Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 31.03.2024

Kierowca - Magazynier

  • Dankowice, śląskie pow. bielski

Kierowca

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Firma Handlowo Usługowa NOWO-BUD istnieje na rynku 25 lat.
Głównym obszarem działalności firmy jest hurtowa i detaliczna sprzedaż materiałów budowlanych i wykończeniowych.
Firma zapewnia kompleksowe zaopatrzenie w materiały budowlane, wykończeniowe i narzędzia niezbędne podczas wszelkich prac inwestycyjnych, budowlanych, remontowych. Dysponuje własnym transportem i gwarantuje szybki czas dostawy.

Zakres obowiązków

  • Dostarczanie towaru do klienta samochodem dostawczym
  • Rozładunek i składowanie towaru
  • Załadunek i wydawanie towaru z magazynu
  • Zapewnienie profesjonalnej obsługi klienta
  • Dbałość o porządek w magazynie

Wymagania

  • Prawo jazdy kategorii B i C
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Odpowiedzialność oraz zaangażowanie w pracę
  • Mile widziane uprawnienia na wózek widłowy
  • Mile widziane uprawnienia HDS

Oferujemy

  • Umowa o pracę
  • Premie uznaniowe
  • Zniżki pracownicze na cały asortyment
  • Miła i przyjazna atmosfera w pracy
  • Administratorem danych osobowych jest F.H.U. NOWO-BUD 43-331 Dankowice Browarnik 2, NIP: 9371125628. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez F.H.U. NOWO-BUD 43-331 Dankowice Browarnik 2, NIP: 9371125628 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.