Asystent/ka-stażysta/stka w dziale księgowości

EMPRISE sp. z o.o. sp. k.
  • Łódź, łódzkie

Księgowy

Umowa o pracę

Praktykant/stażysta

Firma świadcząca usługi outsourcingu księgowego i kadrowo - płacowego poszukuje:

Asystent/k-a-stażysta/-stka w dziale księgowości

Miejsce pracy: Łódź

Zakres obowiązków:
Wykonywanie prac księgowych pod okiem doświadczonego zespołu:
-rejestracja i dekretacja dokumentów księgowych
-wprowadzanie wyciągów bankowych, raportów kasowych
-uzgadnianie sald kont księgowych
-przygotowywanie zestawień księgowych
-bieżące wsparcie działu kadr i płac

Wymagania

Wykształcenie min. średnie, mile widziane kierunkowe
Znajomość obsługi komputera
Znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Word i MS Excel
Status studenta mile widziany
Znajomość j. angielskiego mile widziana
Odpowiedzialność, rzetelność i dobra organizacja pracy
Chęć nauki i rozwoju

Stabilne warunki zatrudnienia – umowa o pracę
Wymiar czasu pracy: pełny etat / część etatu
Możliwość rozwoju zawodowego
Praca w siedzibie firmy
Elastyczne godziny pracy

Zapraszamy do zapoznania się z naszą działalnością na naszej stronie internetowej:

Informujemy, że Administratorem jest EMPRISE Sp z o.o., ul. Tymienieckiego 25c l. 395, 90-350 Łódź, e-mail: @ Dane kontaktowe Inspektora Ochrony Danych są tożsame z danymi kontaktowymi Administratora wskazanymi w zdaniu poprzednim.

Dane osobowe są gromadzone i przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacji pracowników. Konsekwencją niepodania danych jest wstrzymanie postępowania rekrutacyjnego. Podstawą prawną przetwarzania są czynności mierzące do zawarcia umowy oraz wypełnienie obowiązku prawnego ciążącego na Administratorze wynikające z przepisów prawa pracy.

Dane będą przetwarzana do czasu zakończenia procesu rekrutacyjnego. Każdy ma prawo żądania od Administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych i wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Każdy ma prawo do wniesienia skargi do Organu Nadzorczego.

Wszelkie uprawnienia osoby, której dane dotyczą można wykonać przez złożenie oświadczenia wykorzystując dane kontaktowe Administratora lub Inspektora Ochrony Danych wskazane we wstępie.
Dodana
Wygasa (za 5 dni)