Operator Lasera / Finlandia.

D&D Invest
  • Gdańsk, pomorskie

Inżynier

Umowa o pracę

Operator Lasera
Miejsce pracy: Finlandia.
Forma pracy:Pełny etat
Umowa:Umowa o pracę
Liczba wakatów: 4

Operator lasera cnc Trumpf, Amada i/lub Bystronic.
Wycinanie elementów laserowych za pomocą lasera CNC.

Zadania:
Obsługa maszyny laserowej Trumpf / Amada.
Obsługa maszyny laserowej Bystronic (BySprint Fiber)
Kontrola jakości

Wymagania

doświadczenie w pracy z laserem
dyspozycyjność
Komunikatywna znajomość języka angielskiego

Oferujemy

bardzo atrakcyjne wynagrodzenie
- Wysokie wynagrodzenie (zgodne ze standardami) Finlandia.
+ dodatki wynikające z fińskiego prawa pracy (dającej prawo m.in. do pobierania dodatków rodzinnych).
- Stałe zatrudnienie na podstawie fińskiej umowy o pracę, Możliwość pracy w godzinach nadliczbowych – bank godzin
- pełny zakres ubezpieczeń zdrowotnych i emerytalnych.

Zatrudnienie na warunkach fińskich - fiński Pracodawca
zakwaterowanie GRATIS, opłacone przez Pracodawcę
Możliwość rozwoju zawodowego oraz długofalowej współpracy
Możliwość regularnych zjazdów do Polski
ubezpieczenie

D&D Invest
Helsinki Finland.
+358

Dodana
Wygasa (za 6 dni)