Office assistance - ubezpieczenie, bez którego przedsiębiorca się nie obejdzie?

Office assistance - ubezpieczenie, bez którego przedsiębiorca się nie obejdzie?
Mikro, małe czy nawet średnie przedsiębiorstwa najczęściej koncentrują się na zatrudnieniu pracowników odpowiedzialnych za generowanie zysków. Aby optymalizować koszty zatrudnienia, które w Polsce są wysokie, większość firm współpracuje z zewnętrznymi podmiotami. Świetnym przykładem jest nawiązanie współpracy z biurem rachunkowym, którego pracownicy są odpowiedzialni za prowadzenie księgowości firmy.

Korzystanie przez przedsiębiorców z pomocy zewnętrznych podmiotów stało się bardzo popularne. Jeżeli również ty masz w zwyczaju korzystać z takiego wsparcia, to może czas poznać bliżej zalety ubezpieczenia office assistance?


Kto oferuje office assistance?

Jako przedsiębiorca z pewnością korzystasz z rachunków bankowych. Bardzo możliwe, że zdecydowałeś się skorzystać z oferty banku w zakresie kredytu, który wykorzystałeś na dalsze inwestycje. W obawie przed nieuczciwymi kontrahentami, mogłeś również zdecydować się wykupić specjalne ubezpieczenie. I to właśnie od tych podmiotów – banków i towarzystw ubezpieczeniowych – możesz oczekiwać udostępnienia ubezpieczenia office assistance, z którego będziesz mógł skorzystać w kryzysowych momentach.

Jeżeli przed podpisaniem umowy o potrzebny ci produkt bankowy lub ubezpieczeniowy zawsze dokładnie porównujesz ofertę różnych podmiotów działających na rynku, to powinieneś wziąć pod uwagę również to, czy potencjalny kontrahent pozwoli ci korzystać właśnie z office assistance. Takie ubezpieczenie przydaje się bardzo często. Przykładem produktu bankowego, wraz z którym otrzymasz dostęp do ubezpieczenia office assistance jest choćby rachunek bankowy Partner od Alior Banku.


Gdy sprzęt firmowy odmawia posłuszeństwa…

…konieczne jest znalezienie firmy, która wyeliminuje usterkę. Niestety, nie zawsze jest to tak proste, jakby się wydawało. Co w sytuacji, gdy sprzęt jest potrzebny od ręki? Właśnie wówczas przyda się dostęp do ubezpieczenia office assistance.

Mając dostęp do ubezpieczenia office assistance, możesz zgłosić usterkę i liczyć na to, że fachowcy zjawią się w twojej firmie w ciągu kilku godzin. Usterki to jednak nie wszystko – z pomocy specjalistów możesz skorzystać również wówczas, gdy mowa o potrzebujesz zrobić rezerwację biletów samolotowych lub gdy… szukasz idealnego prezentu dla kontrahenta.


Co obejmuje twoje ubezpieczenie?

Jeżeli nie chcesz, aby okazało się, że z pakietu office assistance nie możesz skorzystać wówczas, gdy tego potrzebujesz, to odpowiednio wcześniej powinieneś się zorientować, do jakich usług otrzymujesz dostęp w ramach tego ubezpieczenia.
Skoro banki i towarzystwa ubezpieczeniowe pozwalając ci skorzystać z pakietu office assistance, to nie warto marnować takiej okazji – w ten sposób możesz jedynie zaoszczędzić sporo firmowych pieniędzy.

Oceń ten wpis
Office assistance - ubezpieczenie, bez którego przedsiębiorca się nie obejdzie?
Ocena: 0, liczba głosów: 0

Opinie

Alek22
2019-12-12, 09:57
Jeżeli coś jest niezbędny i wymierne korzyści z tego są to zawsze stoję na stanowisku, że to jest bardzo opłacalne. w Ten sposób firma będzie w lepszej kondycji i ochronie.
Marcelina
2019-05-17, 16:40
Interesował mnie pakiet office assistance, kto go oferuje, gdzie można się o niego starać i co zawiera ubezpieczenie. Znalazłam informacje w tym artykule...
ksg
2019-05-07, 10:07
Wiele jest pakietów ubezpieczeniowych z jakich warto skorzystać. To tylko dotyczy firm mających pewne potrzeby, a każda firma może działać na innym polu. Warto pomyśleć.
Elwira
2019-04-15, 14:38
Każde ubezpieczenie jest dobre gdy siu przewidziało, że coś się stanie. Często ludzie nie posiadają wolnych środków aby wszystko ubezpieczać i taka jest prawda.
Redakcja Aplikuj.pl zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób lub zawierających słowa wulgarne.