Twoje wsparcie w rekrutacji

Administrator Sieci LAN/WAN/WLAN

Ogłoszenie na stanowisko Administrator Sieci LAN/WAN/WLAN - SalesHR

Jesteśmy agencją rekrutacyjną która realizuje projekty na kluczowe stanowiska dla naszych klientów.

Dla naszego klienta poszukujemy administratora sieciowego.

Stanowisko:Administrator Sieci LAN/WAN/WLAN

Zakres obowiązków

  • Administracja siecią LAN/WAN/VPN
  • Zarządzanie infrastrukturą sieciową
  • Analizowanie zdarzeń sieciowych
  • Wykorzystywanie narzędzi monitorujących ruch sieciowy
  • Współtworzenie budżetu IT
  • Support i rozwiązywanie problemów pracowników firmy

Wymagania

  • Doświadczenie w zarządzaniu infrastrukturą sieciową
  • Znajomość platform wirtualnych
  • Znajomość zagadnień dotyczących bezpieczeństwa sieci
  • Doświadczenie w analizowaniu zdarzeń oraz ruchu sieciowego
  • Dobra znajomość środowiska Windows Server, Linux, mile widziany MAC
  • Doświadczenie w tworzeniu backup

Oferujemy

  • Umowa o pracę lub umowa B2B (wynagrodzenie: 6000-8000 brutto PLN)
  • Możliwa częściowa praca zdalna (50%)
  • Pakiet benefitów.
Podaj swój adres e-mail, aby odpowiedzieć na tę ofertę pracy
Dzięki temu pracodawca będzie mógł szybciej się z Tobą skontaktować.
lub
Zaloguj się do Aplikuj.pl, aby przesłać zgłoszenie
Na podstawie Twoich danych profilowych przygotujemy aplikację na wybraną ofertę pracy.
lub
Załóż konto w Aplikuj.pl i prześlij zgłoszenie
Aby w pełni korzystać z portalu, zarejestruj się, uzupełnij dane i jednym kliknięciem wysyłaj aplikacje do pracodawców. Rejestracja jest całkowicie bezpłatna.
Klauzula informacyjna ›
Wiadomość z linkiem do zmiany hasła została wysłana.
Przypomnij hasło
Podaj adres e-mail użyty podczas rejestracji. Wyślemy Ci link do zmiany hasła.
Dodaj swoje CV i wyślij zgłoszenie do pracodawcy
Możesz również dołączyć list motywacyjny.
Max. rozmiar pliku: 5 MB
Rozszerzenia: PDF, DOC, DOCX, ODT
* - pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Twoja aplikacja
została wysłana!
Dziękujemy - przekazaliśmy Twoje zgłoszenie do pracodawcy.
Twoje zgłoszenie na tę ofertę pracy zostało już wcześniej wysłane.
Nie możesz aplikować ponownie.
Prosimy o wypełnienie formularza przygotowanego przez pracodawcę
Po kliknięciu w przycisk zostaniesz przekierowany na zewnętrzną stronę z formularzem pracodawcy do zbierania CV kandydatów.
Zobacz wszystkie oferty pracy firmy:
SalesHR

Klauzula informacyjna:

Administratorem danych osobowych jest:
Priority Sale - Marcin Sojka , ul. Kazimierza Odnowiciela 14 , 31-481 Kraków, NIP: 7342730461
Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez:
zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

Zawód:
Administrator
Miejsce pracy:
Kraków
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Wynagrodzenie:
6000-8000 zł UoP brutto/mies.
6000-8000 zł B2B netto/mies.
Oferta dodana w dniu:
25-11-2020
Oferta wygasa w dniu:
09-12-2020
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

PROMOWANE
cafe+co DELIKOMAT Sp.z o.o.

Specjalista ds. administracyjnych

Zawód: administrator Rodzaj: umowa o pracę

POLECANA
Bielsko-Biała
Kraków

20-11-2020 POLECANA

GŁÓWNY SPECJALISTA (ADMINISTRATOR SIECI KOMPUTEROWYCH) W WYDZIALE INFORMATYKI

Urząd Miejski w Dąbrowie Górniczej
od 3100 zł
UoP brutto/mies.
Dąbrowa Górnicza
Kraków

18-11-2020
od 3100 zł

ADMINISTRATOR SYSTEMÓW KOMPUTEROWYCH

Centrum Usług Wspólnych Miasta Tychy
od 4000 zł
Tychy
Kraków

10-11-2020
od 4000 zł