Pielęgniarka Zabiegowa w Hospicjum Stacjonarnym

Caritas Archidiecezji Warszawskiej
  • Warszawa, mazowieckie

Inny

Umowa o pracę

Praca od zaraz

Caritas Archidiecezji Warszawskiej zatrudni:

1. Oferowane stanowisko: Pielęgniarka Zabiegowa w Hospicjum Stacjonarnym

2. Warunki zatrudnienia: umowa o pracę w wymiarze 1 etatu

3. Termin zatrudnienia: od zaraz

4. Opis stanowiska pracy:
• wykonywanie zabiegów i czynności pielęgniarskich,
• ścisła współpraca z lekarzem oddziału i pielęgniarką oddziałową,
• zastępowanie pielęgniarki oddziałowej podczas jej nieobecności
• praca w godz. 7:00 – 14:35.

5.

Wymagania

• wykształcenie wyższe kierunkowe (licencjat lub magister),
• minimum 2 – letnie, udokumentowane doświadczenie w oddziale szpitalnym,
• mile widziany kurs kwalifikacyjny lub specjalizacja w dziedzinie pielęgniarskiej opieki paliatywnej,
• dobra organizacja pracy.

6.

Oferujemy

• elastyczną formę zatrudnienia – umowa o pracę /umowa zlecenie / kontrakt pielęgniarski
• pakiet medyczny ENEL-MED,
• pakiet świadczeń socjalnych w ramach ZFŚS,
• dodatek motywacyjny,
• kartę MultiSport,
• miłą atmosferę w pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przysłanie CV wraz z klauzulą dotyczącą ochrony danych osobowych zamieszczoną poniżej na adres e-mail: @ do 15.01.2020r.

W temacie maila prosimy wpisać: Pielęgniarka zabiegowa w Hospicjum stacjonarnym

Prosimy o umieszczenie na dokumentach aplikacyjnych poniższej zgody:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Caritas Archidiecezji Warszawskiej z siedzibą w Warszawie, ul. Krakowskie Przedmieście 62, 00-322 Warszawa, w celu realizacji procesu rekrutacji. Wiadomo mi, iż mam prawo dostępu do treści swoich danych i możliwość ich poprawiania oraz, że moja zgoda może być wycofana w dowolnym momencie.
Dodana
Wygasa (za 3 dni temu)