Pracownik Działu Metodyczno-Organizacyjnego w Sekcji Budżetowania i Analiz

Szpital Miejski w Siemianowicach Śląskich Sp. z o.o.

Podstawowym przedmiotem działalności Szpitala jest świadczenie usług medycznych w ramach kontraktu z NFZ.

SZPITAL MIEJSKI W SIEMIANOWICACH ŚLĄSKICH sp. z o.o.

zatrudni osobę na stanowisku:

Miejsce pracy: Siemianowice Śląskie

Zakres obowiązków:

  • opracowywanie oraz weryfikacja instrukcji oraz innych aktów,
  • przygotowywanie m.in. ankiet i sprawozdań do jednostek zewnętrznych,
  • analiza kosztów dla jednostek Szpitala,
  • sporządzanie budżetów dla jednostek przedsiębiorstwa w celu przeprowadzenia analizy finansowej środków pieniężnych,
  • wycena świadczeń w celu sporządzenia cenników dla jednostek świadczących usługi,
  • monitorowanie jednostek w celu weryfikacji rachunku kosztów,
  • sporządzanie indywidualnych kalkulacji kosztów
  • rozliczanie kosztów działalności Szpitala.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe,
  • minimum dwa lata doświadczenia na podobnym stanowisku w jednostce służby zdrowia

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
Podaj swój adres e-mail, aby odpowiedzieć na tę ofertę pracy
Dzięki temu pracodawca będzie mógł szybciej się z Tobą skontaktować.
lub
Zaloguj się do Aplikuj.pl, aby przesłać zgłoszenie
Na podstawie Twoich danych profilowych przygotujemy aplikację na wybraną ofertę pracy.
lub
Załóż konto w Aplikuj.pl i prześlij zgłoszenie
Aby w pełni korzystać z portalu, zarejestruj się, uzupełnij dane i jednym kliknięciem wysyłaj aplikacje do pracodawców. Rejestracja jest całkowicie bezpłatna.
Klauzula informacyjna ›
Wiadomość z linkiem do zmiany hasła została wysłana.
Przypomnij hasło
Podaj adres e-mail użyty podczas rejestracji. Wyślemy Ci link do zmiany hasła.
Dodaj swoje CV i wyślij zgłoszenie do pracodawcy
Możesz również dołączyć list motywacyjny.
Max. rozmiar pliku: 5 MB
Rozszerzenia: PDF, DOC, DOCX, ODT
* - pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Twoja aplikacja
została wysłana!
Dziękujemy - przekazaliśmy Twoje zgłoszenie do pracodawcy.
Twoje zgłoszenie na tę ofertę pracy zostało już wcześniej wysłane.
Nie możesz aplikować ponownie.
Zobacz wszystkie oferty pracy firmy:
Szpital Miejski w Siemianowicach Śląskich Sp. z o.o.

Klauzula informacyjna:

Administratorem danych osobowych jest Szpital Miejski w Siemianowicach Śląskich , Sp. z o.o. , ul. 1-go Maja 9 , 41-100 Siemianowice Śląskie, NIP: 6431764082

Dane osobowe przetwarzane są w celu przeprowadzenia aktualnej rekrutacji/przyszłych rekrutacji - na podstawie Art. 6 ust.1 lit.a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r.

Osobom aplikującym przysługuje prawo żądania dostępu do swoich danych, do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu.

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji aktualnych (i przyszłych)* procesów rekrutacji (zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. A ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016). Przyjmuję do wiadomości, że zgoda może być wycofana poprzez przesłanie takiego wniosku na adres Szpitala
Zawód:
Specjalista ds. finansów
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
13-01-2021
Oferta wygasa w dniu:
30-01-2021
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

Eaton Automotive Systems Sp. z o.o.

Kontroler kosztów produkcji

Zawód: specjalista ds. finansów Rodzaj: umowa o pracę
Bielsko-Biała
Siemianowice Śląskie

19-01-2021

STARSZY SPECJALISTA DS. PODATKÓW

Kontakt przez PUP
od 9000 zł
UoP brutto/mies.
Kraków

12-01-2021
od 9000 zł

STAŻ - ASYSTENT SPRZEDAŻY

Zawód: specjalista ds. finansów Rodzaj: inna
od 1057 zł
Opole

29-09-2020
od 1057 zł
Poszukiwane zawody Siemianowice Śląskie
BarmanGrafikMonterOchroniarzProgramistaSpawaczStolarzŚlusarz