Kierownik - koordynator budowy

VIA ASSEMBLY SP. Z O.O.

Budowlaniec

Umowa o pracę

Jesteśmy profesjonalną firmą montażową. Naszą działalność prowadzimy na rynku Polskim oraz rynkach całej Unii Europejskiej. Dysponujemy wykwalifikowanym personelem oraz profesjonalnym sprzętem monterskim.
W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osób chętnych do pracy na stanowisko:

Opis stanowiska:
• Koordynowanie robót na budowie obiektu przemysłowego;
• Udział w przygotowaniu planu realizacji budowy, projektów organizacji robót i montaży;
• Nadzór budowlano-montażowy, BHP, kontrola jakości dostaw i wykonanych prac;
• Nadzór i koordynacja pracy monterów na budowie;
• Koordynacja i kontrola realizacji harmonogramów robót;
• Raportowanie bieżących wyników pracy;

Wymagania

• Wykształcenie: wyższe, architektoniczne lub budowlane;
• Posiadanie uprawnień konstrukcyjno-budowlanych – mile widziane;
• Doświadczenie w pełnieniu funkcji kierownika budowy dla obiektów przemysłowych;
• Znajomość przebiegu procesu budowlanego;
• Samodzielność w działaniu;
• Znajomość języka angielskiego/niemieckiego w stopniu komunikatywnym – mile widziane;
• Uprawnienia na platformy nożycowe oraz wózki widłowe – mile widziane;
• Umiejętność motywowania pracowników i delegowania zadań;
• Prawo jazdy kat. B;
• Poszukujemy osób z całej Polski;

Oferujemy

• Umowę o pracę;
• Wynagrodzenie odpowiednie do kwalifikacji i umiejętności;
• Zakwaterowanie;
• Ekwiwalent pieniężny;
• Dużą samodzielność,
• Dojazd na budowę firmową flotą samochodową;
• Odzież roboczą;
• Elektronarzędzia;
• Ciekawą i odpowiedzialną pracę;
• Narzędzia niezbędne do wykonywania obowiązków;

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV na adres e-mail podany w danych kontaktowych.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Miejsce pracy
  • Dęblin pow. rycki, Lubelskie
Opublikowana
Wygasa (za 4 dni)