Spedytor morski

Coberon
  • Warszawa, mazowieckie

Inny

Umowa o pracę

Naszym Klientem jest międzynarodowy operator logistyczny, który w wyniku dynamicznego rozwoju poszukuje osoby na stanowisko:
Miejsce pracy: Warszawa

Wymagania

-Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
-Znajomość zagadnień związanych z transportem morskim,
-Dobra znajomość języka angielskiego,
-Umiejętność pracy pod presją czasu,
-Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole.
Zakres obowiązków:
-Organizacja zleceń transportu morskiego,
-Kontakt z przewoźnikami i klientami,
-Budowanie długofalowej współpracy z przewoźnikami, optymalizacja kosztów spedycyjnych,
-Pozyskiwanie nowych przewoźników,
-Raportowanie, monitoring.

Oferujemy

-Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
-Atrakcyjne wynagrodzenie, (podstawa + premia)
-Możliwość rozwoju zawodowego.

*Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: "Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez Coberon Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Iwonickiej 37, 00-924 Warszawa, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom z Coberon Sp. z o.o. oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania."

Dodana
Wygasa (za 6 dni)