Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 06.04.2024
ATEPAA

Inżynier Produktu/ Inżynier Procesu

  • Bielsko-Biała, śląskie

Inżynier jakości

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Jesteśmy ATEPAA® - pasjonatami designu i jakości, którzy tworzą wyjątkowe meble dla wymagających przestrzeni. Nasza historia zaczęła się w Bielsko-Białej, gdzie do dziś znajduje się serce naszej działalności - nowoczesny zakład produkcyjny. Z dumą zatrudniamy 190 wykwalifikowanych pracowników w 10 działach, co pozwala nam na realizację ambitnych projektów i ciągły rozwój. Specjalizujemy się w tworzeniu specjalistycznych mebli i szafek, które znajdują zastosowanie w klubach sportowych, fitness, biurach, przestrzeniach coworkingowych, sklepach, gastronomii, hotelach i obiektach medycznych. Nasze produkty to połączenie nowoczesności i kreatywności, a każdy projekt traktujemy indywidualnie, aby spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Jesteśmy dumni z naszej pozycji na rynku - nasze meble zdobią wnętrza w całej Polsce i Europie. Współpracowaliśmy już z tak prestiżowymi obiektami jak Mercure Szczyrk Resort, co potwierdza naszą renomę i zaufanie, jakim obdarzają nas klienci. Nasze wartości to przede wszystkim partnerskie podejście do każdego projektu i najwyższe standardy moralne. Wierzymy, że dzięki temu budujemy trwałe relacje i tworzymy produkty, które przekraczają oczekiwania. Innowacja i jakość to dla nas nie tylko hasła - to fundamenty naszej pracy. Stosujemy najnowszą technologię produkcji, tworzymy fotorealistyczne wizualizacje 3D i nieustannie poszukujemy nowych rozwiązań, aby nasze meble były nie tylko piękne, ale i funkcjonalne. Jesteśmy certyfikowani przez FSC®, co świadczy o naszym zaangażowaniu w ochronę środowiska i odpowiedzialnym zarządzaniu zasobami leśnymi. Oferujemy kompleksową obsługę - od projektu 3D po instalację mebli, co gwarantuje, że każdy etap współpracy z nami jest płynny i bezproblemowy. Nasza przewaga konkurencyjna to własny dział projektowy, zautomatyzowana produkcja, fabryka mebli, tapicernia, szwalnia oraz możliwość prefabrykacji ścian. Dzięki temu jesteśmy w stanie realizować nawet najbardziej skomplikowane i indywidualne projekty. Zapraszamy do współpracy i poznania naszych wyjątkowych rozwiązań, które z pewnością wzbogacą każdą przestrzeń. Razem stwórzmy miejsce, które będzie inspirować i cieszyć oko każdego dnia.

Zakres obowiązków

  • opracowanie dokumentacji produktowo-technologicznej potrzebnej do wprowadzenia nowego produktu lub zmiany inżynieryjnej do produkcji seryjnej, w tym m.in.:

    • opracowywanie opakowań produktów produkowanych seryjnie,

    • opracowywanie instrukcji stanowiskowych i instrukcji pakowania,

    • opracowywanie instrukcji montażowych dla Klienta,

    • kalkulacja czasów technologicznych,

    • przygotowywanie i aktualizacja TKW,

    • optymalizacja produktów w celu obniżenia kosztów wytworzenia,

    • przygotowywanie nowych linii produkcyjnych oraz optymalizacja istniejących w celu podniesienia produktywności,

    • dobranie narzędzi do produkcji oraz innych środków pomocniczych służących standaryzacji i optymalizacji procesu i produktu oraz poprawy jakości,

  • działania mające na celu automatyzację wprowadzania receptur oraz marszrut technologicznych do systemu ERP,

  • zakładanie indeksów materiałowych oraz indeksów wyrobów gotowych oraz bomów w module produkcyjnym Monaco i/lub Comarch XL,

  • automatyzacja kalkulacji kosztów wyrobów w systemie ERP.

Wymagania

  • wykształcenie inżynieryjne,

  • doświadczenie w produkcji i montażu mebli i/lub metaloplastyce,

  • znajomość oprogramowania CAD / SolidWorks / SketchUp,

  • min 3 letnie doświadczenie w optymalizacji produktów i procesów produkcyjnych poparte realnymi oszczędnościami kosztów wytworzenia,

  • udział w projektach wdrożeniowych systemów lub narzędzi informatycznych mających na celu automatyzację procesów,

  • doświadczenie w pracy w systemie ERP (wprowadzanie receptur, marszrut technologicznych),

  • doświadczenie w kalkulacji kosztów wyrobu i/lub wycenach zapytań ofertowych,

  • znajomość narzędzi Google Suit,

  • zdolności analityczne oraz dobra organizacja pracy własnej, dążenie do wyznaczonego celu,

  • proaktywność w działaniu,

  • wysoki poziom kompetencji interpersonalnych oraz komunikacyjnych.

Mile widziane

  • obsługa programu Comarch XL/ Monaco,

  • wiedza i doświadczenie we wdrażaniu lub stosowaniu narzędzi do systemowego rozwiązywania problemów oraz FMEA,

  • wiedza z zakresu systemu zarządzania jakością.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie o umowę o pracę,

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • ciekawą i rozwojową pracę w kreatywnym i energicznym zespole,

  • możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji,

  • udział w projektach dla renomowanych klientów,

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • prywatne ubezpieczenie na życie,

  • prywatna opieka medyczna,

  • karty przedpłacone na święta.

  • Administratorem danych osobowych jest:
    ATEPAA SP. Z O.O. , ul. Wędrowców 112, 43-300, Bielsko-Biała, NIP: 5472165082
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ATEPAA Sp. z o.o. 43-300 Bielsko-Biała ul. Wędrowców 112, NIP: 5472165082 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.