Twoje wsparcie w rekrutacji

Specjalista ds. BHP z językiem niemieckim

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2020-07-05

Grupa Mostostal Zabrze to grupa wyspecjalizowanych spółek świadczących usługi budowlane w Polsce i za granicą, realizujących wspólnie skomplikowane i technologicznie wymagające inwestycje w najbardziej rozwojowych sektorach budownictwa. To jedna z największych grup budowlanych w kraju, znana za sprawą realizowanych inwestycji niemal na całym świecie. Na czele Grupy stoi spółka MOSTOSTAL ZABRZE S.A., jako Spółka Dominująca Grupy, a w jej skład wchodzi 5 podmiotów zależnych.

Grupa Mostostal Zabrze S.A. poszukuje kandydatów do pracy w Spółce Mostostal Zabrze Realizacje Przemysłowe S.A. na stanowisko: Specjalista ds. BHP z językiem niemieckim

Zakres obowiązków:

  • Praca na projektach zagranicznych na rynku niemieckim.
  • Bieżąca kontrola warunków pracy na budowie.
  • Prowadzenie instruktażu wstępnego dla pracowników w zakresie BHP.
  • Kontrolowanie instruktażu przeprowadzanego przez dozór techniczny.
  • Prowadzenie statystyk oraz sprawozdawczości w zakresie BHP.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe, kierunkowe w zakresie BHP.
  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego (poziom B1/B2 w mowie) – warunek konieczny.
  • Doświadczenie pracy na budowach zagranicznych.
  • Dyspozycyjność, odpowiedzialność, dobra organizacja pracy.
  • Prawo jazdy kat B.

Firma oferuje:

  • Umowę o pracę bez pośredników.
  • Pracę w Niemczech.
  • Pakiet Medicover.
  • Przejazdy na budowę oraz zakwaterowane.
  • Zjazd do kraju co 6 tygodni.
Zawód:
Specjalista
Miejsce pracy:
Niemcy
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
29-06-2020
Oferta wygasła w dniu:
05-07-2020
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)