Specjalista ds. Jakości

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2021-01-19

Portal i agencja doradztwa personalnego z branży spożywczej i inżynieryjnej

Firma Foodjobs dla swojego Klienta z branży spożywczej poszukuje osoby na stanowisko Specjalista ds. Jakości

Lokalizacja miejsca pracy: województwo wielkopolskie, okolice Poznania

Zakres obowiązków:

  • Kontrola jakości produktów gotowych oraz surowców
  • Inicjowanie i wdrażanie usprawnień i innowacji
  • Kontrola nad procesem produkcyjnym
  • Kontrola w zakresie HACCP, FSSC
  • Odpowiedzialność za prowadzenie dokumentacji
  • Wykonywanie kalkulacji oraz analiz nowych procesów technologicznych
  • Optymalizacja produkcji, standaryzacja parametrów technologicznych
  • Kontrola nad opracowywaniem składników i receptur nowych wyrobów

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość prawa żywnościowego
  • Znajomość standardów jakościowych ISO, BRC, IFS, FSSC
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (technologia żywienia , biotechnologia) lub pokrewne
  • Znajomość innego języka obcego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Szkolenia branżowe
  • Dodatkowe benefity
Zawód:
Specjalista
Miejsce pracy:
Poznań
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
05-01-2021
Oferta wygasła w dniu:
19-01-2021
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

Specjalista ds. wykonywania badań hydrobiologicznych

Zawód: specjalista Rodzaj: praca stała
Główny Inspektorat Ochrony Środowiska w Warszawie
Piła
Poznań

20-01-2021