Handlowiec_sprzedaż drukarek etykiet

RSC Auto ID Distribution
  • Warszawa, mazowieckie

Handlowiec

Umowa o pracę

RSC Auto ID Distribution z siedzibą w Warszawie, cyfrowa i fleksograficzna drukarnia etykiet oraz firma oferująca innowacyjne rozwiązania z wykorzystaniem nowoczesnych technologii w zakresie kodów kreskowych, etykietowania i znakowania towarów poszukuje na obszarze całej Polski:

Doświadczonych Handlowców w Sprzedaży Drukarek Etykiet do nawiązywania nowych kontaktów handlowych

Zakres obowiązków:
- sprzedaż drukarek etykiet oraz pozostałych urządzeń do automatycznej identyfikacji towarów i docieranie do klientów kluczowych
- nawiązywanie nowych kontaktów handlowych

Oferujemy

- interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, dopuszczalna współpraca w różnej formie
- podnoszenie kompetencji i kwalifikacji zawodowych poprzez udział w licznych szkoleniach branżowych
- atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia oraz system motywacyjny

Wymagania

- doświadczenie w sprzedaży drukarek etykiet oraz urządzeń skanujących kody kreskowe, poparte sukcesami
- wykształcenie min. średnie, mile widziane techniczne
- znajomość branży automatycznej identyfikacji towarów
- wiedza z zakresu nowych technologii auto id, stosowanych na rynku rozwiązań, urządzeń do nadruku kodów kreskowych
- umiejętność łatwego nawiązywania kontaktów
- umiejętności handlowe
- asertywność
- samodzielność i zaangażowanie
- wysoka kultura osobista
- prawo jazdy kat B. - warunek konieczny

Osoby zainteresowany prosimy o odpowiedź na ofertę pracy i przesłanie CV na adres e-mail @ z załączeniem poniższej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z poźn. zm. )
Dodana
Wygasa (za 2 dni)