Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 21.04.2024
Udriver sp. z o.o., sp.k.

Taksówkarz na samochodzie służbowym

  • Częstochowa, śląskie
  • 7 000-10 000 zł brutto / mies. Umowa o pracę

Kierowca

Umowa zlecenie

Dodatkowa/dorywcza

Pracownik fizyczny

Rekrutacja zdalna

Praca od zaraz

Bez doświadczenia

Запрошуємо працівників з України

UDriver sp z o.o.

Jesteśmy Partnerem flotowym największych firm działających na polskim rynku w oparciu o aplikacje przewozowe, w tym m.in. Uber, Uber Eats. Działamy we wszystkich miastach obsługiwanych przez aplikacje, dzięki czemu mozemy zapropnować naszym kierowcom i dostawcom najlepsze warunki i liczne zniżki na ubezpieczenie, części samochodowe i paliwo.

Wybierz polecanego partnera i zacznij już dziś!

UDriver.pl

Zatrudniamy kierowców, a następnie kompleksowo obsługujemy ich w zakresie pracy z aplikacjami: Uber/ Bolt/ FREENOW. Oferujemy różnorodne formy współpracy, więc każdy znajdzie tą najwygodniejszą dla siebie. Jako Partner zajmujemy się całościową obsługą - podpięciem, rozliczeniem oraz wynagrodzeniem z aplikacji.

Jeśli chcesz pracować jako kierowca taksówki, a nie posiadasz własnego auta, to mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie! U nas od ręki wynajmiesz komfortową hybrydę w atrakcyjnej cenie. Do Twojej dyspozycji mamy niezawodne Toyoty Corolle Hybrid + instalacja LPG - dzięki czemu koszt przejechania 100 km to tylko 16 zł!

Zakres obowiązków

Jak wygląda praca?

Jako kierowca taxi musisz bezpiecznie przewozić osoby z punktu A do punktu B. Wszystkie informacje znajdziesz w aplikacji w Uber/Bolt/ FREENOW. Są to najbardziej znane aplikacje taksówkarskie, z którymi współpracujemy. Ich celem są bezpieczne i możliwie jak najszybsze przewozy w komfortowych warunkach.

Wymagania

  • Pełnoletność.

  • Prawo jazdy.

  • Samochód (u nas wynajmiesz auto służbowe).

  • Telefon z dostępem do internetu.

Oferujemy

  • bardzo tanie auto w utrzymaniu (Toyota Corolla hybryda z instalacją LPG), w pełni przystosowane do pracy na taxi, serwis w cenie oraz karta paliwowa,

  • auto w najniższej cenie na rynku - 690 zł tygodniowo (w zależności od liczby kursów),

  • do użytku również prywatnego, na wyłączność,

  • atrakcyjne wynagrodzenie - 7-10 tys. miesięcznie,

  • wypłaty co tydzień,

  • elastyczny grafik,

  • wysokie mnożniki (w godzinach wysokiego zapotrzebowania czy gorszej pogody),

  • zwroty połowy VAT z faktur kosztowych,

  • stałą pomoc naszych konsultantów (od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-17:00).

Kliknij "Aplikuj" i zostaw swoje dane w formularzu.

  • Administratorem danych osobowych jest:
    Udriver Poland sp. z o.o.,sp. kom., 50-265 Wrocław, ul. Gen. J. Bema 2, NIP: 8982269333.
    Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez: Udriver Poland sp. z o.o. sp. kom., 50-265 Wrocław, ul. Gen. J. Bema 2, NIP: 8982269333, zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 24 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.