Poszukujesz pracownika w Będzinie? Sprawdź, jak ci pomożemy

Poszukujesz pracownika w Będzinie? Sprawdź, jak ci pomożemy
Masz problem ze znalezieniem pracownika? Czas zatem wyróżnić się z tłumu pracodawców. Pomożemy ci w tym – przygotowaliśmy specjalną ofertę z myślą o tobie.

Dobrze napisana oferta pracy to czasem za mało. Dziś, gdy bezrobocie jest bardzo niskie, to właśnie osoby zatrudniające mają największy problem ze znalezieniem pracowników o odpowiednich kwalifikacjach. Kłopot ten nie dotyczy przy tym tylko grup pracowników, którzy byli poszukiwani na rynku pracy od wielu lat, np. programistów. Okazuje się, że utworzonych stanowisk pracy nie są w stanie obsadzić np. przedsiębiorstwa komunikacji miejskiej, które coraz częściej są zainteresowane zatrudnieniem cudzoziemców – Ukraińców.

Jeżeli problemy kadrowe dotknęły również twoją firmę, to czas działać. Szukasz pracownika z Będzin lub okolic? Zamieszczenie ogłoszenia to za mało – wyróżnij się. Jak? Przygotowaliśmy dla ciebie kilka propozycji.


Wyróżnij się, czyli popraw widoczność swojego ogłoszenia

Jeżeli chcesz, aby twoje ogłoszenie znalazło się w centrum uwagi potencjalnych pracowników, to najlepiej zrobisz, wykupując wyróżnienie. W przypadku portalu Praca-bedzin.pl, koszt zakupu takiego wyróżnienia wynosi 10 zł. To jednak nie wszystko, na co możesz się zdecydować.

Przygotowana przez ciebie oferta pracy będzie znacznie bardziej wiarygodna, jeżeli zdecydujesz się wykupić polecenie. Wybierając tę opcję, możesz liczyć, że tuż obok oferty pojawi się dodatkowe wyróżnienie.

Dodatkowym plusem jest możliwość opublikowania ogłoszenia aż w 39 miastach – to idealne rozwiązanie, jeżeli poszukujesz wielu pracowników lub twoja firma ma wiele oddziałów, w których właśnie zostały stworzone nowe stanowiska pracy.


Profil pracodawcy – dlaczego warto się przedstawić?

Czy masz świadomość, że osoby poszukujące zatrudnienia bardzo dokładnie sprawdzają potencjalnych pracodawców? To główny powód, dla którego warto pomyśleć o stworzeniu własnej wizytówki. Decydując się na naszą ofertę, możesz liczyć, że po przesłaniu materiałów, zostanie stworzony dla ciebie profil pracodawcy. Na ten składa się zdjęcie promujące, indywidualnie stworzone zakładki, opis firmy z galerii i dane kontaktowe wraz z mapą.

Posiadając profil pracodawcy, możesz być pewien, że odpowiednio zaprezentujesz się potencjalnym pracownikom. Dodatkowo podniesiesz swoją wiarygodność – nie będziesz jednym z tysiąca anonimowych pracodawców, którzy zamieścili ofertę pracy na portalu.


Trzy abonamenty dla ciebie. Na który się zdecydujesz?

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że pracodawcy mają różne potrzeby. Być może twoja firma dopiero się rozwija, a ty cyklicznie potrzebujesz nowych pracowników. W takiej sytuacji z powodzeniem wystarczy ci Abonament Podstawowy. W jego ramach co miesiąc dostaniesz 600 zł na ogłoszenia i 200 zł na ich promowanie. Ogłoszenia będą publikowane na okres od 14 do 30 dni w podstawowej formie graficznej.

Twoja firma to prężne przedsiębiorstwo i w związku z tym Abonament Podstawowy to dla ciebie za mało? Wybierz zatem Abonament VIP. Korzystając z niego, otrzymasz co miesiąc 800 zł na ogłoszenia, 400 zł na promowanie i 2 promocje Social Media. Dodatkowo ogłoszenia będą publikowane na okres od 14 do 30 dni w rozszerzonej formie graficznej.

Prowadzisz agencję pracy? W takim razie wypróbuj Abonament dla agencji pracy. Co miesiąc otrzymasz 5 000 zł na ogłoszenia, a wszystkie ogłoszenia będą publikowane na okres od 14 do 30 dni w rozszerzonej formie graficznej. Miesięczna opłata za abonament to 500 zł. Szczegółowy cennik znajdziesz tutaj: praca-bedzin.pl/cennik

Oceń ten wpis
Poszukujesz pracownika w Będzinie? Sprawdź, jak ci pomożemy
Ocena: 0, liczba głosów: 0

Opinie

miłosz
2019-12-05, 16:26
Ja korzystałem z takich form i wyszło to całkiem. Pytanie tylko jak teraz działać wielopłaszczyznowo by ogarnąć nie tylko takie portale ale i social.
Łucja
2019-05-17, 09:43
Tak się składa,że będę poszukiwała pracowników z Będzina lub okolic tego miasta. Zachęcający artykuł, nie ukrywam. Najprawdopodobniej skorzystam z waszego portalu. Dotąd go nie znałam.
Fola
2019-05-02, 15:29
Lokalna gazeta często ma sekcję ogłoszeń, w której miejscowi poszukujący pracy szukają kolejnej kariery. Jest to dobre medium do wykorzystania. Portale internetowe owszem też super.
Kinga
2019-04-16, 12:36
Doskonałym rozwiązaniem jest dodanie instrukcji finansowych do każdego elementu listy składników pakietu socjalnego. Ile pieniędzy chcesz przeznaczyć na ubezpieczenie kandydata na to stanowisko?
Marek Bolszeński
2019-04-06, 12:58
Wszyscy pracodawcy, którzy lokalnie się ogłaszają mają zawsze możliwość wypromowania swojej oferty. Podobnie jest w Będzinie. Opcje płątne są zawsze dostępne.
Redakcja Aplikuj.pl zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób lub zawierających słowa wulgarne.