Twoje wsparcie w rekrutacji

Kierownik Utrzymania Ruchu

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2019-12-03

Lenko S.A. jest wiodącym producentem włóknin typu spunbond, tkanin polipropylenowych surowych i powlekanych, dzianin, folii dachowych i kubełkowych, opakowań workowych (okrągłotkanych i raszlowych), kontenerowych typu big-bag oraz worków dla poczty i banków z surowców naturalnych. Posiadamy zakłady w Bielsku, ul. Okrzei 2 i w Wilkowicach, ul. Kwiatkowskiego 42.

Jesteśmy Firmą z tradycjami o ugruntowanej pozycji na rynku.

Lenko SA poszukuje kandydatów na stanowisko Kierownik Utrzymania Ruchu w zakładzie w Bielsku-Białej i Wilkowcach

Zakres obowiązków:

  • utrzymanie ciągłości pracy maszyn produkujących

  • tworzenie harmonogramu i organizacji przeglądów, remontów maszyn

  • koordynowanie pracą pracowników UR

  • weryfikacja przeprowadzonych napraw oraz analiza przyczyn i skutków awarii

  • zarządzanie gospodarką części zamiennych

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem UR

  • wykształcenie techniczne

  • mile widziane uprawnienia SEP oraz znajomość automatyki przemysłowej

  • Umiejętności organizacji pracy własnej oraz podległego zespołu

  • samodzielności i odpowiedzialności

  • gotowość do pracy w systemie 2 zmianowym

  • nastawienie na długofalową współpracę

Firma oferuje:

  • wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia na tym samym stanowisku

  • stabilne zatrudnienie bezpośrednie w oparciu o umowę o pracę

  • możliwość podjęcia pracy ''od zaraz''

  • pracę w firmie istniejącej na rynku ponad 120 lat

  • możliwość rozwoju zawodowego

Zawód:
Pracownik utrzymania ruchu
Miejsce pracy:
Wilkowice
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
2019-11-19
Oferta wygasła w dniu:
2019-12-03
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

LENKO S.A.

Zawód: pracownik utrzymania ruchu Rodzaj: umowa o pracę
LENKO S.A.
LENKO S.A.
Wilkowice
2019-12-13
NVH POLAND sp. z o.o.

Mistrz Utrzymania Ruchu

Bielsko-Biała
2019-12-09

Maintenance Manager

2019-12-09