Firma budowlana poszukuje Specjalisty do spraw kadrowo-księgowych

  • Kraków, małopolskie

Specjalista ds. kadr i płac

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Barzak Przedsiębiorstwo Budowlane Bogdan Barzak

Kapelanka 26
30-347 Kraków

NIP: 6811176078

Kadry
tel. +48 12 261 30 07
e-mail: kadry@barzak.com.

Miejsce pracy: Kraków

Zakres obowiązków

Opis stanowiska:

  • Obsługa kadrowo-płacowa pracowników klientów
  • Naliczanie i weryfikacja list płac
  • Samodzielne prowadzenie pełnej dokumentacji kadrowo-płacowej, akt osobowych.
  • Prowadzenie ewidencji i rozliczanie czasu pracy.
  • Nadzorowanie ważności badań lekarskich, urlopów, szkoleń BHP oraz innych dokumentów.
  • Wystawianie dokumentów i zaświadczeń dla pracowników klientów.
  • Sporządzanie umów cywilnoprawnych, umów o pracę oraz świadectw pracy.
  • Prowadzenie rozliczeń z ZUS, PFRON, US oraz instytucjami finansowymi w zakresie PPK.
  • Współpraca z instytucjami podatkowymi i ubezpieczeniowymi.
  • Przygotowywanie informacji rocznych oraz deklaracji PIT.
  • Przygotowywanie danych na potrzeby GUS.
  • Przygotowywanie raportów oraz zestawień płacowych.

Wymagania

  • Poszukujemy osób z doświadczeniem w pracy w obszarze samodzielnego naliczania wynagrodzeń.
  • Znajomość przepisów w zakresie prawa pracy i ubezpieczeń społecznych.
  • Znajomość w stopniu zaawansowanym programu kadrowo-płacowego SYMFONIA KADRY i PŁACE, obsługi programu Płatnik, ZUS PUE oraz pakietu Microsoft Office.
  • Umiejętność pracy w zespole oraz wysoka kultura osobista.
  • Dobra organizacja pracy własnej oraz samodzielność w działaniu.
  • Rozwinięte zdolności komunikacyjne.
  • Dobra organizacja pracy i samodzielność w działaniu.
  • Skrupulatność i dokładność.

Oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, w pełnym wymiarze czasu
  • Bardzo dobrą atmosferę pracy
  • Szkolenia
  • Możliwość rozwoju zawodowego

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk Aplikuj

  • Administratorem danych osobowych jest Barzak Przedsiębiorstwo Budowlane Bogdan Barzak 30-347 Kraków Kapelanka 26, NIP: 6811176078. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Barzak Przedsiębiorstwo Budowlane Bogdan Barzak 30-347 Kraków Kapelanka 26, NIP: 6811176078 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 17 dni temu)