• Warszawa, mazowieckie

Kierowca

Umowa zlecenie

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

Pracodawca nie wymaga CV

Praca od zaraz

Запрошуємо працівників з України

Zakres obowiązków

  • Zakres pracy polegających na usługach kurierskich związanych z rozwożeniem paczek po paczkomatach firmy INPOST zgodnie z odbytym szkoleniem.
  • Realizowanie zleceń odbiorów z firm.
  • Doręczanie/ odbiór przesyłek z paczkomatów/punktów.
  • Dbałości o powierzony samochód służbowy, sprzęt telefoniczny.
  • Pobieranie oraz rozliczanie się z przesyłek na magazynie.

Wymagania

  • Do punktualnego stawiennictwa w miejscu pracy
  • Do godnego reprezentowania Firmy
  • Sumienności i odpowiedzialności za powierzone mienie
  • Prawo jazdy kat. B
  • kultury osobistej
  • Dbanie o czystość samochodu służbowego, którym będzie wykonywane zlecenie

Oferujemy

  • Zarobki 40% z wypracowanej faktury (4500-7000tyś. netto )
  • Wypłata co do dwa tygodnie - Umowa zlecenie
  • Niezbędne narzędzia, ubrania firmowe.
  • Samochód służbowy typu bus ( nowe roczniki )
  • Płatny okres szkolenia (szkolenie min. 5 dni)
  • Administratorem danych osobowych jest JANEX-TRANS Janusz Sędkowski 02-737 Warszawa Niedźwiedzia 18/1, NIP: 5213848219. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych
    na potrzeby czynności niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji na stanowisko
    , zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z
    Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016
    roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w
    sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)
Dodana
Wygasa (za 14 dni temu)