Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 02.04.2024

Kierowca międzynarodowy kat. B

  • Gliwice, śląskie

Kierowca

Umowa o pracę

Pełny etat

Opis stanowiska

  • praca na trasach międzynarodowych (UE + CH + NO) w systemie 3/1
  • załadunek i rozładunek towarów
  • dbałość o prawidłowe zabezpieczenie ładunku
  • konserwacja i drobne naprawy pojazdu
  • uzupełnianie kart drogowych oraz pozostałej dokumentacji
  • dbałość o powierzone narzędzie pracy

Wymagania

  • prawo jazdy kat. B i min. 5 lat doświadczenia w prowadzeniu pojazdów
  • min. 6 miesięcy udokumentowanego doświadczenia w pracy jako kierowca w międzynarodowym transporcie rzeczy
  • odpowiedzialność, sumienność, dbałość o powierzone mienie
  • obywatelstwo polskie
  • mile widziany paszport

Oferujemy

  • umowę b2b (własna działalność gospodarcza), stawkę 380pln
  • umowę o pracę (pracownicy polscy), stawka 280pln lub 300 dla kierowców z paszportem PL
  • narzędzia pracy - samochód Renault Master, telefon komórkowy, 24/7 opiekę spedytora
  • dynamiczną i interesującą pracę W STABILNEJ FIRMIE Z UGRUNTOWANĄ POZYCJĄ NA RYNKU
  • możliwość rozwoju

  • Szczegółowe informacje udzielane są telefonicznie lub w siedzibie firmy TTD Michalik:
  • ul. Breńska 84
  • 43-436 Górki Małe
  • Nr. Tel: 784496326 (poniedziałek - piątek od 9.00 do 15:00)

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ​TTD MICHALIK 43-436 Górki Małe ul. Breńska 84, NIP: 5482635916 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.