Poszukiwanie pracownika

Szukasz pracownika? Dzięki nam wyróżnisz się wśród pracodawców!

28 grudnia 2023

4 z 5

Ocena: 4 z 5 | 4 głosy

4 głosy

6 komentarzy
Szukasz pracownika? Dzięki nam wyróżnisz się wśród pracodawców!
Poszukujesz pracownika? Musisz wiedzieć, że ten proces nie musi być żmudny – wystarczy tylko, że zdecydujesz się na naszą ofertę. Sprawdź, jak wyróżnić się wśród pracodawców.

Jak podaje m.in. GUS, na polskim rynku z roku na rok przybywa pracowników z zagranicy, którzy znajdują zatrudnienie przeważnie w produkcji, rolnictwie i przy pracach sezonowych. Fakt, że polscy przedsiębiorcy coraz częściej muszą szukać pracowników poza granicami kraju, oznacza że krajowa gospodarka ma się całkiem dobrze. Pokazuje to również wskaźnik bezrobocia, który jest najniższy od wielu lat.

Szukasz pracownika z Bielska-Białej lub okolic i nie możesz go znaleźć? Zamieść ofertę pracy na naszym portalu. Możesz jedynie zyskać, bo postaramy się, aby Twoje ogłoszenie dotarło do jak najszerszego grona odbiorców.

Oferta dla pracodawców dostosowana do potrzeb rekrutacyjnych

Rekrutacja ma u Ciebie jednorazowy charakter czy regularnie otwierasz procesy? Z Aplikuj.pl możesz skorzystać z opcji jednorazowej publikacji ogłoszenia o pracę. Oprócz tego, platforma oferuje także trzy różne abonamenty:

  • Podstawowy,
  • Optymalny,
  • Premium.

Każdy z nich zapewnia roczny dostęp do serwisu i różni się zakresem budżetu przeznaczonego na publikację i promocję ogłoszeń. Są skierowane do pracodawców poszukujących długoterminowych i bardziej zintegrowanych rozwiązań rekrutacyjnych.

Daj się poznać i przyciągnij talenty

Czy wiesz, jak ważne jest budowanie wiarygodności, a osoby, które poszukują zatrudnienia, najczęściej sprawdzają potencjalnego pracodawcę w internecie przed wysłaniem dokumentów aplikacyjnych? Właśnie z tego względu powinieneś zadbać o swój pozytywny wizerunek. Jak możemy Ci pomóc?

Szukasz pracy?
Dodana

Operator Maszyn i Urządzeń

PLP Poland (Belos) S.A.

  • Bielsko-Biała
Dodana

Doradca Klienta- umowa zlecenie

PeoplePro

  • Świnoujście
Dodana
Dodana
Dodana

  • zdjęcie promujące,
  • indywidualnie stworzone zakładki,
  • opis firmy wraz z galerią,
  • dane kontraktowe,
  • mapka.

Przykładowy profil pracodawcy możesz zobaczyć pod adresem:praca.bielsko.pl/eaton

Profil pracodawcy to sposób, aby dać się poznać kandydatowi. Opowiedz o swojej misji, wartościach, projektach – to pozwoli znaleźć osobę, która będzie pasowała do kultury Twojej organizacji.

Video

Promocja ogłoszenia w social media? To również zrobimy!

Czy zdajesz sobie sprawę, jak wielką siłę mają social media? Facebook to pula talentów – wie o tym wielu rekruterów, także my korzystamy z tego medium, wspierając naszych klientów w ich procesach rekrutacji. Nie musisz samodzielnie promować Twojej oferty pracy – zrobimy to za Ciebie. Ustawienie odpowiednio skierowanej kampanii Facebook Ads (w ofercie mamy także Google Ads) może znacznie przyspieszyć proces i ułatwić pozyskanie odpowiedniej osoby.

Jesteś zainteresowany? Chcesz skorzystać z naszej oferty? Zapraszamy do kontaktu, podczas którego ustalimy, jaki zasięg Cię interesuje. W trakcie współpracy przedstawimy Ci dokładny raport. Współpraca z nami odbywa się na przejrzystych warunkach.

Podsumowanie

Platforma Aplikuj.pl oferuje skuteczne narzędzia dla pracodawców, pomagając w dotarciu do odpowiednich kandydatów, niezależnie od ich potrzeb rekrutacyjnych. Dostępne są opcje jednorazowej publikacji ogłoszeń, jak i różnorodne abonamenty roczne, które dostosujesz do różnych strategii rekrutacyjnych.

Dodatkowo zapewniamy wsparcie w kreowaniu pozytywnego wizerunku firmy poprzez stworzenie indywidualnych profili pracodawcy oraz promocję w mediach społecznościowych. Dla firm poszukujących talentów, Aplikuj.pl staje się więc wszechstronnym narzędziem, usprawniającym proces rekrutacyjny.

Autor

Artykuł został opracowany i zmodyfikowany przez kilku autorów. Poniżej podajemy dane redaktora lub autora, który dokonał ostatniej modyfikacji.

Anna Różak

Copywriterka, autorka głównie dla branży HR. Piszę o rekrutacji, benefitach pracowniczych, jestem na bieżąco ze zmianami w prawie pracy.

Prywatnie mnóstwo czytam i opiekuję się najpiękniejszym kundelkiem po tej stronie Wisły.

6 komentarzy

Kamilek

Kamilek

Szanując czas pracownika, całkowicie dopuszczalne jest poświęcenie od jednego do dwóch dni roboczych, aby upewnić się, że w pełni dobrze skonstruowano ofertę.
Wanbi

Wanbi

My nie mamy jako tako działu HR by tam specjaliści działali i od lat udaje nam się współpracować na tej podstawie. Sądzę, że jest to przyszłość obecnych internetowych metod szukania kadr.
Stefko

Stefko

Każdemu pracodawcy zależy na tym, aby miał świetnych pracowników. Poszukując pracowników warto dać ogłoszenie w portalu takim, który wyszuka pracowników takich, jakich się potrzebuje. Liczę na ten portal. Ktoś mi go polecił.
Dorian

Dorian

Reklamy prasowe nie są bynajmniej martwe, nawet jeśli siedzenie przy stole kuchennym wściekle ozdabiające gazety pierścieniami atramentu to już przeszłość. Tu też można się ogłaszać.
Wiga

Wiga

Kierownik ma obowiązek jasno opisać wszystkie obowiązki kandydata. Na przykład wzrasta zainteresowanie specjalistów w dziedzinie logistyki, dlatego firmy zwracają się do agencji z instrukcjami, aby znaleźć takich pracowników.
Nikita

Nikita

Wykorzystanie opcji płatnych pozwoli na wyróżnienie swojego ogłoszenia lub skorzystanie z innych ciekawych dodatków. To dla wielu pracodawców możliwość wybicia się ponad resztę.

Dodaj komentarz

Wszystkie pola muszą być prawidłowo wypełnione

Komentarz został dodany

Redakcja Aplikuj.pl zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób lub zawierających wulgarne słowa, adresy www oraz adesy e-mail i numery telefonów.