Twoje wsparcie w rekrutacji

TECHNIK UTRZYMANIA RUCHU - AUTOMATYK (NR 3230)/JANIKOWO

Zakres obowiązków:

prowadzenie prac związanych z utrzymaniem ruchu maszyn i urządzeń, w tym oględzin, przeglądów i konserwacji; nadzór nad ruchem maszyn i urządzeń pod kątem branży AKPiA, diagnozowanie usterek i awarii oraz przystępowanie do ich usuwania, powiadamianie specjalistów nadzoru wszystkich branż o zauważonych potencjalnych lub zaistniałych sytuacjach awaryjnych, inspekcje maszyn i urządzeń zgodnie z przyjętym planem działań, wykonywanie drobnych prac warsztatowych związanych z usuwaniem awarii lub pracami planowanymi dla maszyn i urządzeń, prowadzenie zapisów ruchowych w formie wskazanej przez pracodawcę (dzienniki, raporty, karty przeglądowe)

Wymagania:

Inne wymagania:
wykształcenie średnie techniczne (automatyka, elektronika, elektrotechnika, mechatronika lub pokrewne); doświadczenie zawodowe na równoważnym lub podobnym stanowisku; uprawnienia elektryczne w zakresie eksploatacji, minimum do 1kV; gotowość do pracy w systemie zmianowym; umiejętność czytania dokumentacji technicznej (schematy elektryczne, pneumatyczne, hydrauliczne); umiejętność diagnozowania przyczyn usterek i awarii oraz rozwiązywania problemów technicznych; dobra orgaznizacja czasu i pracy, sumienność, dyspozycyjność; umiejętność pracy w zespole, komunikatywność; gotowość do udziału w szkoleniach i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
NIE

Firma oferuje:

Wynagrodzenie brutto:
od 2 250 PLN
System wynagradzania:
Czasowy ze stawką miesięczną

Informacje:

Miejsce pracy:
Przemysłowa 30, 88-160 Janikowo, powiat: inowrocławski, woj: kujawsko-pomorskie
Wymiar etatu:
1
Zmianowość:
trzy zmiany
Zapewnienie wyżywienia:
NIE
Zapewnienie zakwaterowania:
NIE
Zatrudnienie od zaraz:
NIE
Pracodawca pokrywa koszt przejazdu do Polski:
NIE
Przeznaczone dla osób niepełnosprawnych (finansowanie z PFRON):
NIE
Dane kontaktowe:
CIECH SODA POLSKA SA
52 354 13 47
Sposób aplikowania:
bezpośrednio do pracodawcy
Wymagane dokumenty:
kontakt z pracodawcą pod nr tel. 52 354 13 47
Sposób kontaktu / przekazania dokum.:
Preferowane formy kontaktu: telefon
Zawód:
Automatyk
Janikowo
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Wynagrodzenie:
od 2250 zł UoP brutto/m-c
Oferta dodana w dniu:
2019-10-14
Oferta wygasa w dniu:
2019-11-14
Liczba odsłon ogłoszenia:
123
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)