Optyk

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2021-01-20

Ponad 700 salonów i przeszło 19 000 pracowników – Fielmann jest wiodącym pracodawcą w branży optycznej w Europie.

Do naszych salonów w Polsce poszukujemy zaangażowanych pracowników

na stanowisko: optyk (k/m)

miejsce pracy: Katowice

Zakres obowiązków:

Jeżeli chcieliby Państwo doradzać klientom rzetelnie i kompetentnie, na pewno warto podjąć pracę w firmie Fielmann.

Wymagania:

  • odpowiedzialność,
  • zorientowanie na obsługę klienta,
  • nastawienie na realizację wyznaczonych celów,
  • chęć zdobycia wykształcenia w dziedzinie optyki okularowej,
  • chęć kontynuowania kariery w firmie Fielmann.

Oferujemy:

  • znakomite możliwości awansu,
  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie,
  • doskonały pakiet świadczeń socjalnych,
  • premie za ponadprzeciętne wyniki.
Zawód:
Optyk , Okulista
Miejsce pracy:
Katowice
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
18-01-2021
Oferta wygasła w dniu:
20-01-2021
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)