Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 03.04.2024
  • Bielsko-Biała, śląskie

Kierowca

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

KIEROWCA z kategorią C oraz B

Hurtownia artykułów spożywczych Sobik to firma zajmująca się dystrybucją spożywczą bardzo wysokiej jakości. To właśnie u nas zaopatrzysz swoją firmę we wszystkie niezbędne produkty. Zajmujemy się dystrybucją znanych marek, a w naszej hurtowni znajdą Państwo naprawdę szeroki wybór artykułów w przystępnych cenach. Smaczny ser, prawdziwe masło, makarony, wyborne herbaty, aromatyczne przyprawy, produkty potrzebne do wypieków – to wszystko, a nawet o wiele więcej znajdziesz przeglądając ofertę naszej hurtowni.

Firma Handlowo – Usługowa

„SOBIK” Leszek Sobik

w związku z rozwojem firmy i rozszerzaniem zasięgu działania

poszukuje

KIEROWCÓW z kategorią C oraz B

Zakres obowiązków

  • dostarczanie towaru z hurtowni nabiałowej i spożywczej w Bielsku-Białej do sklepów na terenie województwa śląskiego i małopolskiego

Wymagania

  • aktualne świadectwo kwalifikacji zawodowej
  • aktualne orzeczenie psychologiczne
  • książeczka sanitarno-epidemiologiczna
  • mile widziane doświadczenie

Oferujemy

  • stałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, charakteryzującej się stabilną załogą
  • wynagrodzenie płatne zawsze w terminie, składki zus odprowadzane od całego wynagrodzenia, czas pracy mieszczący się w normach
  • zwrot kosztów badań, szkolenia okresowego oraz karty kierowcy
  • pracę od poniedziałku do piątku i wolny każdy weekend
  • samochód przypisany do kierowcy, na wyposażeniu którego znajduje się elektryczny paleciak ułatwiający załadunek i rozładunek
  • tabor samochodowy, samochody ciężarowe oraz busy do 3,5 t, modernizowany na bieżąco
  • benefity w postaci karty multisport oraz opieki medycznej
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Karta Multisport
  • Parking
  • Prywatna opieka lekarska
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Szkolenie stanowiskowe
Dowiedz się więcej o pracodawcy
  • Administratorem danych osobowych jest Firma Handlowo-Usługowa 43-346 Bielsko-Biała ul. Centralna 20, NIP: 5470294295. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Firma Handlowo-Usługowa 43-346 Bielsko-Biała ul. Centralna 20, NIP: 5470294295 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.