Twoje wsparcie w rekrutacji

Key Account Manager (systemy ERP)

Ogłoszenie na stanowisko Key Account Manager (systemy ERP) - SalesHR

Jesteśmy agencją rekrutacyjną która realizuje projekty na kluczowe stanowiska dla naszych klientów.

Dla naszego klienta, jednego z największych w Europie producenta oprogramowania biznesowego klasy ERP, szukamy zmotywowanej osoby które obejmie kluczowe stanowisko sprzedażowe w firmie, dedykowane na Polskę

Stanowisko:Key Account Manager (systemy ERP)

Zakres obowiązków

  • Odpowiedzialność za sprzedaż produktów softwarowych ERP dla nowych klientów z sektora MŚP
  • Realizacja założonych celów sprzedażowych
  • Systematyczne tworzenie formalnej i nieformalnej sieci kontaktów z decydentami przedsiębiorstw naszej grupy docelowej na wszystkich szczeblach zarządzania
  • Prowadzenie procesu sprzedaży będącego odzwierciedleniem procesu zakupu klienta, począwszy od zainicjowania pierwszego kontaktu, aż po podpisanie umowy

Wymagania

  • Min. 2 letniego doświadczenia zawodowego w środowisku ERP, BI, CRM, PLM, SCM lub podobnym, udokumentowane sukcesami zawodowymi
  • Bardzo dobrej znajomości j. angielskiego
  • Rozległych kompetencji biznesowych, strategicznych i analitycznych
  • Mocno rozwiniętych zdolności interpersonalnych w kontaktach z klientami
  • Bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office
  • Chęci podnoszenia własnych kompetencji, gotowości do częstych podróży służbowych

Co oferujemy

  • Konkurencyjne wynagrodzenie, w tym atrakcyjny system premiowy
  • Samochód służbowy (do wybrania - klasa średnia)
  • Pracę w przyjaznej atmosferze (wyjazdy integracyjne, spotkania okolicznościowe)
  • Szkolenia prowadzone na terenie Europy
  • Możliwość rozwoju, zdobycia unikalnej wiedzy i doświadczenia,
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Telefon, laptop

Uwagi dotyczące aplikowania:

Osoby zainteresowane ofertą proszone są o wysłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ.
Prosimy o załączanie CV.

Klauzula informacyjna:

Administratorem danych osobowych jest:
Priority Sale - Marcin Sojka , ul. Marchołta 28/30 , 31-416 Kraków, NIP: 7342730461
Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

Zgoda na przetwarzanie danych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez:
zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

Zawód:
Key Account Manager
Miejsce pracy:
Wrocław
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Wynagrodzenie:
od 8000 zł UoP brutto/m-c
Oferta dodana w dniu:
2019-09-11
Oferta wygasa w dniu:
2019-09-25
Liczba odsłon ogłoszenia:
74
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY ZAGRANICZNEJ

Zawód: key account manager Rodzaj: umowa na okres próbny
Illustro S.C.
od 4300 zł
UoP brutto/m-c
Opole
2019-09-13
od 4300 zł