Twoje wsparcie w rekrutacji

WEB DEVELOPER

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2019-10-29

MCD Electronics to dynamicznie rozwijająca się firma realizująca projekty dla klientów na całym świecie. Główne kierunki rozwoju to oświetlenie awaryjne, sprzęt medyczny, automatyka budynkowa oraz pompy ciepła.

Zajmujemy się konstrukcją jak i produkcją zaawansowanych urządzeń elektronicznych z dziedziny medycyny, automatyki przemysłowej, energetyki odnawialnej, mechaniki układów oraz systemów monitoringu i oświetlenia awaryjnego.

Zakres obowiązków:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za tworzenie i rozwój oprogramowania zarządzającego i monitorującego nasze produkty, które działają już w 78 krajach na świecie.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe lub doświadczenie w kierunkach związanych z informatyka;

  • znajomość modelu TCP/IP;

  • co najmniej 2 lata doświadczenia zawodowego w podobnym obszarze;

  • mile widziane doświadczenie w pracy z Linux (QT5).

Firma oferuje:

  • mentoring;

  • codzienny udział w rewolucji Internet Of Things;

  • możliwość otrzymania mieszkania służbowego w wysokim standardzie (Węgierska Górka);

  • możliwość korzystania z siłowni na terenie firmy;

  • pracujemy w niebanalnym, pełnym pasji zespole - niekorporacyjna atmosfera to nasz wyróżnik;

  • praca z projektami o międzynarodowym zasięgu.

Zawód:
Programista
Miejsce pracy:
Żywiec
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
2019-10-28
Oferta wygasła w dniu:
2019-10-29
Liczba odsłon ogłoszenia:
545
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

PROMOWANE
GRUPA MASPEX

Programista SAP ABAP

Zawód: programista Rodzaj: umowa o pracę
Wadowice
2019-11-19
Hutchinson Poland

Programista / Developer

Żywiec
2019-11-15
Pitney Bowes

Business Intelligence Developer – full remote possible- UOP / B2B

Zawód: programista Rodzaj: kontrakt
Bielsko-Biała
2019-11-13
KSIBB.PL

PROGRAMISTA - WDROŻENIOWIEC

Zawód: programista Rodzaj: praca stała
KSIBB.PL
KSIBB.PL
2019-11-12
ARRIS MAGALSKI SPÓŁKA JAWNA

PHP Developer

4000-8000 zł
UoP brutto/m-c

POLECANA
Chorzów
2019-11-18 POLECANA