownik ma obowiązek jasno opisać wszystkie obowiązki kandydata. Na przykład wzrasta zainteresowanie specjalistów w dziedzinie logistyki, dlatego firmy zwracają się do agencji z instrukcjami, aby znaleźć takich pracowników.
Nikita
2019-04-06, 12:59
Wykorzystanie opcji płatnych pozwoli na wyróżnienie swojego ogłoszenia lub skorzystanie z innych ciekawych dodatków. To dla wielu pracodawców możliwość wybicia się ponad resztę.
Redakcja Aplikuj.pl zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób lub zawierających słowa wulgarne.