Twoje wsparcie w rekrutacji

Grafik komputerowy

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2019-11-01

TECH STEROWNIKI zajmuje się produkcją mikroprocesorowych urządzeń elektroniki użytkowej. Jesteśmy największym w Polsce producentem sterowników do kotłów na paliwa stałe. Zaufały nam wiodące firmy kotlarskie w kraju i za granicą. Nasze urządzenia cechuje najwyższa jakość i niezawodność, potwierdzona wieloletnim doświadczeniem.Specjalizujemy się w konstruowaniu i produkcji sterowników do kotłów CO na węgiel, miał, pellet, drewno oraz biomasę (owies, ziarno kukurydzy, suszone pestki). Oprócz sterowników do kotłów CO produkujemy również regulatory do chłodziarek, lad chłodniczych, oczyszczalni ścieków, pieczarkarni, zaworów trój- i czterodrogowych, regulatory pokojowe, tablice wyników na boiska sportowe.

Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko: Grafik komputerowy

Miejsce pracy: Wieprz k/Andrychowa

Zakres obowiązków:

  • projektowanie etykiet i opakowań produktowych,
  • obsługa zleceń z zakresu składu katalogów, opakowań,
  • przygotowanie materiałów do druku według wytycznych,
  • dbanie o utrzymywanie w bazie aktualnych plików,
  • kreatywność i inicjatywa w działaniu,
  • ścisła współpraca z zespołem projektowym

Wymagania:

  • dobra znajomość pakietu Adobe (Photoshop, Illustrator, InDesign),
  • doświadczenie w składzie katalogów, opakowań,
  • dokładność i samodzielność w działaniu,
  • szybkość i sprawność w przygotowywaniu prac

Firma oferuje:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie zależne od doświadczenia i umiejętności,
  • miłą atmosferę pracy
Zawód:
Grafik
Miejsce pracy:
Wieprz
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
2019-10-02
Oferta wygasła w dniu:
2019-11-01
Liczba odsłon ogłoszenia:
743
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

KISS digital

Designer

Zawód: grafik Rodzaj: umowa o pracę
4000-5600 zł
UoP brutto/m-c

POLECANA
Kraków
2019-11-13 POLECANA

GRAFIK KOMPUTEROWY