Operator Strugarki / Finlandia.

D&D Invest
  • Gdańsk, pomorskie

Inżynier

Umowa o pracę

Praca od zaraz

Opis stanowiska:
Obsługa strugarki czterostronnej
Nadzorowanie pracy maszyny
Kontrola otrzymanego produktu
Utrzymanie porządku na stanowisku pracy oraz dbanie o stan techniczny maszyn i narzędzi

Wymagania

Doświadczenie jako operator maszyn stolarskich w szczególności strugarek czterostronnych
Bardzo dobra organizacja pracy, odpowiedzialność i dokładność
Sumienność i pracowitość
Komunikatywna znajomość języka angielskiego

Oferujemy

- Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na fińskim rynku pracy
- Kontrakt od zaraz na okres min. 6 miesięcy
- Wysoka płaca (według standardów) Finlandia.
- Fińskie porozumienie zbiorowe - umowa z fińskim pracodawcą
- Pełne ubezpieczenie zdrowotne (obowiązujące w całej UE)
- opłaty i podatki płacone przez pracodawcę w Finlandii

D&D Invest Office:
Finland Helsinki.
+358

Dodana
Wygasa (za 5 dni)