Księgowa - pełna księgowość

BIURO RACHUNKOWE
  • Cieszyn, śląskie pow. cieszyński

Księgowy

Umowa o pracę

Zakres obowiązków
•Weryfikacja dokumentów pod względem formalnym i rachunkowym.
•Dekretacja dokumentów.
•Wprowadzanie dokumentów do systemu finansowo-księgowego.
•Sporządzanie zestawień, ewidencji, pism.
•Prowadzenie rejestrów VAT.
•Weryfikacja poprawności wprowadzenie dokumentów.
•Prowadzenie ewidencji środków trwałych i tabel amortyzacyjnych.
•Przygotowywanie danych do obliczenia podatków.
•Księgowanie wyciągów bankowych, raportów kasowych.
•Weryfikacja i uzgadnianie rozrachunków z kontrahentami.
•Sporządzanie potwierdzeń sald.
•Udział w sporządzaniu sprawozdań finansowych.

Wymagania
•Praktyczne doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu pełnej księgowości.
•Znajomość programów finansów-księgowych - dodatkowym atutem będzie znajomość programu Symfonia lub enova.
•Sumienność, uczciwość, rzetelność, dokładność.
•Dobra organizacja pracy.

Mile widziane
•Praktyczna znajomość kadr i płac.
•Znajomość języka angielskiego i/lub czeskiego.
•Orzeczenie o niepełnosprawności.

Oferujemy
•Wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia i umiejętności.
•Udział w kursach, szkoleniach branżowych.
•Możliwość rozwoju zawodowego i awansu.
•Pracę pod nadzorem doświadczonych specjalistów w swojej dziedzinie.
Dodana
Wygasa (za 3 dni temu)