Twoje wsparcie w rekrutacji
PODGLĄD NIEAKTYWNEGO/NIEOPŁACONEGO OGŁOSZENIA

pracownik gospodarczy

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2019-10-24

Firma poszukuje osób do sprzątania wyznaczonych obiektów na terenie Białegostoku i okolic. Bardzo mile są widziane osoby z orzeczonym lekkim stopniem niepełnosprawności. Istnieje możliwość pracy w godzinach porannych i popołudniowych, również na zastępstwa. Oferujemy umowę o pracę na czas określony, pakiet szkoleń, wynagrodzenie zasadnicze 2250zł brutto, dla najlepszych pracowników przewidziane są premie. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem: 532 793 927

Zakres obowiązków:

  • Sprzątanie obiektów w różnych lokalizacjach, głównie na terenie Białegostoku i najbliższych okolic.

Wymagania:

  • Preferowane osoby z 3 grupą inwalidzką lub po 50 roku życia ze statusem osoby bezrobotnej.

Firma oferuje:

Gwarantujemy szkolenia oraz umowę o pracę od pierwszego dnia pracy na okres 6 miesięcy, z możliwością dalszej współpracy. Wymiar etatu uzależniony od wybranej lokalizacji.

Zawód:
Sprzątaczka
Miejsce pracy:
Białystok
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
2019-10-10
Oferta wygasła w dniu:
2019-10-24
Liczba odsłon ogłoszenia:

Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

PRACOWNIK SERWISU SPRZĄTAJĄCEGO

Zawód: sprzątaczka Rodzaj: umowa o pracę
JARHEAD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
od 2250 zł
UoP brutto/m-c
Wysokie Mazowieckie
2019-11-15
od 2250 zł