SalesHR

Specjalista/-tka wsparcia rekrutacji z j. niemieckim

  • Kraków, małopolskie

Specjalista ds. HR

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Jesteśmy agencją rekrutacyjną która realizuje projekty na kluczowe stanowiska dla naszych klientów.

Naszym klientem jest międzynarodowa korporacja poszerzająca jeden ze swoich zespołów o osoby ze znajomością języka niemieckiego.

Szukamy kilku osób na stanowisko

Kraków

Zakres obowiązków

Na tym stanowisku nie wymagamy doświadczenia - wszystkiego uczymy na 3 tygodniowym szkoleniu, płatnym od pierwszego dnia.
Bardzo mile widziane są osoby zarówno z doświadczeniem np w obsłudze klienta niemieckojęzycznego (wyższa podstawa) lub bez doświadczenia, gotowe na wejście do świata HR.

  • wsparcie oddziałów firmy w Niemczech związanych z zatrudnionymi pracownikami
  • wsparcie działu rekrutacji (kontakt z kandydatami, obsługa procesu rekrutacji, umieszczanie ogłoszeń, odpowiedzi na wiadomości)
  • wprowadzanie danych do systemu, przygotowywanie dokumentów
  • udzielanie wsparcia pracownikom firmy w zakresie procesów

Wymagania

  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego - poziom C1
  • dobra znajomość języka angielskiego - poziom B2
  • gotowość do wejścia w branżę HR, rekrutację
  • pozytywna, otwarta osobowość, ciekawość drugiego człowieka
  • mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta, firma nie zamyka się też na osoby bez doświadczenia
  • efektywne planowanie swojej pracy oraz nauki
  • gotowość do pracy stacjonarnej 2x w tygodniu z biura z dogodnym dojazdem, pozostałem 3 dni - zdalnie

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe : w zależności od doświadczenia, otwartość na oczekiwania kandydatów
  • dodatek językowy w zależności od poziomu języka niemieckiego
  • finansowy dodatek wakacyjny
  • atrakcyjne premie roczne
  • coroczne podwyżki
  • pełen pakiet benefitów : multisport, opieka medyczna, ubezpieczenie
  • możliwość pracy 3 x w tygodniu z domu
  • laptop, telefon
  • dofinansowanie do nauki języków, szkoleń
  • standardowe godziny pracy, poniedziałek-piątek
  • możliwa pomoc w relokacji do Krakowa
  • Administratorem danych osobowych jest:
    Priority Sale - Marcin Sojka , ul. Kazimierza Odnowiciela 14 , 31-481 Kraków, NIP: 7342730461
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez:Priority Sale - Marcin Sojka , ul. Kazimierza Odnowiciela 14 , 31-481 Kraków, NIP: 7342730461zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 3 dni temu)