Przedstawiciel Handlowy

BIURO-SERWIS
  • Lublin, lubelskie

Handlowiec

Umowa o pracę

Nasza firma oferuje szeroką gamę urządzeń biurowych.
W związku ze stałym rozwojem poszukujemy

PRZEDSTAWICIELA HANDLOWEGO

Obowiązki:
 realizacja sprzedaży asortymentu firmy
 prowadzenie spotkań i prezentacji dla klientów
 budowanie długoterminowych relacji z klientem
 bieżąca obsługa nowych klientów
 monitorowanie działań klientów

Od kandydata oczekujemy:
 wykształcenia minimum średniego
 doświadczenia na podobnym stanowisku
 otwartości i łatwości w nawiązywaniu kontaktów z klientami
 znajomości technik sprzedaży i negocjacji
 umiejętności dobrej organizacji czasu
 zaangażowania i uczciwości
 dyspozycyjności
 prawa jazdy kat. B

W zamian oferujemy:
 stałą pensję i motywacyjny system wynagrodzeń
 możliwość rozwoju osobistego i szkoleń
 pracę w miłej atmosferze
 samochód służbowy
 komputer
 telefon komórkowy

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV, listów motywacyjnych oraz oświadczenia o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych) w ciągu 14 dni od daty ukazania się ogłoszenia na adres:
Dodana
Wygasa (za 4 dni temu)